کایلی Jenner خال خال بازو در بازو با کندال بورس Fai Khadra در L. A.

شب مامان! کایلی Jenner لذت یک شب در شهر با خواهر, Kendall Jenner's بهترین دوست Fai Khadra به عنوان coronavirus

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

شب مامان! کایلی Jenner لذت یک شب در شهر با خواهر, Kendall Jenner's بهترین دوست Fai Khadra به عنوان coronavirus قرنطینه محدودیت شروع به سهولت در کالیفرنیا است.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره 22 ساله کشف شد و با Khadra, 28, روز یکشنبه, ژوئن 7. در عکس منتشر شده توسط ایمیل های روزانهدو دیده می شد راه رفتن بازو در بازوی خارج Bootsy دم کلوپ شبانه در لس آنجلس.

فلسطینی مدل و کایلی لوازم آرایشی موسس هر دو عینک همه گروه و بدون ماسک صورت به عنوان آنها وارد این باشگاه شد. پیش از آن در روز جفت dined در Nobu و عکس گرفتند رانندگی در یک sportscar با هم.

Kylie Jenner Spotted Arm in Arm With Kendall Jenner BFF Fai Khadra
کایلی Jenner و Fai Khadra. چلسی لورن/WWD/شاتر; Andrew H. واکر/WWD/شاتر

این اولین بار نیست آرایش مغول و مدل باید زمان را صرف با هم. در حالی که حضور Diddy را 50th birthday party in December, کایلی مشترک یک عکس از خودش ارتباط اسلحه با Khadra و برچسب کندال, 24 در این پست.

"ما به مبارزه؟" کندال اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی بعد از کمی sis به سرقت برده دوست خود را برای شب. کایلی پاسخ با سه بوسه emojis.

کایلی و Khadra آخرین تفرج آمد و چند روز پس از یک منبع گفت:" ما هفتگی است که واقعیت تلویزیون ستاره و او را دوست پسر سابق Travis Scott "نیست پشت هم."

با توجه به خودی های "Sicko حالت" رپر 28 است "هنوز هم امیدوار است که این احتمال وجود دارد آنها را آشتی." این منبع گفت: ما در 4 ژوئن که جفت "اقامت در تماس و قطع کردن."

اسکات و کایلی که شروع به دوستیابی در سال 2017 سهم 2-year-old daughter Stormi. آنها آن را به نام واریز شده در اکتبر 2019. در آن زمان یک منبع نشان داد به ما که "هر کس در اطراف آنها فکر می کند آنها را به عقب با هم."

Fai Khadra and Kendall Jenner at Wimbledon
Fai Khadra و Kendall Jenner در مرکز دادگاه در مسابقات قهرمانی تنیس ویمبلدون برگزار می شود در تمام انگلستان چمن تنیس و کروکت باشگاه در لندن در ژوئیه 14 2019. جیمز مارش/BPI/شاتر

Khadra بخشی شده است دوستان دیرین با خواهر, به طور خاص کندال که تعطیل شایعات از یک داستان عاشقانه بین آنها در بیش از یک مناسبت.

"ما نمی تاریخ او تاریخ من 🖤" کندال نوشت طریق Instagram در ماه اکتبر بر روی یک عکس از او و بورس در, جاستین بیبر و هایلی بالدوین در عروسی.

ما گزارش داد اوایل این ماه که کندال شده است "اتصال" با بازیکن بسکتبال Devin بوکر از ماه آوریل به گفته یک منبع. جفت شد برای اولین بار کشف در یک سفر جاده ای به آریزونا اما خودی افزود که "آنها جدی نیست." بوکر, 23, قبلا مورخ کایلی سابق bestie , Jordyn جنگل.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب