کریستن Doute معافیت های رسانه های اجتماعی خود را سکوت پس از شلیک

در حمایت از اعطای وام. کریستن Doute او را شکست رسانه های اجتماعی سکوت او پس Vanderpump قوانین شلیک در اوایل ای

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

در حمایت از اعطای وام. کریستن Doute او را شکست رسانه های اجتماعی سکوت او پس Vanderpump قوانین شلیک در اوایل این ماه به درخواست هادی برای نماز به صورت سابق costar بریتنی Cartwright's ،

"لطفا هر کس نگه داشتن @BNCartwright مامان @SherriCartwrig3 در نماز خود را, افکار معنوی/قدرت بالاتر افکار... هر آنچه در آن است که شما در باور" Doute, 37, نوشت طریق توییتر در چهار شنبه, ژوئن 17, با اشاره به Cartwright مادر بودن در بیمارستان است. "با تشکر از شما. 🙏🏽."

میشیگان بومی نوع کلمات آمد روز پس از Us Weekly, تایید کرد روز یکشنبه 14 ژوئن که Cartwright, مادر, Sherri Cartwright, بود در بخش مراقبت های پس از "عوارض جدی از جراحی مثانه."

Kristen Doute Breaks Social Media Silence After Firing to Ask for Prayers for Brittany Cartwright’s Mom
کریستن Doute در BravoCon در نیویورک در نوامبر 16, 2019. گریگوری پک/شاتر

ترساندن سلامت اتفاق افتاده است در میان بسیاری از Vanderpump قوانین ستاره رو به نژاد پرستی اتهامات برخی مربوط به بریتنی و همسرش, Jax تیلورو شلیک چهار اعضای بازیگران — Doute, Stassi شرودر, حداکثر Boyens و برت Caprioni — در اوایل این ماه برای نژادپرستانه نظرات.

"بریتنی فراتر از غرق" یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در روز یکشنبه. "مادر او در بیمارستان در بخش های مراقبت ويژه و آنچه که مهم تر از هر چیز دیگری. تصور کنید که برخورد با آن و مبارزه با نظرات و تماس با او یک نژادپرست زمانی که او چیزی جز آن است؟"

Vanderpump Rules’ Kristen Doute Says Jax Taylor Blocked Her on Social Media
Jax تیلور, Brittany Cartwright, کریستن Doute Jaxon / MEGA

خودی افزود که در کنتاکی بومی, 31, "ضربه در تمام زوایای" پس از سابق costar ایمان Stowersکه به قلاب تا با تیلور 40 در حالی که آنها هنوز هم ادعا کرد که او تا به حال مورد استفاده قرار نژادپرستانه و تهمت علیه او.

Cartwright تعطیل اتهامات در ژوئن 5, نوشتن از طریق Instagram: "من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. او می داند که من نمی باید یک نژادپرست استخوان در بدن من است."

Doute برای او شد اجازه رفتن همراه با شرودر پس از Stowers همچنین 31 نشان داد در یک Instagram Live اوایل این ماه است که این جفت ارز تا به حال به نام پلیس او را در سال 2018 برای جنایات او مرتکب نشده.

این تی شرت با طرح هنوز به عموم آدرس او شلیک و به غیر از درخواست برای دعا و ترجمه یک ویدیو از وفل خدمه از america's Got Talent — او شده است آرام در رسانه های اجتماعی.

که او شما را دیوانه نویسنده و شرودر, 31, آیا بعد از عذر خواهی کنند اما Stowers نمی پذیرفتن عذرخواهی.

"پس از فشار زیادی از حامیان و Vanderpump حامیان آنها تصمیم به DM من. و وقتی که من می گویند که من به این معنی نیست Stassi. منظورم کریستن Doute و به اعتقاد من نام او جکی Schimmelکه اجرا می شود ', سگ ماده, مقدس,' پادکست" Stowers گفت: آمریکا در بیانیه ای در روز دوشنبه 15 ژوئن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن