Khloe Kardashian جزئیات 2 ساله درست را آموزش 'ماجراهای'

گام های کودک! Khloé Kardashian باز در مورد اینکه او چگونه و 2-year-old daughter واقعی در حال کار کردن روال جام

توسط KETABKHOOOON در 6 تیر 1399

گام های کودک! Khloé Kardashian باز در مورد اینکه او چگونه و 2-year-old daughter واقعی در حال کار کردن روال جامد در "ماجراهای" از آموزش است.

"وجود دارد هیچ حق وجود ندارد اشتباه است. همه حوادث و همه من نمی دانم فقط می آموزد سرعت خود را," خوب آمریکا مؤسسین و 35 نشان داد در طول یک Instagram Live گفتگو با Pampers در روز پنج شنبه 25 ژوئن با دخترش نشسته بر دامان او. "ما مانند یک ساعت معمول است. بنابراین در هر ساعت من فقط با قرار دادن او در اسان و ما آن را هیجان انگیز و او به نظر می رسد به جلو به آن است. من معتقدم در انگیزه. من باور نمی کنم در رشوه دادن به اعتقاد من در انگیزه و آره من همين روش در حال حاضر."

این Keeping Up With the Kardashians ستاره اذعان کرد که او احساس "فوق العاده سپاسگزار" به رفتن را از طریق این سفر با یک کمی در حالی که آنها سر خم کردن در طول coronavirus بیماری همه گیر. بودن در خانه در میان قرنطینه داده است واقعیت شخصیت "بنابراین زمان بیشتری برای مقابله با این ماجراجویی" آن "زمان مناسب" برای مربی دخترش از طریق آموزش.

Khloe Kardashian Details 2-Year-Old True Potty Training Adventures
درست تامپسون و Khloe Kardashian. حسن نیت ارائه میدهد از Khloe Kardashian/Instagram

"من یک تن از برادرزاده ها و برادرزاده بنابراین شما فکر می کنم من خواهد بود بیشتر به آموزش روند اما آن را متفاوت هنگامی که آن را به خود شما [بچه]. من که تجربه کرده اما من سعی" کارداشیان توضیح داد. "سخت ترین قسمت برای من — من فکر می کنم — این است که شما در ذهن خواننده است. بنابراین فقط به طور مداوم نیاز است که معمول شده است. ... من فکر می کنم آموزش همه چیز در مورد قوام برای من در این خانواده اما من بسیار سازگار نوع دختر."

به منظور رسیدن به دختر او را هیجان زده در مورد آنچه که او را به یادگیری این انتقام بدن میزبان ارائه می دهد "پاداش" به صورت درست به کار انجام می شود. "او می شود برچسب هنگامی که آن را احمقانه زمانی که او را از انجام" Kardashian, گفت:, و اضافه کرد که او اعتقاد راسخ از تقویت مثبت. "من فکر می کنم وجود یک منحنی یادگیری برای هر دو ما — برای من برای او چه کار می کند به صورت جداگانه برای کودک خود را. هر فرد یاد می گیرد متفاوت است. ... حوادث و سوانح است."

کارداشیان استقبال دخترش با دوست پسر سابق تریستان تامپسون در مارس 2018 مدت کوتاهی پس از او گرفتار, فریب داد, در , قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه نویسنده. این دو به طور خلاصه آشتی, اما آن را به نام واریز خوب کمتر از یک سال بعد زمانی که کلیولند کاوالیرز ستاره, 29, بوسید, Kylie Jenner's, پس از,بهترین دوست, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل.

هر چند آنها دیگر با هم جفت ارز انجام داده اند همه چیز آنها می توانند به ماندن صمیمی به خاطر فرزند خود را. در اوایل سال جاری, Us Weekly, اخبار شکست که تامپسون بود quarantining با سابق خود که "باز بوده و پذیرای نسبت به" داشتن او را در زندگی خود.

با وجود گمانه زنی که این دو ممکن است به تقویت رابطه خود کارداشیان نمی بینم خودش برگشت با بازیکن بسکتبال هر زمان به زودی. "Khloé یک رابطه با تریستان در این مرحله" خودی توضیح داده شده است. "او همیشه باید یک جایی برای او در قلب او است و مثبت بودن در مورد وضعیت خود را."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب