Javicia لسلی به عنوان بازیگران جدید Batwoman برای فصل 2: 5 چیزهایی که می دانیم

وجود یک قهرمان جدید در ها Gotham! Javicia لسلی شده است بازیگران به عنوان مدافع برای فصل 2 از سری CW پس از روبی

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

وجود یک قهرمان جدید در ها Gotham! Javicia لسلی شده است بازیگران به عنوان مدافع برای فصل 2 از سری CW پس از روبی رز's خروج به عنوان کیت کین.

برادران وارنر تلویزیون CW و Berlanti Productions اعلام این خبر در پنج شنبه, جولای 8. Leslie, 33, خواهد شد و اولین بازی در این نقش زمانی که فصل 2 از Batwoman برای اولین بار در ژانویه سال 2021. او خواهد بود که برای اولین بار سیاه و سفید بازیگر زن برای به تصویر کشیدن این ابرقهرمان در زندگی نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم تولید.

"من بسیار افتخار می شود سیاه و سفید بازیگر زن برای بازی نمادین نقش Batwoman در تلویزیون و به عنوان یک دوجنسی, زن من مفتخرم که به عضویت این نوشته ها نشان می دهد که چنین بوده است پیشگامی برای تجاوز+ جامعه" لسلی گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

او افزود: از طریق Instagram: "برای همه از کوچک سیاه و سفید دختران خواب به یک ابرقهرمان یک روز... آن را ممکن است!"

رز, 34, در واکنش به اخبار او جانشین در روز چهارشنبه. "OMG!! این شگفت انگیز است!!" او raved در Instagram. "من خیلی خوشحالم که Batwoman برگزار خواهد شد توسط یک زن سیاه و سفید. من می خواهم برای تبریک Javicia لسلی در مصرف بیش از خفاش کیپ. شما در حال رفتن به یک چشم بازیگران و خدمه. من نمی توانم صبر کنید برای تماشای فصل 2 شما در حال رفتن به کودک!!"

لسلی را به تصویر بکشد مختلف Batwoman از رز را در طول فصل 1. با توجه به توضیحات برای او شخصیت رایان وایلدر جدید vigilante است "دوست داشتنی, کثیف, کمی مسخره و اخر" و همچنین "هیچ چیز مانند کیت کین."

"با هیچ کس در زندگی خود را به نگه داشتن او در مسیر Ryan صرف سال به عنوان دارو-دونده dodging GCPD و پوشش او درد با عادات بد" به شرح همچنان ادامه دارد. "امروز رایان زندگی در او ون با گیاه. یک دختر که سرقت شیر برای گربه کوچه و همچنین می تواند شما را بکشند با دست برهنه, Ryan خطرناک ترین نوع جنگنده: بسیار ماهر و شدید undisciplined. یک لزبین. ورزشی است. خام است. پرشور است. خطاپذیر. و بسیار خود را نه کلیشه ای همه آمریکایی قهرمان است."

گل رز برای بخش او شوکه طرفداران ممکن است در زمانی که او نشان داد او می روم عنوانی نقش پس از یک فصل. بازیگر زن به نام تصمیم "بسیار دشوار است" اما اشاره کرد که او "فراتر از سپاسگزار" برای این فرصت.

در پایین حرکت به یادگیری بیشتر در مورد لسلی قبل از او لباس تا به عنوان مدافع!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب