جین سیمور و ستاره های بیشتری را خاکستری نگاه افسانه: عکس

مو خاکستری می رود هرگز از سبک. از آغاز بکار بر روی فرش قرمز به صفحه نمایش بزرگ مشاهیر هیچ غریبه برای ساخت عناو

توسط KETABKHOOOON در 9 مرداد 1399

مو خاکستری می رود هرگز از سبک. از آغاز بکار بر روی فرش قرمز به صفحه نمایش بزرگ مشاهیر هیچ غریبه برای ساخت عناوین خود نقره رشته.

ستاره ها در همه سنین باید تجربه با بیانیه-ساخت رنگ مو رنگرزی رشته خود را با کمک از یک متخصص و یا در آغوش طبیعی خود را رنگ.

یکی از قابل توجه ترین رنگ مشاغل اخیر است که تلویزیون واقعیت را Caroline Manzo است. در ماه ژوئن 2020, Real Housewives of New Jersey ستاره "تصمیم به آغوش خاکستری" و با کمک یک نقاش او ساخته شده او را نگاه خود را. Instagram followers ستایش مادر از سه کوتاه, نقره, 'انجام دهد.

به عنوان یکی از نمادین ترین موهای خاکستری تحولات در تمام دوران Diane Keaton بالا است تا در میان مورد علاقه ما است. برنده جایزه بهترین بازیگر زن برای همیشه متعهد به رنگ نقره ای در سال 2014. وی به عرضه های طبیعی در گلدن گلاب و فرش قرمز. به نگاه خیره کننده باقی مانده است امضای خود را از زمان!

و تعجب! نیز وجود دارد مقدار زیادی از ستاره که رفت و خاکستری برای یک دوره کوتاه از زمان. به عنوان مثال: در سال 2014 ریحانا در زمان به Instagram به او نشان تازه رنگ ذغال رنگی رشته. او زیر نویس ضربه محکم و ناگهانی "خاکستری است!"

همان سال دختران ستاره Zosia Mamet با حضور در مراسم افتتاحیه فیلم گهوارهای کوتاه جدید مو خاکستری یک تضاد سابق او موهای بلوند. "من نقاش با اشاره به آن به عنوان 'عتیقه خاکستری" 26 ساله بازیگر گفت: ما در هفته در زمان. "من هنوز هم به آن استفاده می شود; من فکر می کنم آن را سرد."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن این ستاره ها و بیشتر که در آغوش گرفته ام خاکستری مو در طول سال!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب