جارد کوشنر تیم جوانان داوطلب انتقاد بیش از PPE کمبود در ما

ایالات متحده در برخورد با کمبود شدید تجهیزات حفاظت شخصی در میان نصب coronavirus عفونت و مرگ و میر در این سال

توسط KETABKHOOOON در 17 اردیبهشت 1399

ایالات متحده در برخورد با کمبود شدید تجهیزات حفاظت شخصی در میان نصب coronavirus عفونت و مرگ و میر در این سال است.

به گفته نیویورک تایمز گزارش جوان داوطلب نیروی استخدام توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر بود دست زدن به جدی ترین وظایف سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA).

در این گزارش گفت که که داوطلبان در دولت 'تا به حال کمی به هیچ تجربه دولت روش های تهیه و یا تجهیزات پزشکی' بودند و وظیفه امن تجهیزات ایمنی برای کارکنان پزشکی سراسر ایالات متحده است.

"بی مهارت جستجو برای منابع جدید — منادی توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای کوشنر به عنوان یک راه برای لوله های بخش خصوصی فشار و پاسخگویی به hidebound فدرال بوروکراسی — یک مطالعه موردی از آقای تهمت سبک حاکم بر, که در آن روابط شخصی و وفاداری اغلب باارزش بیش از دولتی و تخصص و منافع خصوصی اعطا فوق العاده ای دسترسی و احترام گفت:" گزارش.

در این گزارش اعلام کرد که متحدان آمریکا را در خارج و در داخل کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی overridded که تلاش های مقامات فدرال که تخصص کافی در ساخت اورژانس برنامه.

طرفدار کوشنر مقامات سعی در غلبه بر کمبود پزشکی دنده با بخش خصوصی تخصص'.

با استناد به نمونه ای از عدم تجربه از داوطلبان جوان این مقاله به ذکر است که اسناد و مدارک نشان داد که دو داوطلب به سیگنال سبز به یک دره سیلیکون مهندس Yaron Oren-سنبه که ادعا به ارائه 1,000 هواکش به فرو ریختن سیستم بهداشت و درمان.

در ماه مارس فدرال مقامات فرستاده تهیه فرم به مقامات ارشد که فرض بر این است که روند تایید شده و به او اهدا عظیم $69 میلیون قرارداد.

در آنچه که تبدیل به یک نمایش مسخره و نه تنها یک ارائه شد در حالی که مقامات درهم برای بازیابی پول.

این گزارش می گوید که این داوطلبان پذیرفته از شرکت های سهامی خصوصی تنها پیچیده پاسخ دولت به این بیماری همه گیر در نکته بسیار مهم.

انتشار سوال ما از دولت این منطق را با استفاده از تخصص نظامی و سازمان های دیگر با لجستیک و تدارکات در طول بحران.

در این گزارش گفت که دو FEMA مقامات و یک عضو سابق اطلاع داد که کاخ سفید تلاش به رهبری "فرصت از دست رفته' به ایمنی پزشکی دنده از منابع مشروع'.

"در یک مورد جانین Pirro این تهمت بی باک و فردا میزبان بارها و بارها تماس گرفته وظیفه نیروی اعضا و FEMA مقامات تا 100,000 ماسک فرستاده شده بودند به بیمارستان او مورد علاقه. خانم Pirro نیست پاسخ دادن به ایمیل ها به دنبال اظهار نظر گفت:" این گزارش ادعا که برخی از متحدان تهمت همچنین در زمان استفاده از FEMA.

در ضمن آن پدید آمده است که کاخ سفید تنظیم شده است به انحلال اورژانس وظیفه نیروی دست زدن به شیوع کروناویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: اورژانس نیروی کار او سر نمی خواهد نیاز بسیار طولانی تر از پایان این ماه.

Coronavirus وظیفه نیروی پیشگام این مجموعه پاسخ به این سرعت گسترش ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن حدود 70,000 آمریکایی است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن