کنیا اعلام کرد سال تحصیلی 'از دست رفته' کلاس برای شروع در ژانویه آینده

"در مواجهه با این محیط نامشخص ذینفعان باید حل و فصل بازگشایی همه اساسی آموزش و پرورش موسسات آموزش در ژانویه

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
"در مواجهه با این محیط نامشخص ذینفعان باید حل و فصل بازگشایی همه اساسی آموزش و پرورش موسسات آموزش در ژانویه سال 2021 می گوید:" وزیر آموزش و پرورش جورج Magoha. — AFP/فایل

نایروبی: کنیا روز سه شنبه اعلام کرد که آن سال تحصیلی در نظر گرفته شد از دست رفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اولیه و ثانویه دانش آموزان را به کلاس بعدی ژانویه.

سال تحصیلی در شرق کشور آفریقایی اجرا می شود از ژانویه تا نوامبر هنگامی که آن را در اوج با پایان امتحانات ترم.

اما وزیر آموزش و پرورش جورج Magoha در بیانیه ای گفت که منحنی از COVID-19 عفونت شد صاف تنها در ماه دسامبر.

به عنوان یک نتیجه, هیچ مدرسه ابتدایی و متوسطه امتحانات برگزار خواهد شد و "2020 مدرسه تقویم سال در نظر گرفته خواهد شد از دست رفته به علت COVID-19 محدودیت" او گفت:.

کنیا بسته مدارس در 15 مارس زمانی که آن را تا به حال تنها سه مورد تأیید میان یک قایق از اقدامات انجام شده است که ماه از جمله یک شب حکومت نظامی برای مبارزه با گسترش ویروس.

رئیس جمهور اوهورو کنیاتا روز دوشنبه اعلام کرد که "مرحله به مرحله بازگشایی" این کشور با از سرگیری پروازهای بین المللی در تاریخ 1 اوت و بلند کردن اجسام داخلی محدودیت های مسافرتی که تا به حال محاصره پایتخت به مدت چهار ماه. از 9 شب به 4am مقررات منع رفت و آمد در محل باقی می ماند. با این حال موارد صعودی با بیش از 8000 گزارش شده عفونت و 164 مرگ و میر.

"در مواجهه با این محیط نامشخص ذینفعان باید حل و فصل بازگشایی همه اساسی آموزش و پرورش موسسات آموزش در ژانویه 2021" گفت: Magoha.

"این است که بر اساس این فرض که عفونت منحنی را پهن ماه دسامبر سال 2020 است."

تصمیم گیری "اعمال می شود به همه کودکان" در این بیانیه گفت: مشخص است که این شامل مدارس ارائه بین المللی برنامه درسی.

در ابتدا کنیا در حال برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر برای کسانی که در سال های نهایی خود را از مدرسه ابتدایی و به آنها اجازه می دهد به امتحانات خود را, با این حال نصب عفونت رای منجر به قفسه بندی از این طرح در بیانیه ای گفت:.

بازگشایی دانشگاه ها برگزار خواهد شد در یک "مورد به مورد" اساس و موسسات بودند را تشویق به در نظر گرفتن مرحله به مرحله بازگشایی و ادامه برگزاری کلاس های مجازی و مراسم فارغ التحصیلی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب