کرملین پاکستان به مقابله به مثل در برابر تازه انگلستان, تحریم ها علیه روس ها

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov می گوید بریتانیا تحریم ها علیه روسیه خواهد بود بی جواب مانده - ماکسیم Shemetov/ای

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399
سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov می گوید بریتانیا تحریم ها علیه روسیه خواهد بود بی جواب مانده - ماکسیم Shemetov/ایسنا

این سخنگوی کرملین می گوید که مسکو را به پاسخ جدید انگلستان, تحریم ها علیه شهروندان روسی از جمله یک محقق ارشد و مقامات زندان.

بریتانیا روز دوشنبه با استفاده از یک پیش نویس قانون جدید در حافظه یک کشته مشاور مالیاتی روسیه به تحریم 25 روسی اتباع مربوط به تعقیب و بدرفتاری مالیاتی مشاور سرگئی Magnitsky و همچنین 20 سعودی درگیر در قتل یک روزنامه نگار در کنسولگری عربستان در استانبول.

دیمیتری Peskov این سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت که روز پنجشنبه در مسکو "تنها می زاری چنین خصمانه مراحل است."

"ما قطعا تکیه بر روابط متقابل و پاسخ در راه است که متناسب با منافع روسیه" او گفت:.

الکساندر Bastrykin روسیه بالا محقق و یک دانشگاه از ولادیمیر پوتین مسلما ترین مقام ارشد شده اند سیلی با تحریم های جدید و نام خود را به احتمال زیاد به خشم کرملین.

به عنوان رئیس کمیته تحقیق, آقای Bastrykin است متهم به پوشش تا از بدرفتاری با آقای Magnitsky که در زندان درگذشت و پس از یک سال در بازداشت پیش از محاکمه در سال 2009.

مالیات وکیل آقای Magnitsky کشف یک کلاهبرداری مالیاتی مربوط به روسیه مقامات مالیاتی و به پایان رسید تا زندانی توسط همان مقامات او در معرض.

روسیه ریاست جمهوری در کمیسیون به این نتیجه رسیدند که او مورد ضرب و شتم به مرگ در زندان است.

بسیاری از مردم در لیست تحریم هستند کمتر در سطح مقامات و کارکنان زندان از جمله دو زندان پزشکان که در مواجهه با اتهام سهل انگاری شد اما هرگز محکوم کرد.

همه آنها در حال حاضر خواهد شد به موضوع ممنوعیت سفر و انسداد داراییهای اما از آن است که بلافاصله روشن نیست در صورتی که هر گونه ملک در بریتانیا.

ایالات متحده به تصویب رسید Magnitsky عمل در سال 2012 با هدف قرار دادن پول از ارشد مقامات روسیه نگهداری در بانک های غربی. روسیه و سپس در پاسخ با ممنوعیت سفر و همچنین ممنوعیت آمریکایی فرزندخواندگی از کودکان روسی.

کرملین ممنوع است نهادهایی مانند شورای بریتانیا در طول قبلی دیپلماتیک spats بین دو کشور می کند که ترک مسکو مقدار ملک در بریتانیا به هدف این زمان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب