Kelly Ripa جوک در مورد زمان همه کربوهیدرات رژیم غذایی'

ولع مصرف کربوهیدرات! در ظاهر در Jimmy Kimmel Live! چهار شنبه, جولای 15, Kelly Ripa اشاره کرد که خوردن رژیم دس

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

ولع مصرف کربوهیدرات! در ظاهر در Jimmy Kimmel Live! چهار شنبه, جولای 15, Kelly Ripa اشاره کرد که خوردن رژیم دستخوش کاملا یک تغییر چشمگیر از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من خوردن مواد غذایی جامد, من در یک رژیم غذایی مایع. من در یک رژیم غذایی کربوهیدرات" Ripa 49, شوخی به مهمان میزبان سباستین Maniscalco. "این چیزی است که تغییر در طول بیماری همه گیر."

Ryan Seacrest, که به نظر می رسد در روز چهارشنبه نشان می دهد تقریبا در کنار او زندگی می کنند با کلی و رایان cohost اشاره کرد که او چسبیده به یک قطعا رژیم غذایی مختلف از اواخر سال. "4:30 است و زمانی که زنگ خاموش می رود اما در 1:30, 2:30, 3:30, از خواب بیدار شدم فکر آن را نمی خواهید برای رفتن به طوری که برنامه شبانه" این بت آمریکایی آلوم 45 توضیح داد.

Kelly Ripa Jokes About Being on an All Carbohydrate Diet Ryan Seacrest
Jimmy Kimmel Live/YouTube

Seacrest که به ذکر است که او صحه خود را با مجموعهای از "مایعات مختلف" از جمله مسابقه و چای ترش یک نوشیدنی افزود: "پس از آن شروع می شود با یک چای و دو بسیار قوی قهوه با هیچ چیز در آن است."

"شما در واقع نوشیدن همه چیز من را سرگرم کننده از" Maniscalco, 47, پکتیا میباشد.

این Keeping Up With the Kardashians تولید موافقت کرد و گفت: "و برای شام آن آب سبز."

در حالی که رژیم غذایی خود را ممکن است متفاوت Ripa اشاره کرد که او افزایش می یابد و در اوایل فقط cohost توضیح داد: "من از خواب بیدار در 4:30 east coast زمان فقط بنابراین من می تواند رنج می برند و با او فقط به خاطر من codependent و نمی توانم او را رنج می برند به تنهایی."

Kelly Ripa Jokes About Being on an All Carbohydrate Diet
Kelly Ripa Kristina Bumphrey/StarPix/شاتر

این همه بچه های من آلوم سپس به ذکر است که این طرح در حال حاضر است برای او و Seacrest به پشت در استودیو در "برخی از راه" در ماه سپتامبر هر چند که ممکن است تغییر کند با توجه به ماهیت در حال انجام coronavirus بحران که نگه داشته است جفت به غیر از مارس.

زمانی که مادری نیوجرسی می کند و در نهایت بازگشت به استودیو او شوخی که نمی توان آن را در حد معمول لباس به احتمال زیاد به دلیل اخیر کربوهیدرات وعده های غذایی سنگین. "من نمی دانم اگر من به پوشیدن شلوار و یا کف از هر نوع" او پکتیا میباشد. "من می خواهم این را از کمر به بالا چیزی است که ما انجام می دهیم بنابراین من فکر می کنم ما باید در ساخت یک استودیو که در آن شما می توانید ببینید چه ما در حال پوشیدن از کمر به پایین. این تنها راهی است که من به آینده."

با وجود نشاط اظهارات در مورد آنچه که او می خورد Ripa شناخته شده است به چوب به یک رژیم غذایی سالم است. در ماه مارس او نشان داد به هارپر بازار است که او نمی خوردن هر "جویدن مواد غذایی" قبل از فیلمبرداری زنده هر روز صبح.

پس از نشان دادن او در ترکیب یک سیب با کره بادام و به طور معمول می خورد بزرگ سالاد به عنوان اوایل ناهار و پس از سبزیجات فصلی با گیاه مبتنی بر پروتئین برای شام.

"من باید سعی کنید که بسیاری از وعده های غذایی تقلب به دلیل وعده های غذایی تقلب منجر به تقلب شیوه زندگی" از امید و ایمان زاج سفید اضافه شده در زمان. "در سن و سال من در حال حاضر پیدا کنم که آن را طول می کشد بیش از حد تلاش برای آماده, بنابراین من فقط اقامت آماده است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب