Jason Tartick ارائه شد Neil Lane حلقه اگر او پیشنهادی در 'کارشناسی' ویژه

نوشتن خود داستان عشق. Jason Tartick تبدیل به فرصتی برای پیشنهاد به Kaitlyn Bristowe در لیسانس: بزرگترین فصل تا

توسط KETABKHOOOON در 31 خرداد 1399

نوشتن خود داستان عشق. Jason Tartick تبدیل به فرصتی برای پیشنهاد به Kaitlyn Bristowe در لیسانس: بزرگترین فصل تا کنون — اما دلیل خوب است.

به لیسانس آلوم 31 پیوست, دوست دختر, 35 در دوشنبه, ژوئن 18, قسمت از "خاموش تاک" پادکست به ظرف در تصمیم او برای جلوگیری از ساخت Bristowe زنده از طریق تلویزیون دیگری پیشنهاد. کانادا بومی فصل از لیسانسکه در طی آن او مشغول به سابق شان غرفهپخش به عنوان بخشی از ABC دوستیابی سری قرنطینه ویژه در دوشنبه 15 ژوئن و Tartick ادعا می کند که نشان می دهد تولید کنندگان ساخته شده او را عمده ارائه دهد.

"من دریافت یک تماس از یکی از تولید کنندگان و آنها از من بپرسید, آنها مانند, 'گوش دادن Jason این یک فرصت بزرگ در تلویزیون دایره کامل, داستانی کامل را برای شما به پیشنهاد Kaitlyn,'" بانک توضیح داد که در این پادکست. "آنها ارائه نیل لین حلقه."

Jason Tartick Was Offered a Neil Lane Ring if He Proposed to Kaitlyn Bristowe During The Bachelor Greatest Seasons Ever
Kaitlyn Bristowe و جیسون Tartick حضور در گراند هتل برتر در میامی در 10 ژوئن 2019. Gustavo Caballero/ساحل جنوبی عکس/شاتر

هر چند او را ندارد تا این فرصت را به پاپ سوال در ویژه قسمت Tartick تشکر را "سخاوتمندانه" تولید کنندگان برای ارائه به بخشی از این زن و شوهر آینده. "آنها شروع به گفتگو با, 'گوش دادن بدون فشار. مانند ما کاملا احترام شما بچه ها هر آنچه شما می خواهید به انجام. اگر شما می خواهید به آن را انجام دهد ما در اینجا هستیم تا به حمایت از آن, اگر شما نمی, پایان داستان. ما نمی خواهد کلمه ای دیگر می گویند," او اضافه شده است.

پس از توقف به فکر می کنم برای یکی دیگر از "دو سه روز" Tartick متوجه شدم که او می خواست آینده اش با Bristowe برای شروع در شرایط خود را.

"این فقط آمار من مثل من فقط نمی خواهم داستان ما گام بعدی ما در همه تراز وسط قرار دارد با این بخش از زندگی خود را," او گفت: پرداختن به شریک زندگی خود را به نوبه خود چشمگیر در دوستیابی سری. "این بخشی از زندگی خود بود و پنج سال پیش و آن را سرد که آنها دوباره پخش آن greatest of all time فصل است. اما داستان ما و ما فصل نمی نیاز به هر نوع کراوات به آنچه که شد. ... بنابراین من مودبانه کاهش یافته است."

Tartick بعد اعتراف کرد که او ساخته شده انتخاب به نوبه خود این پیشنهاد فرصت بدون سابق لیسانس دانش — اما او به طور کامل حمایت خود را از تصمیم پس از این واقعیت است.

در حالی که آنها ممکن است پس از کارشناسی ملت سنت از گرفتن Neil Lane حلقه برای بزرگ خود را لحظه Bristowe نشان داد به طرفداران در طول یک Instagram Q&A در روز دوشنبه که او و مرد او را در حال حاضر انتخاب خاص خود را حلقه نامزدی. اگر این جفت ارز نمی تواند بیشتر در عشق, رقصنده قبلا گفته ما هفتگی است که او نه در خلق و خوی برای دریافت درگیر در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"ما در یک مسیر" او توضیح داد که در ماه مه. "[این] سالمترین رابطه من تا کنون بوده است ، من به او گفتم من نمی خواهم به [باید] قرنطینه نامزدی. من می خواهم کمی بیشتر عاشقانه از تنها در خانه."

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن