کریستن Doute می شکند سکوت او 1 ماه بعد از پمپ قوانین' شلیک

شکستن سکوت کرد. کریستن Doute خطاب به او Vanderpump قوانین شلیک پس از ایمان Stowers به نام او و Stassi شرودر بر

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

شکستن سکوت کرد. کریستن Doute خطاب به او Vanderpump قوانین شلیک پس از ایمان Stowers به نام او و Stassi شرودر برای اظهارات نژادپرستانه و فحاشی.

"من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من آموخته است که من آن را بسیار به یاد" میشیگان بومی, 37 گفت: در قسمت جدید از "هالیوود خام" پادکست با Dax هولت و آدم Glynخواهد شد که منتشر شده در یکشنبه, جولای 15. "من می دانم که فوق العاده کلیشه و بسیاری از مردم می گویند که اما آن را کاملا درست است چرا که من فکر می کنم که من فکر می کردم که من درک نژادپرستی اما در حال حاضر من واقعا یادگیری در مورد ناخودآگاه تعصب. یادگیری در مورد ضد نژاد پرستی. یادگیری در مورد چگونه ما می توانیم همه چیز به صورت محلی واقعا واقعا ایجاد تغییرات و قرار دادن کار به خود و جامعه محلی برای ایجاد این تغییرات من فکر می کنم [هستند] بسیار مهم است."

Kristen Doute Speaks Out After Being Fired From Vanderpump Rules
کریستن Doute Rob Latour/شاتر

ما هفتگی تایید شده در ژوئن 9 که Doute یکی از چهار پمپ قوانین ستاره که نمی خواهد به بازگشت به سری آمدن فصل 9 با توجه به گذشته خود دلیل حساس اظهارات. شرودر 32 و تازه حداکثر Boyens و برت Caprioni نیز برش از واقعیت نشان می دهد.

قبل از آن که در ماه Doute و شرودر آمد زیر آتش پس از Stowers که به نظر می رسد در فصل 4 این سریال در سال 2016 ادعا کرد که آنها تا به حال اشتباه به نام پلیس ، Stowers به یاد می آورد این حادثه در طول یک Instagram زنده در ژوئن 2, گفته سابق خود را costars دروغ در گزارش خود پس از Daily Mail منتشر شده یک عکس از یک نور پوست زن آمریکایی آفریقایی تبار با خالکوبی بود که متهم به سرقت. در آن زمان Doute مشترک این عکس در توییتر نوشته "هی tweeties نیست این سابق #pumprules دزد نگاه آشنا نیست ؟ من نمی می خواهم به رفتن وجود دارد اما من قصد دارم وجود دارد."

"این قطعا هیچ یک از کسب و کار من به هر چیزی را به رسانه های اجتماعی [و] ارسال اصل اراذل و اوباش به این فرد است. به خصوص به این دلیل او را سیاه" از او شما را دیوانه نویسنده گفت: در این پادکست. "این واقعا درست نیست من جایی برای رفتن وجود دارد."

پس از Stowers' ادعا می کند ساخته شده سرفصل Doute علنا عذرخواهی کرد, آیا به عنوان شرودر که قبلا صحبت در مورد این حادثه در یک سال 2018 قسمت از "سگ مقدس" پادکست. یک منبع اما گفت: ما در ژوئن 8 که بانوان "نمی رسیدن به ایمان به طور مستقیم."

"من شده است به گرفتن برخی از زمان به واقعا روند آنچه که من شاهد بوده ام و احساس و یادگیری است. و من نیاز به آدرس چیزی به طور خاص رخ داده است که چند سال پیش با من سابق castmate, ایمان Stowers," Doute نوشت: در یک Instagram ارسال در تاریخ یکشنبه, ژوئن 7. "اگر چه من اعمال نمی شد نژادی, رانده می شود, من در حال حاضر به طور کامل آگاه از نحوه امتیاز من کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال می توانست به او."

او ادامه داد: "هرگز قصد من برای اضافه کردن به بی عدالتی و عدم تعادل. من شرمنده و خجالت و فوق العاده متاسفم. من را بهتر انجام خواهد داد. من باید انجام دهید بهتر است."

با وجود از دست دادن کار خود را Doute گرفته است این فرصت را به ارتباط مجدد با سطح بعدی پایه نویسنده پس از دوستی خود را در زمان به نوبه خود برای بدتر در فصل 8 از سری براوو. "Stassi و کریستن دوستان در این نقطه" یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری در تاریخ 10 ژوئیه پس از سابق BFFs خال خال شد در ناهار با هم در لس آنجلس. "دو نفر از آنها در حال رفتن را از طریق این با هم و تجربه به ارمغان آورده است و آنها را به هم نزدیک است."

در حالی که سابق واقیعت ستاره امیدوار است او می تواند به "تعمیر رابطه او" با شرودر است که در انتظار اولین فرزند او با نامزد کمال کلارکاو می داند بازخرید خودش را در چشم های عمومی آسان نخواهد بود.

"در پایان روز, من یک f–پادشاه سنت" او گفت: "هالیوود خام" پادکست. "من انجام بهترین من می توانم. من انسان هستم و من اشتباه تمام وقت و من فقط در تلاش برای انجام کاری هر روز که باعث می شود این کمی بهتر برای همه است."

یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد CBD امگا 3s و روغن های ضروری است. اشتراک سلامتی آکادمی: CBD, امگا-3 و روغن های ضروری زیر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب