هند coronavirus موارد خروش گذشته یک میلیون

در این عکس گرفته شده در تاریخ 15 ژوئیه سال 2020 پزشکان و پرستاران با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مناسب ن

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
در این عکس گرفته شده در تاریخ 15 ژوئیه سال 2020 پزشکان و پرستاران با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مناسب نگاه پس از یک COVID-19 coronavirus بیمار در بخش مراقبت ويژه از Sharda بیمارستان در گریتر نیدا. -AFP

دهلی نو: هند شد سومین کشور در جهان پس از ایالات متحده و برزیل که در آن COVID-19 موارد عبور کرده اند یک میلیون و علامت داده های رسمی نشان داد در روز جمعه به مقامات مبارزه برای بررسی گسترش مرگبار بیماری همه گیر.

با بیش از 600 سرخپوستان مرگ روزانه مستندات در حال دوباره اعمال شده در سراسر کشور از 1.3 میلیارد دلار پس از کاهش محدودیت ها در هفته های اخیر با غلبه بر شیوع بیماری تحت کنترل است.

وزارت بهداشت آمار منتشر شده در جمعه, قرار دادن کل موارد ثبت شده در 1,003,382 یک پرش تقریبا 35,000 با 25,602 مرگ و میر پس از افزایش 687-هر دو جدید ثبت شده روزانه.

هند به برخی از این سیاره متراکم ترین بسته بندی شهرهای سوم ملت به آمار یک میلیون نفر پس از ایالات متحده و برزیل اگر چه تعداد مرگ و میر در این دو کشور به مراتب بالاتر است.

فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر روز پنجشنبه گفت که هند و پاکستان و بنگلادش هستند و با هم سریع تبدیل شدن به بعدی کانون virus.

"در حالی که توجه جهان را به خود معطوف داشته اتفاق می افتند بحران در ایالات متحده و آمریکای جنوبی و همزمان یک فاجعه انسانی است که به سرعت در حال ظهور در جنوب آسیا" سازمان گفت.

"COVID-19 پخش شده است, در نرخ هشدار دهنده در جنوب آسیا به یک چهارم از بشریت است."

روستایی - گسترش -

تا به حال هند اصلی نقاط شده اند کلانشهر بمبئی و دهلی نو اما به تازگی شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی -- که در آن 70 درصد از هندی ها زندگی می کنند -- را آغاز کرده اند به منظور بالا بردن زنگ.

گوا در پنج شنبه شب شد آخرین وضعیت تحت مستند تحمیل یک روز تعطیل و یک nightime مقررات منع رفت و آمد تا اوت 10.

وزیر Pramod Spike گفت: بیش از حد بسیاری از مردم بودند "پله برای دیدار با مردم در احزاب" وجود دارد و یک سطح پایین از "آگاهی و حساسیت".

ساحلی و توریستی منطقه به دنبال بیهار هند یکی از ترین فقیر متحده و خانه به 125 میلیون نفر در reintroducing محدودیت پس از آن hub بنگلور بود تا پیش از آن در هفته.

مناطق دیگر نیز آورده محدودیت از جمله بخش هایی از بد ضربه تامیل نادو و کرالا -- قبلا مورد تحسین قرار گرفته و به عنوان یک داستان موفقیت -- به عنوان به خوبی به عنوان آسام.

اما این وضعیت بر روی زمین در بیهار بر چالش ها در نگه داشتن این بیماری همه گیر در چک.

خیابان های پایتخت دولت پتنا هنوز پرتکاپو با ترافیک و مردم پس از مستند آغاز شد بسیاری از نادیده گرفتن های اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره و با پوشیدن ماسک.

"این مستند است که به طور کامل اجرا" تاجر محلی Ranjeet سینگ شکایت کرده است.

- "ما هیچ ایده' -

با سرانه هزینه های مراقبت های بهداشتی در میان بالاترین در جهان هند بيمارستان reeling.

خط مقدم کارکنان به خصوص در مختصر و مفید دولت-اجرای بیمارستان مشغول به کار هستند punishingly شیفت های طولانی با اغلب جنس بنجل تجهیزات حفاظتی.

"COVID بیماران اغلب delirious. آنها حاضر به غذا خوردن بکشید, دور لوله های خود را و حتی خشونت آمیز با ما" Showkat Nazir ونی, یک دکتر در یک بیمارستان در ایالت اوتار پرادش به خبرگزاری فرانسه گفت.

بسیاری از کارشناسان می گویند هند است آزمایش مردم به اندازه کافی و یا به درستی ضبط و میر به معنای واقعی caseload است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

شمارش "تقریبا قطعا دست کم گرفت", Gautam منون استاد فیزیک و زیست شناسی در هند آشوکا دانشگاه به خبرگزاری فرانسه گفت.

"ما احساس می کنیم ممکن است آن را دست کم گرفته شده توسط یک عامل از شاید چیزی شبیه به 20 تا 30... و شاید این تعداد می تواند حتی بزرگتر. ما هیچ ایده ای نداریم در حال حاضر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن