کیت میدلتون پیشتاز پروژه با هدف تصرف بریتانیا 'انعطاف پذیری در طول همه گیر

کاترین دوشس کمبریج صحبت می کند در مورد جامعه عکاسی پروژه با همکاری گالری ملی پرتره / عکس از رویترز کیت میدلت

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399
کاترین دوشس کمبریج صحبت می کند در مورد جامعه عکاسی پروژه با همکاری گالری ملی پرتره / عکس از رویترز

کیت میدلتون در روز پنج شنبه آغاز یک پروژه عکس او به عنوان خواست عمومی برای ارسال در یک نگاه اجمالی به قرنطینه زندگی و کار 'یاران و قهرمانان" به سند بریتانیا مستند.

پروژه های اجرا شده توسط لندن گالری ملی پرتره با عنوان 'هنوز' و با هدف تسخیر ارواح در میان coronavirus مستند که وارد ششمین هفته.

حامی گالری دوشس کمبریج که خودش مورد ستایش قرار داد برای او استعداد در عکاسی گفت: این پروژه به دنبال سند "انعطاف پذیری و شجاعت و مهربانی" است که مردم تجربه در چنین زمان فوق العاده ای.

"ما همه زده شده است توسط برخی از تصاویر باور نکردنی دیده ایم که به ما داده اند بینش به تجارب و داستان از مردم در سراسر کشور" او در بیانیه ای گفت.

"برخی به شدت غمگین تصاویر نشان دادن فاجعه انسانی از این همه گیر و دیگر نشاط بخشی, تصاویر, نشان دادن افرادی که با هم برای حمایت از کسانی که بیشتر آسیب پذیر است."

با توجه به کنزینگتون کاخ انگلیسی در تمام سنین بودند باز به ارسال عکس های خود را که صد بهترین عکس برداشت خواهد شد و بر اساس احساسات و تجربه آنها مجسم به جای آن از ویژگی های با کیفیت. انتخاب عکس ها را از ویژگی های در یک نمایشگاه دیجیتال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب