کیم کارداشیان در حال ملاقات با وکلای طلاق پس از Kanye West به Tweetstorm

آماده شدن برای آینده است. کیم کارداشیان گرفتن خانه خود را به منظور زیر Kanye West's برانگیز نظرات در مورد سقط

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

آماده شدن برای آینده است. کیم کارداشیان گرفتن خانه خود را به منظور زیر Kanye West's برانگیز نظرات در مورد سقط اولین فرزند خود و پس از آن توییتر بیهوده گویی.

"کیم بوده است از ملاقات با وکلا به بررسی و بحث در مورد طلاق" یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی.

در حالی که زن و شوهر تا به حال خود را یو پی اس و فراز زندگی در گذشته منبع دیگری می گوید او "می خواستم به آن را به کار."

خودی می افزاید که Kardashian, 39, نمی توان به جلو با طلاق در گذشته "از آنجا که کودکان خود را."

Kim Kardashian Meeting With Divorce Lawyers After Kanye West’s Tweetstorm
کیم کارداشیان و کنی وست. شاتر (2)

غرب, 43, سرفصل های ساخته شده خود را در طول انتخابات ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی روز یکشنبه, جولای 19, که در آن او نشان داد که زن و شوهر تقریبا خاتمه یافته کارداشیان اولین بارداری. زن و شوهر, سهام, چهار, کودکان, شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه.

"من مانند شما می دانید, رپر, شیوه زندگی, بنابراین او گفت که او باردار بود و برای یک ماه و دو ماه و سه ماه ما صحبت در مورد داشتن این فرزند" "من آن را دوست دارم" رپ گفت: این جمعیت در روز یکشنبه. "او تا به حال قرص ها در دست او ... من تقریبا کشته شد."

یک روز بعد از آن غرب است که در حال حاضر در وایومینگ, گمانه زنی ها زمانی که او در توئیتر خود نوشت و سپس حذف تکان دهنده اتهامات در مورد همسر و مادر در قانون, Kris Jenner.

"کیم تلاش بود برای پرواز به وایومینگ با یک دکتر به من قفل کردن در فیلم خارج از آنجا که من گریه کردم در مورد صرفه جویی در دختر من زندگی دیروز" او توییتی در دوشنبه, جولای 20. "اگر من قفل شده مانند ماندلا خانواده را می دانم که چرا."

طراح ناودان Jenner, 64, و همچنین, و گفت که او و دیرین پسر کوری قمارهستند "مجاز" به اطراف خود کودکان است.

پس از مورد tweetstorm یک منبع گفت:" ما در روز سه شنبه, جولای 21, که Skims خالق است "عمیقا ناراحت" با شوهرش پس از "صحبت کردن در مورد زندگی شخصی خود و برای ساختن مسائل است که بسیار شخصی به آنها و خانواده خود است."

دوم منبع افزود که Keeping Up With the Kardashians ستاره "تلاش کردم تا به او کمک کند اما در حال حاضر کیم و خانواده او احساس به عنوان اینکه او واقعا عبور یک خط با صحبت کردن منفی در مورد آنها publicly. او احساس درماندگی در این نقطه است."

کارداشیان و غرب گره خورده است گره در مارس 2014 در یک مراسم در فلورانس, ایتالیا. زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, 11 ماه پس از استقبال شمالی در ماه ژوئن 2013.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب