جیم ادموندز' دختر Kortnie آویزان کردن با بچه های خود را با Meghan پادشاه

جیم ادموندز' دختر Kortnie اوکانرمشترک ویدئوها از بچه ها با Real Housewives of Orange County آلوم Meghan شاه در

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399

جیم ادموندز' دختر Kortnie اوکانرمشترک ویدئوها از بچه ها با Real Housewives of Orange County آلوم Meghan شاه در میان خود تلخ طلاق است.

اوکانر ارسال شده در سه clips on Instagram داستان در سهشنبه, مارس 17 که نشان داد این زن و شوهر جدا 23 ماهه دوقلو پسر هیز جارو یک طبقه چوبی در آشپزخانه در حالی که خواهر او, آسپن, 3 sat در مقابله. (Hayes' برادر هارت بود و نه برجسته.)

Jim Edmonds' Girlfriend Kortnie O'Connor Hangs Out With His Kids With Meghan King
جیم ادموند, Kortnie اوکانر و مگان پادشاه. مگا; حسن نیت ارائه میدهد از Kortnie اوکانر/Instagram; Shutterstock

"او دوست دارد به خلاء" او زیر نویس اولین کلیپ را به عنوان او می تواند صدای خنده در حالی که او به تماشای کودک نو پا.

Jim Edmonds' Girlfriend Kortnie O'Connor Hangs Out With His Kids With Meghan King
جیم ادموندز و مگان پسر پادشاه هیز حسن نیت ارائه میدهد Kortnie اوکانر/Instagram

سابق MLB بازیکن 49 تایید رابطه اش با اوکانر در ماه آوریل سه ماه پس از شاه ادعا کرد که او و همسرش با یک زن زودتر در ازدواج خود را. اوکانر نیز خال خال با ادموندز در کبو سن لوکاس مکزیک که در همان ماه.

"این دختر که من فکر کردم دوست من. من کنار من uncomfortability با یک, همه چیز من تا به حال در مورد سه نفری که عجیب و غریب و ناخالص چون من سرگرم کننده بود و می خواستم برای انجام چیزهایی که برای من شوهر" پادشاه گفت: "در ژانویه 20 قسمت از "دانش صمیمی" پادکست.

ادموندز پس از آن ناودان همسر خود جدا برای "علنا بحث در مورد مسائل خصوصی" و اصرار داشت که اوکانر "است نه دوست او" و "آنها نه گفتاری در بیش از سه سال است."

پادشاه و همسرش تقسیم در اکتبر 2019 پس از پنج سال از ازدواج در میان ادعاهای سابق که St. Louis Cardinals بازیکن تا به حال فریب خورده او را با یکی از زن و شوهر چهار nannies. هر دو ادموندز و پرستار بچه رد این ادعا است.

وبلاگ نویس پس از آن سمت چپ میسوری که در آن او می خواهم زندگی با شوهرش و نقل مکان به کالیفرنیا با کودکان زن و شوهر. این جفت ارز را به مبارزه بیش از بازداشت و پول آنجا با پادشاه (که کاهش یافته است ادموندز " آخرین نام در اوایل این ماه) این ادعا که فرزند خود حمایت پرداخت ها "به سختی" به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی.

"اگر چه جیم دادن به Meghan هر ماه برای حمایت از کودکان را پوشش نمی دهد او مواد غذایی او باید برای گرفتن تخم مرغ خود را از Faberge," او هرزه گفت: ما در ماه آوریل است. "جیم همچنین پرداخت هر قبض برای هر دو از خانه تمام صورتحساب های پزشکی و عملا هر دیگر هزینه های مربوط به بچه ها و خانه ها. جیم به طور مستمر می رود بالا و فراتر از آنچه که او نیاز به انجام است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن