روزنامه نگاران تحت حمله نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت برای مطبوعات و گسترش

روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفته اند در سراسر جهان در حالی که در پوشش تظاهرات سال, اما هرگز مانند آنها این

توسط KETABKHOOOON در 11 خرداد 1399

روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفته اند در سراسر جهان در حالی که در پوشش تظاهرات سال, اما هرگز مانند آنها این هفته در ایالات متحده در طول جورج فلوید تظاهرات.

حداقل نیم دوجین بروز دستگیری و حملات گزارش شده در تظاهرات در سراسر ایالات متحده در این آخر هفته. برخی از آنها با مشخصات بالا مانند زندگی-در واکنش به دستگیری خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez و خدمه اش صبح روز جمعه. دیگران رو کمتر توجه مانند لس آنجلس تایمز خبرنگار مولی هنسی-Fiske گرفتن حلیم با گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور یا دو لس آنجلس تایمز عکاسان شد که به طور خلاصه به زندان برده شد.

به تمام روزنامه نگاران: ما شما نگاه کنید ما از شما حمایت

موج-خبرنگار تلویزیون Kaitlin زنگ بود که در پوشش تظاهرات در لوییویل شنبه شب به ضرب گلوله کشته شد با فلفل گلوله در حالی که زندگی در هوا. ویدیو نشان داد یک افسر پلیس هدف به طور مستقیم در او و خدمه. "من به ضرب گلوله کشته شده است! من به ضرب گلوله کشته شده است!" زنگ که با پوشیدن یک فلورسنت جلیقه حمل یک میکروفون و ایستاده در مقابل یک دوربین شنیده می شود ، پلیس بعد از عذرخواهی برای این حادثه است.

یک خدمه در دنور توییتی پس از هدف قرار گرفتند توسط پلیس وجود دارد با paintballs و گاز اشک آور. "خوشبختانه من ducked" یکی از روزنامه نگاران نوشت. فیلم نگار بود که در تیر اندازی تظاهرات نبود خیلی خوش شانس و زده بود.

Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن معترضان در مقابل کاخ سفید تبدیل شده و خشم خود را به فاکس نیوز روزنامه نگار Leland Vittert که به اسوشیتد پرس گفت: "ما در زمان خوبی thumping. معترضان متوقف اعتراض هر چه بود آنها معترض بودند و بر ما تبدیل شده است و این یک احساس بسیار متفاوت است."

Briana ویتنی یک خبرنگار در شهر فینیکس مورد حمله قرار گرفت در هوا و در توئیتر خود نوشت: "این درست نیست. این لحظه من عمدا پنجه توسط این مرد در حالی که من در هوا در تلاش برای گزارش آنچه اتفاق می افتد در طول تظاهرات در ققنوس PD ستاد. من احساس می کنم تجاوز و این وحشتناک بود. اجازه دهید ما ما شغل. ما در حال تلاش ما بهترین است."

KDKA روزنامه نگار تلویزیون ایان اسمیت گفت که او مورد حمله قرار گرفت در حالی که پوشش تظاهرات در پیتسبورگ. "آنها stomped و لگد من," او نوشت: در زیر یک عکس از او را در پشت آمبولانس. "من کبود و خونین اما زنده است. دوربین من نابود شد. گروه دیگری از معترضان کشیده من و زندگی من را نجات داد. با تشکر از شما!"

روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفته اند در ایالات متحده قبل از, اما نه به عنوان اغلب یا به عنوان وحشیانه به این آخر هفته. صحبت از واشنگتن پستسوزان Nossel, مدیر اجرایی, قلم امریکا مقصر دشمنی نسبت به مطبوعات در مغلوب ساختن پیشی جستن. "توسط بدنام کردن روزنامه نگاران به طوری که اغلب او را تخریب احترام به آنچه که روزنامه نگاران را و نقش آنها بازی در یک دموکراسی" او گفت:. "او شده است قابل ملاحظه ای موثر در کمک به این درهم و برهم معنا که روزنامه نگاران مخالف."

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب