کیم کارداشیان در خانواده جشن دخترش در شمال 7th تولد: عکس های

دادن آن برای تولد دختر! کیم کارداشیان's اعضای خانواده نوشت: دست زدن در مراسم تجلیل از برای او و Kanye West's,

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

دادن آن برای تولد دختر! کیم کارداشیان's اعضای خانواده نوشت: دست زدن در مراسم تجلیل از برای او و Kanye West's, دختر شمالی را 7th تولد در دوشنبه 15 ژوئن.

Kris Jenner برای اولین بار به ارسال یک شیرین فریاد به KKW زیبایی خالق ارشد, نوشتن از طریق Instagram: "تولدت مبارک به من نوه Northie!!!! از همان لحظه اول ملاقات ما در روز شما به دنیا آمده اند, شما به ارمغان آورده اند همه ما خیلی خوشبختی و شادی!! شما خیلی خلاق و با استعداد و خنده دار و مهربان و شما را به بزرگترین و بهترین قلب است. چه نعمت شما هستند Northie. من شما را دوست دارم به ماه و بازگشت و گرامی هر لحظه ما با هم باشیم."

در رسانه های اجتماعی ها استعداد, مدیر, 64, عکسهای به اشتراک گذاشته ارشدش نوه در طول سال, از, زیبا و دلفریب, نوازش با پسر عموی او پنه لوپه به روز اول مدرسه عکس سکس با مادر 39.

کارداشیان به هنگام تولد به شمال در ماه ژوئن 2015. این Skims خالق بود "ناجور" جلوتر از او فرزند اول ورود او نشان داد از طریق Instagram در اوایل این ماه.

"سرگرم کننده واقعیت در مورد این عکس," کارداشیان نوشت: در کنار یک PDA عکس با غرب 43. "من فقط متوجه من شد شمال و ساخته شده Kanye پرواز به لندن برای من Kardashian Kollection ظاهر [چرا که] من ناجور بود. او مرا به Sls و سپس Häagen-Dazs به من احساس بهتر است."

نوزاد نام اعلام شد یک ماه پس از ورود او و Jenner باز کرد تا در مورد منحصر به فرد نام مورد در نظر. "راه [Kim] توضیح داد که آن را به من شمالی به معنی بالاترین قدرت و شمالی است که خود را به بالاترین نقطه با هم," او گفت: در آن زمان. "من فکر می کردم که واقعا شیرین بود."

این خودخواه نویسنده رو با الهام از جی لنواو در ماه ژانویه نشان داد. "گفتم به هیچ وجه. من هرگز نام دختر من که'" آرایش مغول گفت: Kylie Jenner در یک ویدیو یوتیوب. "من گفتم که خود را نشان می دهد. هر کس در آینده به من مانند 'این چنین سرد نام و نام خانوادگی. شما باید واقعا در مورد آن فکر می کنم.' و Pharrell [ویلیامز] تا به حال تمام این معانی است."

شمال شد و یک خواهر بزرگ در سال 2015 زمانی که سنت وارد شده و پس از شیکاگو و مزمور که وارد شده از طریق عملیاتی در سال 2018 و 2019 بود.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن شمالی تولد آرزوها از کارداشیان-Jenner اعضای خانواده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب