ژولیت رابی و بیشتر خواب نیمروز کلیدی' بازیگران در واکنش به الکس شلیک

نگه داشتن مردم پاسخگو باشد. پس از شنبه, ژوئن 16, تابستان والاتر از خواب نیمروز کلیدیMTV اعلام کرد تصمیم خود را

توسط KETABKHOOOON در 5 تیر 1399

نگه داشتن مردم پاسخگو باشد. پس از شنبه, ژوئن 16, تابستان والاتر از خواب نیمروز کلیدیMTV اعلام کرد تصمیم خود را به آتش ستاره الکس Kompothecras با توجه به گذشته خود لحاظ نژادی متهم نظرات به رسانه های اجتماعی.

"ما تصمیم به قطع روابط با الکس و ویرایش فصل جاری به حداقل رساندن حضور او" این شبکه در بیانیه ای گفت به ما هفتگی. "او نمی خواهد در فصل آینده از خواب نیمروز کلیدی است."

Kompothecras شد در مرکز درام برای نیمه دوم فصل 3. در طول تابستان برتر ژولیت پورتر به نام دوست دختر خود را الهام سالرنوو نشان داد که او با سابق او در طول سفر اخیر به نشویل.

در علاوه بر این به تقلب اخبار و عواقب آن, Salerno باردار بود در طول فیلمبرداری از این قسمت یک خط داستان که مجموعه ای بود به بخشی از باقی مانده فصل 3 قسمت است. این جفت ارز استقبال از اولین فرزند خود را با هم, یک, دختر, در ژوئن 11. این نشان می دهد در حال حاضر دوباره در حال ویرایش.

بازیگران عضو Madisson Hausburgکه شناخته شده قانون, مدرسه, دانشجو برای سال نازل شده به طور انحصاری به ما هفتگی است که او معتقد است که او می تواند تغییر راه خود را به خصوص پس از تبدیل شدن به یک پدر و مادر است.

"من فکر می کنم او می تواند [تغییر] و من فکر می کنم او خواهد شد. اگر او و الهام کار نمی کند و سپس آنها کار نمی کند, اما او هنوز هم برای رفتن به یک پدر خوب," Hausburg به ما گفت. "این که آیا یا نه او خود را تغییر, رابطه, راه, من نمی دانم, اما آن را تغییر دهید او را هم در راه است."

پی شلیک, اخبار بازیگران دیگر از اعضای این نشان می دهد در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری واکنش های خود را. حرکت را از طریق گالری زیر به همه آنها را ببینید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب