Jesse Tyler Ferguson, Ali Wong و ستاره های بیشتری که عشق Padma Lakshmi

نشان دادن عشق! Padma Lakshmi شده است ثابت در مواد غذایی جهان برای سال در بخش های بزرگ به نقش خود به عنوان میزب

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

نشان دادن عشق! Padma Lakshmi شده است ثابت در مواد غذایی جهان برای سال در بخش های بزرگ به نقش خود به عنوان میزبان براوو را بالا آشپز, و در حال حاضر ستاره های آنچه آنها در مورد آشپزی ملکه با یادآوری برخی از خاطرات مورد علاقه خود را با او.

برای خانواده مدرن آلوم جسی تایلر فرگوسنکه دارای شور و شوق برای مواد غذایی و حتی اجرا می شود خود را در وبلاگ غذا با رفیق جولی Tanous, 49 سال لاکشمی توانایی خود را به مردم احساس راحت در آشپزخانه است و بخشی از آنچه که باعث می شود او خیلی دوست داشتنی است.

"Padma و من با هم پخته شده چند بار در هفته که" the Extreme Makeover: Home Edition میزبان 44 گفت: حیله گر زندگی در جولای سال 2020 یادآوری زمانی که لاکشمی ماند در خانه اش در لس آنجلس. "در ابتدا من شدید ترس به در آشپزخانه بود با او, اما او بلافاصله من را در سهولت. من در واقع تبدیل به یک اعتماد به نفس بیشتری طبخ پس از کار کردن در کنار او. او من را تشویق به اعتماد من غرایز و اندازه گیری با کام من نه با قاشق و فنجان."

این زشت بتی زاج سفید اضافه شده از مجله در تابستان 2020 مسئله پوشش ستاره: "پس از او سمت چپ من دریافت یک جعبه پر از ادویه جات ترشی جات او فکر می کردم ممکن است لذت بردن از کار با. او احتمالا حتی متوجه او عبور عقل را به من, اما من هنوز هم فکر می کنم در مورد آنچه که من آموخته است که از او فقط با تماشای و گوش دادن."

لاکشمی تا به حال مشابه تاثیر بر Orange Is the New Black آلوم Danielle Brooksکه در ستایش از عشق, از دست دادن, و آنچه ما خوردند نویسنده برای او سخاوتمندانه طبیعت است. "Padma فوق العاده به فرد است. او را به شما سرعت خود را به عقب اگر شما نیاز به آن" بروکس, 30 گفت: انتشار.

به من بیش از حد ستاره حتی بازگو یک نمونه که در آن لاکشمی کمک او حل و فصل به یک خانه جدید در شهر نیویورک با یک حرکت ساده. "من نامید من چیزهایی که من این فوق العاده سنگین جعبه در درب من. من آن را باز کنید و متوجه Padma فرستاده بود به من خیره کننده کامل شام مجموعه از مجموعه او بود که دقیقا آنچه که من نیاز," او گفت:.

لاکشمی را مهربانی نیست فقط این سایت متعلق به بازیگران یا نه. وقتی که سرآشپز بالا آلوم فاطمه علی مبارزه با سرطان در اکتبر 2018 او گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد چگونه این سیاره مواد غذایی آلوم به او کمک کرد و او را در هر راه او می تواند. "Padma گرفته است از مقدار زمان برای من و خانواده ام. آمدن به نشستن با من در طول شیمی, ظاهر, در با, در خانه, khichdi و یا ارسال بیش مرغ خوشمزه و, در خانه, سمبوسه," او توضیح داد در آن زمان است. "در حالی که مبارزه با سرطان, من تا به حال انرژی برای دیگری و گاهی اوقات دانستن است که من چنین قوی سیستم پشتیبانی در اطراف من به ارمغان می آورد من عالی صلح است." علی جان سه ماه بعد.

پایین ببینید بیشتر مشهور است که فقط عشق ورزیدن براوو شخصیت!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب