Kristian آلفونسو ترک 'روزهای زندگی ما" پس از 37 سال

پایان یک دوران! Kristian آلفونسو اعلام خروج او از روز از زندگی ما پس از بیش از سه دهه نشان می دهد. "روز از زند

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

پایان یک دوران! Kristian آلفونسو اعلام خروج او از روز از زندگی ما پس از بیش از سه دهه نشان می دهد.

"روز از زندگی ما شده است یک بخش حیاتی از هر دو شخصی و حرفه ای سفر" آلفونسو 56 در بیانیه ای گفت: در دوشنبه, جولای 6, via Instagram. "من برای همیشه سپاسگزار NBC و اواخر [تولید کننده] بتی کوردی که شانس من از چندین سال پیش و زندگی من را تغییر داد."

ماساچوست بومی ساخته شده است که اولین بار او را به عنوان امید بردی ویلیامز در اپرا صابون در طول روز در سال 1983 او تشکر کرد costars و هر کس که با این سری طولانی در حال اجرا.

"من ساخته شده برخی از دوستی مادام العمر با من فوق العاده با استعداد castmates. روز یکی از سخت ترین کار خدمه در تلویزیون بسیاری از آنها را تبدیل به بخشی از خانواده من او را ادامه داد. "من احساس خوش شانس و افتخار دعوت شده اند به خانه های مردم را برای بیش از سه دهه است."

این شاهین تاج زاج سفید اضافه شده است که آن را "در حال حاضر زمان برای من برای نوشتن فصل بعد."

آلفونسو توضیح داد که او در حال حاضر فیلم برداری نهایی و قسمت پس سری رزومه تولید در ماه سپتامبر او دیگر نمی خواهد بخشی از بازیگران.

"به فوق العاده طرفداران وفادار از روزبسیاری از شما شده اند با من در این سفر از آغاز" روز امی برنده به پایان رسید. "من می توانم شما به اندازه کافی برای خود و سخاوت و عشق و حمایت است. من نمی تواند آن را انجام داده اند بدون شما!!!"

او پیوست و این نشان می دهد در فصل 19 با دو استراحت کوتاه در سال 1987 و 1990. آلفونسو بازگشت به سری در سال 1994 پس از یک داستان چپ طرفداران تفکر او مرده بود.

او شخصیت شناخته شده عاشقانه با باب بردی, بازی های برگزار شده توسط پیتر Reckell. او در نهایت یک کارآگاه برجسته با سالم اداره پلیس و کشته استفانو DiMera (یوسف Mascolo).

روز از زندگی ما' تولید به تعویق افتاد, مانند بسیاری دیگر, نشان می دهد, با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است. آلفونسو نهایی قسمت, با این حال, به ضرب گلوله کشته شدند قبل از توقف اتفاق افتاده است.

صابون تنظیم شده است برای از سرگیری فیلمبرداری در پاییز پس از تمدید برای فصل 56 در ماه ژانویه است.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب