جان تراولتا, Kelly Preston دختر می پردازد ادای احترام به دیر مامان

جان تراولتا و کلی پرستون را پدر الا مشترک دست زدن به ادای احترام به این بازیگر پس از او از دست او در نبرد با س

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

جان تراولتا و کلی پرستون را پدر الا مشترک دست زدن به ادای احترام به این بازیگر پس از او از دست او در نبرد با سرطان پستان.

"من هرگز ملاقات کرد کسی که شجاع و قوی زیبا و دوست داشتنی به عنوان شما" 20 ساله نوشت طریق Instagram در دوشنبه, جولای 13. "هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس برای شما شناخته شده و یا به حال شده است در حضور شما توافق می کنید که شما باید یک نور و یک نور است که هرگز متوقف به درخشش و باعث می شود که هر کسی در اطراف شما احساس می کنید فورا خوشحال است."

او افزود: "با تشکر از شما برای بودن در آنجا برای من بدون توجه به آنچه. با تشکر از شما برای عشق خود را. با تشکر از شما برای کمک شما و با تشکر از شما برای ساخت این جهان به مکانی بهتر. شما را ساخته اند زندگی بسیار زیبا و من می دانم که شما ادامه خواهد داد به انجام این کار همیشه. من شما را خیلی دوست دارم مامان."

John Travolta and Kelly Preston Daughter Ella Pays Tribute
Kelly Preston, John Travolta and Ella Bleu Travolta , James گورلی/شاتر

پرستون درگذشت, در سن 57 روز یکشنبه, جولای 12, مخفیانه پس از مبارزه با این بیماری برای مدت دو سال. او و Travolta, 66 بودند و همچنین پدر و مادر 9 ساله پسر بنیامین. زن و شوهر فرزند ارشد Jett درگذشت از تشنج در سن 16 سالگی در ژانویه 2009.

"این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان" از گریس استار نوشت: از طریق Instagram. "او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری از. من و خانواده ام را برای همیشه سپاسگزار به پزشکان و پرستاران در MD Anderson Cancer Center, تمام مراکز پزشکی که کمک کرده اند و همچنین بسیاری از دوستان و عزیزان که در کنار او است."

John Travolta and Kelly Preston Daughter Ella Pays Tribute
جان تراولتا و کلی پرستون Franck Robichon/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

او ادامه داد: "کلی عشق و زندگی همیشه به یاد. من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای. اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد."

این جری مگوایر ستاره تا به حال یک پیوند نزدیک با فرزندان و شوهرش که او در سپتامبر سال 1991. در ماه مه الا جشن "این باور نکردنی زن" از طریق Instagram به افتخار روز مادر.

"زیبا در داخل و خارج کار سخت و شگفت انگیز ترین مادر و همسر," او نوشت ، "من شما را خیلی دوست دارم!!!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de