John Legend به یاد می آورد 'نادرست' رابطه رفتار قبل از Chrissy Teigen

یک مرد تغییر. John Legend به یاد می آورد قبلی خود رفتار در روابط عاشقانه قبل از جلسه Chrissy Teigen. در یک قسم

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

یک مرد تغییر. John Legend به یاد می آورد قبلی خود رفتار در روابط عاشقانه قبل از جلسه Chrissy Teigen.

در یک قسمت از Dax Shepard's "صندلی متخصص" پادکست در دوشنبه, جولای 13, دو مردان مشهور باز مورد مربوطه تجارب با خیانت.

"من که سابقه آن به خصوص در 20s," افسانه, 41, توضیح به 45 ساله والدین آلوم. "من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاد برای من و شما رفتن را از طریق بسیاری از زندگی خود را در خود و من کمتر از همه در دبیرستان و کالج [چون من قلم نمرات دو پس از homeschooled] و بنابراین من فقط نمی توانید تعداد زیادی از دختران است. وقتی که من شروع به دریافت کنید که توجه من آن را دوست داشتم."

افسانه ادامه داد: "من فرار 'مشخصات فنی خیانت' با نگه داشتن ارتباط من بد تعریف شده است. اما آن را واقعا ، من قطعا نادرست و خودخواهانه. در برخی از نقطه شما فقط متوجه شما شادتر بودن صادق است."

John Legend Talks Past Approach in Relationships Before Chrissy Teigen 1
Chrissy Teigen و John Legend پل زیمرمن/انواع/شاتر

"همه از من" اواز خوان سپس اضافه کرد که "شما شادتر بودن وفادار و بودن در عشق با یک نفر است."

افسانه ملاقات Teigen, 34 در سال 2006 در حالی که فیلمبرداری برای "استریو" موزیک ویدیو. این پایین مورخ پنج سال قبل از گرفتن درگیر در سال 2011. آنها گره خورده است گره در دریاچه کومو در ایتالیا در سال 2013. با هم, آنها, دختر, لونا, 4, و, پسر مایل 2.

نه مدت ها پس از جفت ملاقات افسانه و Teigen پیامک و صحبت از طریق تلفن در حالی که او در تور است. در حالی که همه این بازرگان اعتراف کرد که چگونه او آگاهانه تصمیم به اعمال فشار به خود پویا است.

"من به او اجازه دهید خودش باشد در حالی که برای" او گفت: جهان وطنی در سال 2014. "بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برای قفل کردن کسی بود که در اوایل سپس آنها را فکر می کنم 'وجود دارد خیلی بیشتر وجود دارد.' من آن را بازی سرد برای مدت زمان طولانی. هرگز پس از من بپرسید که " به ما چه؟' ازدواج هرگز هدف من چون من هرگز شده است بسیار سنتی است. من فقط خوشحال بود با او."

در یک سال 2018 مصاحبه با امروزبه "امشب" خواننده باز کردن در مورد چگونه او و هوس نویسنده را ساخته اند و ازدواج آنها کار می کنند. "ما در واقع واقعا دوست دارم و تحسین و احترام یکدیگر" او قبلا توضیح داده شده است. "من فکر می کنم که این بنیاد که ما به عنوان یک زن و شوهر و ما در واقع لذت بردن از هر شرکت دیگر."

افسانه گفت که Teigen "من تمام وقت" و افزود: "او خیلی خوب است. او را چنان توجه او را بسیار با محبت و او نیز دارای حس شوخ طبعی در مورد آن است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب