Kelly Rowland می گوید: او تحت الشعاع قرار بیانسه برای 'یک دهه تمام'

گفتن سمت او. Kelly Rowland گفت که او احساس به عنوان اگر او زندگی می کردند در Beyoncé's سایه برای خیلی از حرفه

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

گفتن سمت او. Kelly Rowland گفت که او احساس به عنوان اگر او زندگی می کردند در Beyoncé's سایه برای خیلی از حرفه ای خود را.

رولند, 39, منعکس شده در گذشته در طول چهار شنبه, جولای 14, قسمت از صدای استرالیا در حالی که با مشاوره شرکت کننده کریس سباستین. زمانی که 31 ساله استرالیایی خواننده اعتراف به احساس تحت الشعاع خود را برادر بزرگ "انگیزه" خواننده مشترک تجربه خود را در این موضوع.

"من می دانم که این احساس. شما می توانید تصور کنید آنچه در آن مانند بودن در یک گروه با Beyoncé?" او توضیح داد: به سباستین. "من فقط می خواهم شکنجه خودم را در سر من. مثل من نمی تواند پوشیدن این لباس از آنجا که آنها در حال رفتن به می گویند آن را مانند B. یا من می توانم یک آهنگ بود که دلیل آن را برای تلفن های موبایل بیش از حد مانند B. آنها میخوای مقایسه کنید به هر حال."

Kelly Rowland Says She Was Overshadowed by Beyonce for A Whole Decade 2
Kelly Rowland و بیانسه Broadimage/شاتر; Jordan استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

"قهوه" songstress افزود: "من خواهد بود اگر من دروغ گفت:" نه هرگز زحمت من.' که گاو نر. وجود دارد یک دهه تمام, اگر من به طور کامل و صادقانه از یک دهه بود که در آن مانند فیل در اتاق است. آن چیزی که به طور مداوم بر روی شانه ام."

رولند شروع به اجرای برنامه در کنار 38 ساله "Black Parade" هنرمند در سال 1990 به عنوان بخشی از دختر Tyme. توسط 1997 به گروه دختر تبدیل به destiny's Child. میشل ویلیامز پیوست این گروه همیشه در حال تغییر ترکیب در سال 2000 در نهایت ایجاد نهایی سه نفر که بسیاری از طرفداران بیشتر آشنا با امروز.

Kelly Rowland Says She Was Overshadowed by Beyonce for A Whole Decade
Kelly Rowland و بیانسه در سال 2007 کریس مک کی/شاتر

پس از به ثمر بازدید عظیم و دو جایزه گرمی برنده destiny's Child راه جدا در سال 2006. هر چند این گروه باقی مانده اند و حتی پیوست در سال 2018 در طول Beyoncé تاریخی Coachella headlining تلاش سه نفر رفت و به دنبال انفرادی تلاش.

رولند قبلا باز کردن در مورد چگونه او نیست و تلاش برای یک حرفه ای مانند بیانسه. "آن را در مورد دستیابی به سطح او اما دستیابی به خود من," او گفت: Russ Parr صبح نشان می دهد در سال 2013. "بسیاری از مردم مانند زمانی که شما gon' آیا این مانند بیع?' هنگامی که شما در یک رابطه هستید و کسی مقایسه شما و خواهر خود را به عنوان شما در حال شنیدن آن را در همه زمان ها است که به شما [آن را] شروع به صدا مانند یک چیز طبیعی است هنگامی که آن را نیست."

این عزیزم! نویسنده ادامه داد: "جهان خواهد بود خسته کننده اگر همه ما همان چیزی که بارها و بارها. و من نمی خواهم به در [بیانسه] سطح. من می خواهم خود من و میشل می خواهد خود. هنگامی که مردم مقایسه آن فقط منحصر به من است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب