جو بایدن یک طرح برای نجات امریکا فصل مدرسه — و در حال حاضر که به معنی نگه داشتن بسیاری از بسته

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند و در مکگرگر صنایع در دونمر Pa. دوشنبه, ج

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند و در مکگرگر صنایع در دونمر Pa. دوشنبه, جولای 9, 2020. (AP Photo/مت Slocum)

آسوشیتد پرس

  • جو بایدن منتشر شد یک برنامه در روز جمعه در مورد چگونه مدارس باید رویکرد بازگشایی این سقوط. آن را بر نیاز برای روشن فدرال ارشاد به استانها که فاقد تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.

  • "در حال حاضر عدم شفافیت" از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است "فلج مدارس" با توجه به بایدن ویدئو بیانیه.

  • این طرح پنج مرحله نشان می دهد فردی جوامع باید تصمیم گیری بر اساس شرایط محلی مانند چگونه بسیاری از coronavirus عفونت گزارش شده است و میزان بودجه مدارس از اطمینان از ایمن بودن شرایط آموزش.

  • مدارس باید بازگشایی اگر "مردم" پوشیدن ماسک و اگر معلمان می توانند تمرین های اجتماعی فاصله, او گفت:, و اضافه کرد که در غیر این صورت آن را بیش از حد خطرناک برای بازگشایی شده است.

  • بایدن گفت: او از 58 میلیارد دلار از بودجه فدرال است که خانه در حال حاضر تایید شده برای مدارس و حداقل یکی دیگر از $34 میلیارد باید به آن بپیوندند.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جو بایدن کمپین منتشر شد یک برنامه در روز جمعه برای چه مدارس باید در نظر بازگشایی این سقوط. آن را با تمرکز بر ایجاد اساسی فدرال دستورالعمل در حالی که اجازه دادن به مدارس برای تصمیم گیری در سطح محلی است. همچنین مصرانه از کنگره برای تصویب اضافی بودجه اضطراری برای تقویت مدرسه بازگشایی.

بایدن طرح نیز به همراه تصویری از او و همسرش جیل یک مربی. "معلمان سخت" جیل گفت: در این ویدئو. "اما آن را به اشتباه می اندازد مربیان و دانش آموزان است. ما نیاز به یک برنامه ریزی بهتر."

مرتبط: مربیان به دنبال کمک از یهودیان Hasidic برای آموزش آنلاین

"وادار کردن معلمان و دانش آموزان به کلاس های درس در مناطق که در آن میزان عفونت در حال بالا رفتن و یا باقی مانده بیش از حد بالا است فقط ساده خطرناک می شود."

این کمپین را طرح میسازد پنج گام های لازم. اولین گام ؟ کشور نیاز به "ویروس تحت کنترل است." برای انجام این کار بایدن نشان می دهد افزایش تست و تماس با ردیابی و استفاده از دفاع تولید عمل به تهیه PPE در علاوه بر این به پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل و با پوشیدن ماسک.

دوم طرح جزئیات دستورالعمل کشوری باید تنظیم شود. "مدارس نیاز به روشن سازگار موثر ملی دستورالعمل ... فعلی عدم وضوح است فلج برای مدارس." تا کنون این طرح می گوید: مدارس شده است بیشتر یا کمتر پرواز کور. در حالی که دستورالعمل های پیشنهادی را پوشش اصول اولیه مانند چه ميزان عفونت را به یک مدرسه بسته شده و آنها نیز اجازه می دهد تا جوامع را به تصمیم گیری بر اساس شرایط محلی.

به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور آن است که به احتمال زیاد بایدن طرح را تشویق اکثر مدارس برای باقی می ماند از راه دور و یا به تاخیر بازگشایی.

سوم بایدن خواست مجلس سنا به تصویب 58 میلیارد دلار از بودجه فدرال است که مجلس رای به اختصاص برای مدارس و به اضافه کردن حداقل یکی دیگر از $34 میلیارد دلار به این تعداد. اورژانس بودجه بیشتر کمک به بازگشایی مدارس با خیال راحت به عنوان مثال ارائه سیستم های تهویه, شخصی, تجهیزات حفاظتی, و بیشتر, در حالی که 4 میلیارد دلار را به طور خاص نسبت به به روز رسانی تکنولوژی و پهنای باند.

چهارم این طرح خواستار افزایش تجارب یادگیری از راه دور.

پنجم بایدن به کمپین گفت که می خواهد به محدود کردن عدالت آموزشی شکاف در آینده است.

بایدن بیانیه می آید به عنوان برگ برنده همچنان به فشار برای گسترده reopenings و تهدید کاهش بودجه به مدارس است که مقاومت در برابر.

روز دوشنبه هنگامی که در مورد خواسته آریزونا معلم که درگذشت از coronavirus تهمت نمی پاسخ به این سوال گفت: "مدارس باید باز شود."

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany reemphasized که موضع در روز پنج شنبه. او گفت: تهمت می خواهد مدارس به "باز و پر" و "علم باید در راه ایستاده از این است."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب