کلی و علامت! جاستین و Chrishell! صابون ستاره که مورخ Offscreen

عشق در و خارج از صفحه نمایش. Kelly Ripa و علامت گذاری consuelos,, Vincent Van Patten و Eileen Davidson و بیشت

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399

عشق در و خارج از صفحه نمایش. Kelly Ripa و علامت گذاری consuelos,, Vincent Van Patten و Eileen Davidson و بیشتر افراد مشهور زوج عاشق در مجموعه ای از اپرا صابون.

"من امتحان او" Ripa به یاد می آورد در طول یک SiriusXM مصاحبه در ماه اوت سال 2018 در مورد جلسه او در حال حاضر ، "آنها می شده است به دنبال این شخصیت برای برخی از زمان ... آنها نمی خواهید موهای تیره پسر آنها می خواستند لاتین بازیگر. بنابراین من تا به حال امتحان هر لاتین بازیگر نقش اول مرد در شهر و اطراف شهر و سپس کالیفرنیا. سپس همه ناگهانی جودی Blye ویلسونبود که مدیر ریخته گری در همه فرزندان من گفت: "من او را' ... [جودی] به من نشان داد او تصویر و ... زمانی که من او را دیدم این عکس از او دیدم تمام آینده با او قبل از فلش [چشم]. مثل من آن را دیدم. من [نمی] معتقدند در هر یک از آن و در حال حاضر من باید انجام دهید به دلیل آن لحظه."

Ripa و گذاری consuelos, بازی روی صفحه و شوهر هیلی Vaughan و متئو سانتوس در همه فرزندان من برای چندین سال قبل از خروج در سال 2001. این ریوردیل ستاره که قبلا توضیح داده شده اتصال خود را به عنوان فوری در یک مصاحبه مشترک با زنده با کلی و رایان cohost در سال 1996.

"قبل از ما تا به حال یک صحنه با هم. ما شده ایم صرف 12 ساعت در روز با هم سال گذشته و نیم" گذاری consuelos, گفت, Soap Opera Digest در آن زمان است.

Ripa افزود: "ما فقط درک هر یک از دیگر واقعا خوب است. اگر دو نفر همیشه قرار بود با هم, من می خواهم بگویم آن ما است."

این دو نفره که فرار در لاس وگاس در ماه مه سال 1996 سهم سه تا از بچه ها: Michael, لولا و خواکین.

Van Patten و دیویدسون, عشق, داستان, در ضمن برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک اپرا صابون ، زمانی که بازنشسته تنیس pro ملاقات بازیگر نقش مکمل زن در مجموعه ای از جوان و بی قرار در سال 2000 آنها هر دو ازدواج به افراد دیگر. منشأ داستان آمد تا در طول فصل 6 از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

"من می دانستم که او ازدواج کرده بود و من ازدواج کرده بود و من کاملا محترمانه است که ... اما هر چه. پس من و او ما تا به حال یک دوستی برای مدت زمان طولانی" Davidson گفت: در ژانویه 2016 قسمت از براوو نشان می دهد. "ما فقط نوع در عشق سقوط کرد. به من گفت: شوهر من در زمان " ما باید وضعیتی به اینجا. من با احساسات کسی' ... من جدا از من ، گفتم این خوب نیست. ما رو از هم جدا کنید.'"

Van Patten و دیویدسون بحباله نکاح در اوردن در سال 2003.

حرکت را از طریق یک لیست دیگر در زندگی واقعی soap opera زوج:tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب