Jeffree Star صحبت می کند پس از انتقاد جدید سوزانده آرایش خط

نه حمایت. Jeffree Star دفاع جدید خود را سوزانده آرایش خط پس از انتقاد برای این نام در میان coronavirus بیماری

توسط KETABKHOOOON در 28 اردیبهشت 1399

نه حمایت. Jeffree Star دفاع جدید خود را سوزانده آرایش خط پس از انتقاد برای این نام در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"ما در حال جشن در اینجا در خانه" زیبایی و تاثیر گذار, 34, گفت: در یک ویدیو در Instagram داستان در روز شنبه, مه 16. "سوزانده است. 2 روند در حال حاضر در همه یوتیوب و, سگ ماده من کمی تکان داد. وجود دارد بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد آن, این روند در توییتر و, سگ ماده, آن ممکن است صحبت از شهر در حال حاضر. وجود دارد مقدار زیادی از مثبت چند منفی چرا که هر کس می خواهد خود را به نظر, اما, کودک, اجازه دهید بحث در مورد سوزانده."

Jeffree Star Speaks Out After Being Criticized for New Cremated Makeup Line
Jeffree Star حسن نیت ارائه میدهد جفری ستاره/Instagram

گفتن طرفداران او "هرگز آن را بازی امن" او گفت که جدید چشم دودی, خط, که ویژگی های سایه با نام مثل مداحی, نعش کش اگهی فرشته مرگ Embalmed, قبرکن و سردخانه "است و نه فقط یک eyeshadow پالت بیش از آن است. همیشه وجود دارد بسیاری از معانی با هنر من و آنچه در آن است از آن من و من آن را ایجاد کنید برای جهان است. آن مجاز است به تفسیر هر راه است که هر کسی می خواهد به آن را اما من همیشه از یک جای خوب."

"در یک سطح واقعی شما بچه ها پدر خود من بود سوزانده. من دو تا سگ که سال گذشته در گذشت سوزانده شد. بنابراین هیچ چیز می آید از یک محل منفی در زندگی من" او ادامه داد. "بنابراین اگر شما آن را که راه این است که چگونه شما بیان همه چیز اما عوضی نه من."

مدت کوتاهی پس از ستاره طعنه به سوزانده خط در جمعه 15 مه برخی از طرفداران اظهار نظر در تصمیم خود برای انتشار یک مرگ با مضمون پالت در زمانی که بیش از 80,000 نفر کشته شده اند در سراسر ایالات متحده از COVID-19.

"برای راه اندازی این را در طول یک بیماری همه گیر و مردم فوت کرده اند....idk اما این نام از این پالت....😫 نمی آیند برای من! به هر یک نظر خود را. این یکی مال من است!" یکی از طرفداران نوشته ستاره Instagram post. "من دوست دارم Jeffree و محصولات خود اما این نام نیست آن را برای من انجام 😔 با توجه به چگونه بسیاری از خانواده ها از دست داده اند و عزیزان خود."

"این بسیار نامناسب در طول زمان هنگامی که هزاران نفر از مردم در حال مرگ هستند... مادر من فوت در سال گذشته بود و او سوزانده من منزجر شما حتی تماس پالت است که همه چیز یک شوخی به شما پس از خود را به یک میلیونر ؟ وجود دارد یک تفاوت بین تکان دهنده گلدان برای درام اما این چنین ضربه کم smh من کاملا عاشق آرایش خود را, اما من نمی گرفتن هر Jeffree محصولات هرگز دوباره.... شما تنها در مورد مراقبت از پول" یکی دیگر از اظهار نظر.

اما دیگران در دفاع از این هنرمند آرایش, با, یک, نوشته,, "من به طور جدی در کفر است که خانواده در حال گرفتن جرم بیش از یک محصول آرایشی. LMAO. او تا به حال این برنامه ریزی شده راه قبل از همه گیر و تا به حال به تغییر همه چیز در اطراف به دلیل آن است. او همیشه می گفت کلمه "سوزانده" این بخشی از vocab خود را. من پدر و سوزانده است. آن را بخشی از زندگی می خواهم لطفا توقف در حال پس MF حساس است. پدربزرگ و مادربزرگ های ما مبارزه در یک جنگ واقعی و خانواده در حال گریه کردن بیش از یک نام است که به نام قبل از."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de