Kylie Jenner, John Legend و ستاره های بیشتری که عاشق گل رز صورتی شراب

آناناس در تمام طول روز! صورتی شراب است که ساخته شده از ترکیبی از قرمز و سفيد انگور محبوب است به خصوص در ماه ها

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

آناناس در تمام طول روز! صورتی شراب است که ساخته شده از ترکیبی از قرمز و سفيد انگور محبوب است به خصوص در ماه های گرم و اختصاص داده شده زیر را در درون افراد مشهور مجموعه.

نگاهی John Legend, به عنوان مثال. "همه از من" خواننده بسیار علاقه مند است از شناخته شده انواع شراب که او ایجاد نسخه های خود از این طریق خود را LVE شراب شرکت. با نام تجاری برای اولین بار آناناس مخلوط LVE cotes تا de Provence آناناس عرضه در ماه ژوئن 2018 است و رنگ صورتی کم رنگ در رنگ. آن را دارای معطر رایحه شکوفه هلو تمشک و زردآلو است.

در آن زمان افسانه اشاره کرد از طریق خود Instagram که او "هیجان زده" در نهایت به فاش کردن گل رز که در زمان مقدار زیادی از زمان برای کامل است.

جایزه اسکار برنده به دنبال آن است که شراب با درخشان نسخه در ژوئن 2019. "LVE درخشان گل رز علاوه بر مناسب برای تابستان خود را جشن" افسانه در بیانیه ای گفت در آن زمان است. جوشان نوشیدنی ساخته شده است با انگور که انتخاب شدند از یک ترکیب در تاکستان های شناخته شده در حال رشد مناطق فرانسه مانند Loire و Languedoc.

"من همیشه عاشق شراب — تلاش چیزی جدید وقتی که من سفر با عزیزان و جفت شدن آن با وعده های غذایی" "گفتگو در تاریکی" اواز خوان گفت: Haute Living در ماه اوت سال 2019. "به من گفته شده است توسط طرفداران آنها می خواهم به نوشیدن یک لیوان شراب وقتی که گوش دادن به موسیقی من پس از آن به نظر می رسید مانند حق همکاری است."

یکی دیگر از رز عاشق که رفت جلوتر گردد و نسخه خود را از نوشیدنی است که پست مالون. این "محافل" خواننده عرضه خود Maison شماره 9 آناناس در ژوئن 2020 و این ضربه تبدیل شد. مالون را pal, جاستین بیبر, حتی مطرح با یک بطری مشروب الکلی در Instagram داستان زیر ماه و تبریک دوست خود را در یک کار خوب انجام می شود.

برای ستاره مانند ریس ویترسپوندر دست آناناس چیزی است که شما جرعه هنگامی که شما در حال لگد زدن به عقب و آرامش بخش است. این کمی آتش در همه جا ستاره های مطرح شده با شیشه و بطری صورتی نوشیدنی در ماه جولای 2018 در حالی که تماشای فرانسوی تیم فوتبال بازی در جام جهانی است.

در پایین حرکت برای دیدن ستاره های بیشتری که نمی توانید به اندازه کافی از آناناس!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب