داخل Teresa Giudice, خانه قبل و بعد از او تقسیم از جو Giudice: عکس

صفحه اصلی بهبود (persian)! Teresa Giudice, ساخت برخی از تنظیمات به خانه او زیر تقسیم او از شوهر جدا جو Giudice

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

صفحه اصلی بهبود (persian)! Teresa Giudice, ساخت برخی از تنظیمات به خانه او زیر تقسیم او از شوهر جدا جو Giudice.

ترزا, 48, استخدام طراح داخلی جیمی DeLaurentis برای کمک به وصله پینه کردن محل اقامت خود. او روشن تا محل با مبلمان جدید خود را از خط جیمز توسط جیمی DeLaurentis. او همچنین به روز رسانی در و دیوار و پرده است.

"او مانند خانه من نیاز به یک مقدار زیادی از کار این تیره آن را پر از قدیمی ایتالیایی چیزهای جو رفته است" DeLaurentis گفت, E! اخبار روز یکشنبه, جولای 5. "او درست مثل من نیاز به احساس سبک تر در این خانه است. آن را به یک خانه بزرگ همه چیز عذاب و دل تنگی و تاریکی و او خاطرات بسیاری از مسائل و او فقط می خواستم به آن را."

در علاوه بر این به ترزا DeLaurentis شمارش همکار براوو ستاره Lisa Vanderpump, دولورس کاتانیاو جنیفر Aydin به عنوان برخی از مشتریان خود را.

ما هفتگی تایید کرد در ماه دسامبر 2019 که ترزا و جو 48 به پایان رسید ازدواج خود را پس از 20 سال با هم. این تقسیم پس از جو منتشر شد از ایالات متحده مهاجرت و گمرک را بازداشت و چپ خود را برای بومی ایتالیا در ماه اکتبر گذشته در میان تبعید خود نبرد.

این جدا جفت سهم دختران Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10.

"ترزا و جو صحبت در مورد آینده خود را زمانی که او و دختران بودند [بازدید او] در ایتالیا و تصمیم گرفت آن را برای آنها را به جدا کردن" یک منبع گفت:" ما در زمان. "هیچ یک از آنها را می خواستم در ارتباط راه دور."

خودی همچنین نشان داد که جو "بوده و دوستیابی در ایتالیا" در حالی که ترزا شده است "مشغول" مراقبت از سابق زن و شوهر و فرزندان. "آنها هاربر هیچ بیمار را نسبت به یکدیگر و ادامه خواهد داد به coparent بچه های خود را" منبع اضافه شده است.

ترزا برادر جو Gorga, تایید, در طول یک مارس در ظاهر دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن که exes در میان طلاق. Gorga, 40, نشان داد که "مدارک تقریبا انجام شده است."

نیوجرسی کار "آماده به طور کامل قرار داده گذشته پشت سر او و حرکت رو به جلو در هر بخشی از زندگی خود را که شامل اجازه می دهد براوو به فیلم او دوستیابی" یک منبع گفت:" ما در ماه ژوئن. "او می خواهد همه این ها به گذشته خود و تمرکز بر روی او اما نه احساس ترس کنه."

پایین ببینید چگونه ترزا نونما خانه اش او را زیر تقسیم می شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن