Kanye West: من شده است 'تلاش' به طلاق کیم کارداشیان برای 2 سال

باز floodgates. Kanye West ادعا کرد او شده است تلاش برای پایان دادن به ازدواج خود به کیم کارداشیان برای دو سال

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

باز floodgates. Kanye West ادعا کرد او شده است تلاش برای پایان دادن به ازدواج خود به کیم کارداشیان برای دو سال در یک سری از پس-حذف توییت در روز سه شنبه, جولای 21.

"آنها سعی کردند به پرواز با 2 پزشکان به 51/50 من," او نوشت. "من شده اند در تلاش برای گرفتن طلاق از کیم ملاقات با Meek [میل] در Warldolf [sic] برای 'اصلاحات در زندان' من 200 بیشتر به این بانوی من [sic] tweet شب ... Lil baby مورد علاقه من رپر اما نمی ترانه شوخ طبعی من است."

این KKW زیبایی بنیانگذار 39 و آسیاب 33 هر دو به نظر می رسد در عدالت کیفری اصلاحات اجلاس در لس آنجلس در ماه نوامبر سال 2018 پس از ستاره واقعیت کمک کرد تا رفت و آمد این جمله زندگی از آلیس ماری جانسون در اوایل همان سال. در حالی که غرب 43 ادعا کرد آنها ملاقات کرد تا در والدورف آستوریا در بورلی هیلز این رویداد در محل جرمی غرب هتل در وست هالیوود.

Kanye West Trying to Divorce Kim Kardashian Twitter Rant
کنی وست و کیم کارداشیان اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

از "Jesus Walks" رپ همسرش گفت: از شش سال بود "خارج از خط" جلسه با فیلادلفیا بومی به ظاهر ادعا که او تا به حال بی وفا شده است.

غرب تکان دهنده بیانیه یک روز پس از او گفته است که همسر و مادر در قانون, Kris Jenner, تلاش برای "یک پزشک برای قفل من" پس از اولین انتخابات ریاست جمهوری رویداد در کارولینای جنوبی در روز پنج شنبه, جولای 19.

"کیم تلاش بود برای پرواز به وایومینگ با یک دکتر به من قفل کردن در فیلم به خاطر من گریه در مورد صرفه جویی, دختر, زندگی, دیروز," او نوشت: در یکی دیگر حذف صدای جیر جیر با اشاره به گریان اقرار روز یکشنبه که او و Kardashian مورد بحث سقط جنین زمانی که آنها متوجه شدم او باردار بود با دختر شمالی, در حال حاضر 7. "اگر من قفل شده مانند ماندلا خانواده را می دانم که چرا."

این Yeezy طراح ادامه داد: در رسانه های اجتماعی ولگردی و قانونی شکنی در برابر Jenner, 63 که به او لقب "کریس جونگ سازمان ملل متحد" در سه شنبه شب و دیرین پسر کوری قمارکه او قبلا به عنوان "Calmye."

"Kriss [sic] و کیم قرار دادن یک بیانیه بدون تایید من ... این چیزی است که یک زن باید سفید برتری" که برنده جایزه گرمی نوشت در روز سه شنبه. می گوید: "رئیس جمهور آینده." او بعدها اشاره کرد که او با توجه به عقب هل دادن او پیشنهاد ریاست جمهوری تا 2024.

پس غرب را outcries در برابر خانواده اش خودی گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری کارداشیان "عمیقا ناراحت" با شوهرش آیات در مورد زندگی شخصی خود است.

"او به عقب گرفته شد توسط نظرات خود را در مورد شمال" منبع روز دوشنبه گفت:. "کیم معمولا قادر به کمک به او در حفظ سلامت روان خود را در بررسی و صحبت کنی مثل این تکان دهنده بود به او."

یک منبع دوم بعد نشان داد که آرایش مغول "بوده است از ملاقات با وکلا به بررسی و بحث در مورد طلاق است." اگر زن و شوهر شده است از طریق یک تعداد انگشت شماری از یو پی اس و فراز زندگی از طریق سال های Kardashian است "می خواستم به آن را کار" به خاطر چهار فرزند خود: شمال, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب