کندال و کایلی Jenner تعطیلات در ایالت یوتا با بگیرید و یاد دهید از جمله Fai Khadra

کویر دام! کندال و کایلی Jenner سر از لس آنجلس برای یوتا گریز به پا زدن کردن جولای. "بازگشت به زودی" کایلی, 22,

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

کویر دام! کندال و کایلی Jenner سر از لس آنجلس برای یوتا گریز به پا زدن کردن جولای.

"بازگشت به زودی" کایلی, 22, نوشت طریق Instagram در یکشنبه, جولای 5 روز یک عکس از خودش lounging در یک لباس bodycon در Amangiri رفت و آمد مکرر در دره عمیق و باریک نقطه.

همان روز کندال, 24, مشترک, چند عکس از سفر او Instagram account. "سلام!" او زیر نویس تصاویر که شامل یک عکس از خودش در بالای یک صخره و یک نمایش زیبا.

کندال اضافه شده یک عکس از خودش در آتش بازی در پنج شنبه, جولای 4, و, تاب, آبی, لباس شنای زنانه دوتکه در یک قایق با او دوست Fai Khadra.

روز بعد کایلی لوازم آرایشی موسس مشترک یک سری از عکس ها از فرار به پنج ستاره, 600 هکتار مخفی گاه که او زیر نویس "ماجراجویی زمان است." Snaps نشان داد که چشم انداز صحرا اطراف تیم ملی چهار خوابه اجاره.

"من آن را دوست دارم در اینجا" کایلی نوشت طریق Instagram در دوشنبه, جولای 6 در گروه های مختلف عکس. این دسته نشان داد واقعیت تلویزیون ستاره احاطه شده توسط یک استخر و آسمان آبی روشن به عنوان او ایستاده بود در مقابل ساختار مدرن.

نه خواهر نوشته شده هر عکس هم از این ماجرا اما هر دو مشترک جرقه بزند از همان مقصد است. به علاوه کایلی نیز ارسال شده چند عکس با Khadra, 28.

آرایش مغول که آورده 2 در سال Stormi در این سفر ادامه داد: برای به اشتراک گذاشتن سفر خود را با پیروان اضافه کردن عکس های جدید به او Instagram حساب در روز سه شنبه, جولای 7.

"تنها چیزی که از دست رفته شما است" کایلی نوشت: در کنار تصاویر از خودش ایستاده بر روی یک تخت با پوشیدن یک لباس شب.

ساعت قبل, کایلی نشان داد که او در رفت و سنگ نوردی با دوستان خود از جمله YouTuber زاک بیااما کندال نبود در حضور.

"ما در حال بالا رفتن از کوه" به بازرگان نوشت و از طریق او Instagram داستان روز سه شنبه با او تمرین کنید. او به دنبال آینه عکاسی از خود با ویدئوها از گروه پوسته پوسته شدن یک کوه و در مشاهده از بالا.

به جشن خود موفق پیاده روی کایلی سپس در زمان یک شیب در استخر با بگیرید و یاد دهید و sipped در کوکتل.

پایین ببینید بیشتر از Jenner خواهر' کویر دور شو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب