کیم کارداشیان فروش 20 درصد سهام در KKW زیبایی به Coty برای $200 میلیون

کیم کارداشیان. استفان Lovekin/شاترCoty است یک بار دیگر teaming تا با زیبایی مغول از کارداشیان-Jenner قبیله جد

توسط KETABKHOOOON در 9 تیر 1399
Kim Kardashian Sells Stake in KKW Beauty to Expand the Brand
کیم کارداشیان. استفان Lovekin/شاتر

Coty است یک بار دیگر teaming تا با زیبایی مغول از کارداشیان-Jenner قبیله جدی برای گسترش نام تجاری!

در جمعه, ژوئن 29, زیبایی غول اعلام کرد که این teaming تا با کیم کارداشیان برای کمک به گسترش خود KKW زیبایی شرکت می باشد. Coty تنظیم شده است برای به دست آوردن 20 درصد مالکیت کارداشیان نام تجاری برای $200 میلیون دلار است.

"همکاری با تاسیس سازمان Coty خواهد بود ابزاری در پیشرفت من مارک های خود را به عنوان رسیدن به جهانی اجازه می دهد تا برای سریع تر گسترش تا مردم سراسر جهان قادر به تجربه راه اندازی جدید دست اول" موسس در بیانیه ای گفت از Coty. "این رابطه را به من اجازه می دهد به تمرکز بر روی عناصر خلاق که من بسیار پرشور در مورد در حالی که با بهره گیری از منابع باور نکردنی از Coty و راه اندازی محصولات در سراسر جهان است."

با توجه به آزادی مطبوعات Coty خواهد شد تمرکز بر توسعه محصولات جدید در دیگر مقوله زیبایی از جمله محصولات مراقبت از پوست مراقبت از مو مراقبت شخصی و ناخن. کسب است و انتظار می رود در سه ماهه سوم سال 2021 سال مالی.

این اطلاعیه می آید فقط پنج ماه پس از خواهر کوچکترش Kylie Jenner فروش 51 درصد از سهام در امپراتوری کایلی آرایشی و 600 میلیون دلار ساخت Coty که اکثریت ذینفعان.

"کیم واقعی مدرن و روز جهانی نماد" Coty رئیس و مدیر اجرایی پیتر Harf گفت: در انتشار. "او یک دختر رویایی, یک کارآفرین مادر نیکوکار و از طریق رسانه های اجتماعی دارای یک توانایی بی نظیر برای ارتباط با مردم در سراسر جهان است. این نفوذ همراه با Coty رهبری و تخصص عمیق در مجلل زیبایی به ما اجازه خواهد داد برای رسیدن به پتانسیل کامل از مارک."

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن