Jax تیلور قصد دارد برای بازگشت به 'Vanderpump قوانین کشته رسوایی

آماده به رول. Jax تیلور هیچ برنامه ای نشسته از فصل آینده Vanderpump قوانین در میان تماس های خود را برای شلیک ب

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

آماده به رول. Jax تیلور هیچ برنامه ای نشسته از فصل آینده Vanderpump قوانین در میان تماس های خود را برای شلیک به صورت گذشته خود را نژادپرستانه و اقدامات یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی.

"Jax قطعا برنامه ای برای بازگشت به Vanderpump قوانین هنگامی که فیلمبرداری شروع می شود و تا بازگشت دوباره" خودی توضیح می دهد.

سابق costars ایمان Stowers و بیلی لی به نام برای تیلور به اخراج از سری زیر براوو تصمیم به قطع روابط با کریستن Doute, Stassi شرودر, Brett Caprioni و حداکثر Boyens در ماه ژوئن برای مطرح اظهارات نژادپرستانه است.

"من DMs از دیگر نشان می دهد از دیگر زنان در دیگر نشان می دهد و گفت که آقای تیلور گفته بود برخی از چیزهای دیوانه به آنها که بودند نژادی" Stowers, 31 گفت: ما به طور انحصاری در 10 ژوئن اشاره کرد که تیلور تا به حال به دروغ ادعا کرد که او توسط پلیس در حالی که آنها مشغول به کار بودند با هم. "بنابراین من فکر می کنم او می شود یک پت در پشت بسیاری است. اما من فکر می کنم که اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهید برای دو نفر, آنها باید آن را انجام دهید برای برخی از افراد دیگر نیز هست."

Jax Taylor Plans to Return to Vanderpump Rules Amid Scandal
Jax تیلور Aaron Poole/E!

لی 36 بود که در پمپ قوانین برای دو فصل ادعا کرد که تیلور "را رد کرد به فیلم با من بود trans." 90 روز نامزد ستاره اشلی Martson نیز جلو آمد و خواستار میشیگان بومی را اخراج از بازگویی یک زمان او ساخته شده نژادپرستانه نظرات در مورد شوهرش جی اسمیت.

تیلور و فقط اضافه کردن X شریک زندگی لانس باس گفت: او می خواهم قطع روابط با واقعیت ستاره پس از گذشته خود را نژادپرستانه و ضد همجنس دیدگاه مطرح است. "لنس نا امید چون او را دوست دارم برای Jax و می خواستم او را به خوبی انجام" یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در ژوئن 16. "اما لنس بود تحت تاثیر (مانند هر کس دیگری) که Jax در حال تحول بود و نبود برای رفتن او به رفتارهای به خصوص بعد از ازدواج به بریتنی [Cartwright]."

سور متصدی بار, 41, هنوز برای اظهار نظر علنی در سخنان خود در مورد Stowers و لی. آینده خود را در Bravo نشان می دهد اما تنها چیزی در هوا. Coronavirus همه گیر شده متوقف تیراندازی و معلوم نیست که آن را سر گرفته خواهد شد.

"اعضای بازیگران هنوز هم شنیده ام و نه چیزی از براوو در مورد چیدن به بالا فیلمبرداری VPR دوباره" این منبع گفت: ما در ماه جولای. "آنها می شده اند و فیلمبرداری در تابستان امسال است."

نشان می دهد تنظیم سور است که متعلق به Lisa Vanderpump و شوهرش کن تادبه طور خلاصه بازگشایی در جولای قبل از بسته شدن درهای خود را به دلیل افزایش coronavirus موارد به صورت محلی.

"سور شروع بازگشایی دو هفته پیش اما به پایان رسید تا همه چیز قفل کردن دوباره پس از فرماندار گاوین Newsom اعلام کرد reclosures در L. A. داخلی از جمله رستوران ها" خودی اضافه شده است. "کارکنان شنیده نشده از لیزا یا کن."

به عنوان نشان می دهد بازیگران و رستوران کارگران صبر کنید تا ببینید چه بعدی تیلور بوده و صرف وقت با Cartwright, 31 و در قوانین خود در کنتاکی.

این ستاره واقعیت پیوست و همسر خود را در خانه اش دولت پس از Cartwright, مادر, Sherri Cartwrightبود بستری در ICU در ماه گذشته پس عوارض ناشی از جراحی مثانه.

سابق Vanderpump قوانین costar, Doute, 37, و پسر, الکس Menacheپیوست جفت در کنتاکی روز چهارشنبه 15 ژوئیه برای گریز از زیر Doute شلیک یک ماه قبل.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب