Kourtney Kardashian طول می کشد شمال سنت به Balboa جزیره در میان Kanye درام

سرگرم کننده خانواده! Kourtney Kardashian آورده کیم کارداشیان و کنی وست's ارشد دو فرزند همراه در چهار شنبه, جول

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

سرگرم کننده خانواده! Kourtney Kardashian آورده کیم کارداشیان و کنی وست's ارشد دو فرزند همراه در چهار شنبه, جولای 22, جزیره Balboa کالیفرنیا سفر.

"بازگشت نبوده است از آنجایی که من یک دختر کوچک و آن تغییر نکرده است" این Keeping Up With the Kardashians ستاره, 41, زیر نویس یک Instagram تصاویر به صورت خودکار.

در رسانه های اجتماعی آپلود شده خالق بود و همه لبخند در شطرنجی لباس در حالی که گشت و گذار با کودکان پنه لوپه 8 و سلطنت 5 و عموزاده شمالی 7 و سنت 4.

گردش آمد روز پس از غرب عناوین ساخته شده برای اولین بار مراسم انتخاباتی در کارولینای جنوبی پس از کاخ سفید پیشنهاد. در پنج شنبه, جولای 19, رپر, 43, صحبت در مورد تمایل به سقط جنین شمالی پیش از او 2013 تولد و بودن "در صلح" اگر کیم, 39, طلاق او. در توییتر بیهوده گویی روز بعد برنده جایزه گرمی توییتی که همسر او بود "تلاش برای به دست آوردن یک دکتر به قفل [او] است."

یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در آن زمان "Kardashians و افراد نزدیک به Kanye قطعا نگران است."

روز چهارشنبه KKW زیبایی خالق شکست سکوت او در این شرایط پرداختن به شوهرش اختلال دو قطبی برای اولین بار. آرایش مغول نوشت: در Instagram داستان که "brillant اما پیچیده" شیکاگو بومی باید با توجه به "فضل ... شفقت و همدلی است."

این Skims خالق که همچنین سهام شیکاگو 2 و مزمور 14 ماه با غرب افزود: "کسانی که درک بیماری های روانی و یا حتی وسواسی رفتار می دانم که خانواده ناتوان است مگر اینکه عضو جزئی است. افرادی که بی اطلاع هستند و یا به دور از این تجربه می توان قضاوت و درک نمی کنند که فرد خود را مجبور به شرکت در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید. ... در بالا از فشارهای بودن یک هنرمند و یک مرد سیاه پوست که تجربه دردناک از دست دادن مادر خود [او] است برای مقابله با فشار و انزوا است که در اوج خود اختلال دو قطبی است."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن Kourtney تابستان, گشت و گذار با شمال و سنت از عکس های خانوادگی به تنقلات شیرین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de