است, خواب نیمروز کلید ژولیت پورتر مشغول به پسر سام Logan?

قرار دادن یک حلقه در آن است ؟ خواب نیمروز کلید ستاره ژولیت پورتهr پسر سام لوگانمشترک یک عکس از زن و شوهر در آس

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399

قرار دادن یک حلقه در آن است ؟ خواب نیمروز کلید ستاره ژولیت پورتهr پسر سام لوگانمشترک یک عکس از زن و شوهر در آسپن در پنج شنبه, جولای 24 و زیرنویس کردم هر کس صحبت کردن.

"نامزد من," او نوشت: از طریق Instagram کنار هنوز از جفت ، جک رومانو که در اسپن با زن و شوهر را به اظهار نظر در عکس. "این مرد پیشنهاد" او نوشت: با دعا دست از emoji. "این شگفت انگیز بود; خوشحالم که من وجود دارد."

Emily Owens نیز در نظر هنوز, نوشته,, "من فکر کردم شما never gonna در اطراف آن" با یک حلقه الماس از emoji.

یک منبع می گوید ما هفتگی است که این جفت ارز در حال درگیر نیست و Instagram عنوان شد فقط یک شوخی است. این زن و شوهر بسیار خوشحال هستند اما تنها دوستیابی در این زمان به خودی یادداشت ها.

لوگان, 29, ساخته, اولین حضور خود را در خواب نیمروز کلیدی در طول چهار شنبه, جولای 22, قسمت ورود به گروه "Friendsgiving" که صورت گرفت در اوایل دسامبر. در حالی که وجود دارد پورتر, 23, گفت گروه او قطعا تا به حال پیروز شدن بر او.

در حالی که این زن و شوهر را نشان نمی زمانی که آنها برای اولین بار شروع به آشنایی او برای اولین بار شروع به ظاهر شدن در Instagram photos دو هفته بعد.

در ماه مارس سال 2020 پورتر نشان داد به طور انحصاری به ما هفتگی است که او سابق الکس Kompothecrasبود خوشحال نیست در مورد رابطه او با لوگان.

"او هنوز هم بسیار در مورد آن ناراحت," او گفت: ما در زمان. "ما نمی اویختن. الکس تقریبا قطع تمام دوستان خود را که دوستان با من."

Is Siesta Key Juliette Porter Engaged to Boyfriend Sam Logan
سام لوگان و ژولیت پورتر حسن نیت ارائه میدهد از سام لوگان/Instagram

پورتر و Kompothecras, 25 مورخ و برای سال اما در نهایت کار نمی کند — و در ماه ژوئن استقبال از او یک بچه با دختر الهام سالرنو. Kompothecras که از کار اخراج شد نشان می دهد با توجه به گذشته به لحاظ نژادی متهم نظرات و لوگان آیا می دانید هر یک از دیگر, اما "هرگز واقعا دوستان خوب," او گفت ما.

"آنها هرگز اما آنها فقط در یک گروه از بچه ها که همیشه در سفر با هم و با هم بیرون بروید و چیزهای اما آنها هرگز قطع کردن تنهایی" از واقعیت استار گفت: در آن زمان.

او بیشتر در مورد رابطه او با لوگان در ماه ژوئن. "سام و من همیشه به دوستان و سپس همه چیز رو کمی جدی تر است. من فقط امیدوارم که مردم دیدن که من در واقع می تواند به یک مرد که خیلی شیرین است برای من و او را به رها کردن هر چیزی به من کمک کند با هر" او گفت: , E! اخبار. "او من را خوشحال می کند و من می توانم به او اعتماد و این چیزی است که من آنها را دوست دارم. آن را گیج کننده رابطه است."

خواب نیمروز کلید پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن