جی کاتلر شیرین می فرستد پیام به سابق Kristin Cavallari در روز مادر

حال صمیمی. جی کاتلر صحبت کردن برای اولین بار پس از تقسیم Kristin Cavallari, ارسال ادای احترام به سابق خود در I

توسط KETABKHOOOON در 21 اردیبهشت 1399

حال صمیمی. جی کاتلر صحبت کردن برای اولین بار پس از تقسیم Kristin Cavallari, ارسال ادای احترام به سابق خود در Instagram.

"و روز مادر را به تمام مادران. این 3 آنهایی که کمی برداشت یک خوب" بازنشسته NFL ستاره, 37, نوشت طریق Instagram در کنار یک عکس از این ستاره 33 ساله در کنار فرزندان خود Jaxon 6 و Camden, 7, و, دختر, Saylor, 4.

Jay Cutler Sends Sweet Message to Kristin Cavallari on Mother’s Day
Jay Cutler and Kristin Cavallari. شاتر

این بسیار Cavallari ستاره همچنین یک عکس با بچه های خود را در رسانه های اجتماعی پلت فرم. "همه چیز ساخته شده حس هنگامی که من تبدیل شدن به یک مادر به این 3. که خود را مادر بزرگترین هدیه ای است که" او زیر نویس عکس. "مبارک روز مادر به تمام مادران در خارج وجود دارد."

جفت خود را اعلام کرد تقسیم در آوریل 26, آشکار از طریق Instagram پست که آنها طلاق پس از هفت ماه از ازدواج. اگر چه شرایط فروپاشی تبدیل شده اند کاملا کثیف آنها هنوز متعهد به coparenting.

آنها را تقسیم وقت خود را با کودکان با 182.5 روز سال اختصاص داده شده به هر یک از پدر و مادر حقوقی اسناد و مدارک به دست آمده توسط Us Weekly نشان داد. توافق در زمان اثر در تاریخ 1 مه.

به همین دلیل آنها تقسیم منابع گفت: ما که آنها افتاد از عشق — که سابق هیلز ستاره ضربه او نقطه شکستن.

Jay Cutler Sends Sweet Message to Kristin Cavallari on Mother’s Day
حسن نیت ارائه میدهد Kristin Cavallari/Instagram

"شده اند وجود دارد موارد در حالی که فیلمبرداری که در آن او خواهد بود به این معنا او شرمسار او او احساس بد و یا طوفان ، او هرگز خوشایند به خدمه یا دیگران فیلمبرداری" خودی به ما نشان داد به طور انحصاری در ماه گذشته. "او نقطه شکستن بود سال گذشته است. او احساس می کردم آن زمان بود. آنها تا به حال شده است در تلاش برای آن را به کار است و او قطعا تا به حال شده است. آنها تا به حال شده است برای مشاوره."

علاوه بر این, ورزشکار رفتار بیش از حد برای او.

"جی خلق و خوی است. او یک جارچی" منبع اضافه شده است. "او نمی باید در مورد یک موضوع تماس با او و یا فریاد در او در مقابل افراد دیگر. که تجربه واقعا شرم آور ، او می تواند بی ادب به طرفداران و که واقعا شرم آور به او. که او در همه; او همیشه خوب به طرفداران خود را. آن بوده است که برای مدت زمان طولانی اما او چسبیده بود آن را برای کودکان و نوجوانان."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de