قاضی کمک های مالی اوراق قرضه به ex-آتلانتا پلیس به اتهام قتل در Rayshard بروکس تیراندازی

آتلانتا – سابق آتلانتا افسر پلیس را به ضرب تیر اندازی Rayshard بروکس می تواند در اوراق قرضه منتشر شد یک قاضی ح

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

آتلانتا – سابق آتلانتا افسر پلیس را به ضرب تیر اندازی Rayshard بروکس می تواند در اوراق قرضه منتشر شد یک قاضی حکم سه شنبه.

Fulton County قاضی جین Barwick گفت که او باور ندارد گرت Rolfe پرواز خطر و یا خواهد ارعاب شاهدان.

Barwick مجموعه Rolfe یورو در $500,000.

شرایط اوراق قرضه شامل پوشیدن مچ پا نظارت بر تجلیل از 6 p. m. - 6 صبح مقررات منع رفت و آمد به غیر از کار پزشکی یا حقوقی تعهدات تسلیم شدن گذرنامه خود را نه در اختیار داشتن هر گونه سلاح گرم و نداشتن تماس با هر شاهد و یا آتلانتا افسران پلیس.

"وجود دارد کافی قانع کننده عوامل در مقابل من که او را کافی روابط به جامعه است و او نه یک پرواز خطر" Barwick در این جلسه گفت:. "من باور نمی کنم که او یک خطر برای جامعه است."

Rolfe که از کار اخراج شد این گروه پس از این حادثه متهم شده بود با 11 فقره از جمله جنایت قتل و تشدید حمله با سلاح مرگبار.

مقامات می گویند Rolfe شات بروکس 27 سال سیاه دو بار در پشت در یک وندی پارکینگ در نزدیکی مرکز شهر آتلانتا در ژوئن 12.

آتلانتا اداره پلیس افسران Devin برازنان چپ و گرت Rolfe. هر دو درگیر شدند در تیراندازی مرگ Rayshard بروکس.

Rolfe و افسر Devin برازنان شد در پاسخ به یک تماس در مورد بروکس بودن خواب در ماشین خود را در درایو از طریق خط. بروکس شکست خورده یک آزمون هوشیاری و افسران سعی دستبند او را.

ویدئوها از صحنه نمایش بروکس کشتی با افسران و یکی از اسلحه تیزر. بروکس با هدف تیزر در افسران در حالی که در حال اجرا دور است. این ویدیو نشان می دهد یک افسر هدف تفنگ خود را در بروکس قبل از بروکس به زمین می افتد.

Rolfe وکلای استدلال در این جلسه که تیراندازی توجیه بود و این که او نه یک تهدید برای جامعه است.

دفاع جنایی وکیل بیل توماس اشاره 28 شخصیت نامه را به دادگاه ارائه شده از طرف Rolfe گفت: او حرفه ای قابل اعتماد و یک جامعه ستون.

Rolfe هفت سال کهنه آتلانتا اداره پلیس و زندگی در گرجستان تمام عمر خود را توماس گفت.

"این است که یک مورد از کسی است که یک باند سوسیس که تصمیم به انجام یک درایو توسط تیراندازی" توماس گفت. "این حمله به خانه. این یک سرقت که در آن کسی کشته شد در این فرآیند است. این است که یک افسر که در اجرای وظیفه خود مشکوک تشدید وضعیت ... و مرگ منجر شده است."

Fulton County رئیس دستیار دادستان منطقه کلینتون Rucker خواسته بود برای قاضی به انکار باند نشان می دهد Rolfe ممکن است تلاش برای نفوذ در شهود.

Rucker اشاره کرد شواهد نشان می دهد که Rolfe لگد زدن بروکس پس از تیراندازی او و دو دقیقه آن را در زمان Rolfe به ارائه کمک های پزشکی به بروکس.

"در زمان Rolfe او دو بار در پشت. آقای بروکس بود نه فیزیکی تهدید به Rolfe در هر راه او در حال اجرا بود دور" Rucker گفت. "آن را نشان نمی دهد افسر Rolfe درمان آقای کتاب با نهایت احترام پس از او را به ضرب گلوله."

Tomika میلر بروکس' بیوه نیز صحبت در این جلسه گفت: Rolfe انتشار خواهد بیشتر دچار روان زخم کردن او.

"زندگی من به طور کامل وارونه پس از این اتفاق افتاده است" میلر گفت. "من باید در به در ترس زندگی می کنند در حالی که انتظار برای یک مرد که به کشته شدن شوهر من بود در دادگاه."

L. کریس استوارت و جاستین میلر, وکیل بروکس' خانواده گفت: در بیانیه ای که در این خانواده نا امید شده بود که Rolfe اعطا شد bond اما درک وجود خواهد داشت "تلاش طولانی برای عدالت است."

"به جای نگاه کردن به این روند به عنوان یک سری از 'برنده' یا 'تلفات' ضروری است که ما همچنان به فشار برای تغییرات سیستماتیک در درون ما سیستم عدالت کیفری" در بیانیه ای گفت:. "از جرم و جنایت نفرت قوانین در حال تصویب به افزایش نظارت از اعضای اجرای قانون کار ما این است که به اطمینان حاصل شود که تغییر مثبت می آید از این وضعیت غم انگیز. ما باید سخت کوش در تعقیب ما را از عدالت برای این خانواده و همه چیز را در قدرت ما به مطمئن شوید که Rayshard بروکس نه از دست دادن زندگی خود را در بیهوده است."

تیراندازی موجب تظاهرات که یکی از آنها خشونت تبدیل شد که وندی مجموعه ای در آتش شب پس از تیراندازی.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برای بروکس بود که متاهل و پدر سه دختر و یک فرزند خوانده بود هفته گذشته برگزار شد در آتلانتا.

کمک: Joel شانون از ایالات متحده آمریکا امروز

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: گرت Rolfe متهم به قتل در Rayshard بروکس شود پیوندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب