کیم کارداشیان 'حمایت' از Kanye West به اجرا برای رئيس جمهور

توسط سمت خود را. کیم کارداشیان در حال حمایت شوهرش Kanye West's تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده در س

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

توسط سمت خود را. کیم کارداشیان در حال حمایت شوهرش Kanye West's تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده در سال 2020 است.

"Kanye شده است برنامه ریزی برای این سال و کیم شناخته شده در مورد تشدید شده است و حمایت" یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته. "Kanye پرشور در مورد هنر و آموزش و پرورش و می خواهد در هر راه به حمایت او می تواند."

Kim Kardashian Is Supportive of Kanye Wests Run for President
کنی وست و کیم کارداشیان غرب حضور هارپر بازار را جشن "آیکن های Carine Roitfeld" ارائه شده توسط اطالعات Laura Mercier و Stella Artois در پلازا هتل در سپتامبر 9, 2016 در شهر نیویورک است. شاتر

"شستشوی ما در خون" رپ, 43, اعلام 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری — که گودال او را در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در شنبه, جولای 4.

"ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده! #2020VISION" در غرب است.

کارداشیان, 39 — که در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن, 74, چند بار در کاخ سفید برای حمایت از عدالت کیفری اصلاحات — علنا به او نشان داد حمایت از اضافه کردن پرچم ایالات متحده از emoji. Elon Musk نیز تایید رپ نوشتن, "شما باید از من حمایت کامل!"

دوم خودی گفت: ما که در غرب "است که ثبت نام به عنوان نامزد" به دولت در انتخابات رای. ایلینوی بومی در حال حاضر از دست رفته مهلت متحده از جمله ایندیانا و نیویورک و تگزاس.

غرب را اعلام می آید پس از سالها اشاره به قصد خود را به اجرا برای رئيس جمهور. این Yeezy طراح مد برای اولین بار اعلام کرد برنامه های خود را برای یک سال 2020 پیشنهاد در 2015 MTV Video Music Awards. بعد از آن که سال, West تایید کرد که او با توجه به در حال اجرا برای رئیس جمهور در مصاحبه با Vanity Fair.

"به دنبال خدا" رپ باز کرد تا در مورد آینده اش برنامه های سیاسی در طول سریع شرکت نوآوری جشنواره در ماه نوامبر سال 2019.

"زمانی که من ریاست جمهوری در سال 2024," او گفت: به عنوان مخاطب شروع به خنده. "چه y'all خنده ، ما را به ایجاد بسیاری از مشاغل! من قصد ندارم به اجرای من قصد دارم به راه رفتن. هنگامی که شما با دیدن عناوین و گفت Kanye دیوانه — یک سوم آمریکایی های آفریقایی تبار در زندان هستند و تمام افراد مشهور در زندان هستند نیز به دلیل آنها نمی توانند چیزی می گویند آنها هیچ نظر آنها خیلی می ترسم!"

غرب بوده است و مشتاق حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال — حتی بازدید رئیس جمهور در دفتر بیضی در سال 2018 پوشیدن "را در امریکا بزرگ دوباره" کلاه. این برنده جایزه گرمی ضمنی که او قصد دارد به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات در مصاحبه با GQ در ماه آوریل است.

"ما می دانیم که به من رای دادن" غرب گفت: در آن زمان. "و من نمی شود گفت: مردم در اطراف من و مردم است که باید در دستور کار خود که زندگی حرفه ای من در حال رفتن به بیش از. چون حدس می زنم آنچه: من هنوز اینجا!"

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن