جولین هاف مذاکرات 'تغییر' در Kinrgy کلاس بعد از Brooks Laich تقسیم

جولین هاف به نظر می رسد درخشان و شاد به عنوان او صحبت در مورد "تغییر" در اولین Kinrgy کلاس پس از اعلام تقسیم ا

توسط KETABKHOOOON در 10 خرداد 1399

جولین هاف به نظر می رسد درخشان و شاد به عنوان او صحبت در مورد "تغییر" در اولین Kinrgy کلاس پس از اعلام تقسیم او از شوهر بروکس Laich.

در آنلاین کلاس ورزش در روز شنبه, آوریل 30 — است که افزایش بودجه برای مساوی عدالت ابتکار در پی مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور تحت شرایطی بحث برانگیز — از رقص با ستاره ها , قاضی, 31, شروع جلسه در نماز مطرح است.

مرجع اخیر مرگ و میر که موجب اعتراضات در سراسر آمریکا هاف گفت: طرفداران "همه ما سزاوار به درمان به همان اندازه. ما در حال رفتن به نشستن و گفتگو در مورد چگونه نه تنها نمی شود نژادپرستانه اما در برابر نژادپرستی به عنوان یک زن بسیار افتخار من هیجان زده به بحث در مورد آن."

Julianne Hough Talks 'Change' in First Kinrgy Class Since Brooks Laich Split
جولین هاف حسن نیت ارائه میدهد از جولین هاف/Instagram

"ما هنوز هم می تواند شادی و جشن و آزادی و جشن زندگی که در حال حاضر از دست داده است" او ادامه داد. "ما لازم نیست به فکر می کنم در مورد آنچه که ما انجام نشده در گذشته اما امروز ما شروع می شود. گام به فرد شما در حال حاضر می دانم که شما هستند. زمانی که ما ظهور هم این که چگونه تغییر اتفاق می افتد. همه این درمان چند ماه گذشته می تواند به ما کمک کند حرکت بر روی دیگران و شفا برای دیگران. برخی از کلمات را انتخاب کردم امروز بودند و افتخار و شادی و جشن صلح و آرامش. ما همه در این با هم."

هاف صحبت در کلاس در مورد زندگی بودن مایع و چه چیز می تواند تغییر در یک لحظه. "ما امروز در اینجا به قطع آن محدود کردن احساسات است. ما همه پرتاب آنها را دور مانند آب شما می توانید سقوط کرد توسط امواج, اما به عنوان شما را در آب های عمیق تر شما در واقع بیشتر آرامش," او گفت:.

Julianne Hough Talks 'Change' in First Kinrgy Class Since Brooks Laich Split
جولین هاف در مراسم Netflix والاتر از دالی پارتن را "Heartstrings" در 29 اکتبر 2019 در Pigeon Forge, Tennessee. شاتر

"به یاد داشته باشید همه چیز در زندگی این است که موج آن را سیال و آن را می توانید تغییر دهید مانند این که" او گفت که جلسه به پایان رسید. "اگر ما نمی مانند تاریخ ما, ما می توانیم شروع به بازنویسی آن را در حال حاضر — امروز یک روز جدید است!"

نشاط بخشی کلاس یک روز پس از هاف و سابق ورزشکار حرفه ای, 36, تایید خود را تقسیم پس از دو سال از ازدواج.

"ما با عشق و با دقت گرفته شده در این زمان ما نیاز به ورود در تصمیم گیری ما برای جدا کردن" آنها گفت: در یک بیانیه مشترک به مردم در روز جمعه, مارس 29. "ما سهم فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل. ما با مهربانی درخواست خود را شفقت و احترام به حریم خصوصی ما در حال حرکت رو به جلو است."

این جفت جدایی آمد و به عنوان آنها به طور جداگانه قرنطینه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ما را شکست این خبر در ماه ژانویه که زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در آیداهو در ماه جولای سال 2017 "بودند دچار مشکلات" در ازدواج خود را و هاف کشف شد و بدون او حلقه عروسی. اما در ماه مارس خودی گفت: ما که "آنها کار را از طریق هر گونه مسائل آنها قبلا مواجه شده است."

اما یک منبع به ما گفت در ماه گذشته که سابق america's Got Talent قاضی و همسرش "بودند به خوبی انجام نمی شود" یک روز پس از هاف کشف شد با بازیگر نقش بن بارنز.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن