نشانه بازگشایی با وجود افزایش COVID-19 عفونت در اروپا

AFP/فایلرم: نشانه های اصلی بازگشایی پنج شنبه های مختلف در کشورهای اروپایی به عنوان آنها شتاب خود را مستند کا

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399
AFP/فایل

رم: نشانه های اصلی بازگشایی پنج شنبه های مختلف در کشورهای اروپایی به عنوان آنها شتاب خود را مستند کاستن اما نصب coronavirus عفونت در برزیل و هند و آفریقای جنوبی نشان داد که بدترین است که هنوز هم در بسیاری از کشورها است.

سنت پیتر و آکروپلیس آتن در میان نشانه بازگشایی دوشنبه به اروپا شتاب آن کاهش مستند.

آرامش از محدودیت در اروپا می آید به عنوان دولت راه رفتن tightrope از تلاش برای تعمیر وسیع خسارت اقتصادی به راه انداخته با این بیماری همه گیر در حالی که جلوگیری از عفونت های جدید که نیروی دیگری دور از محدودیت.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که بازگشایی بیش از حد به سرعت و بدون واکسن می تواند باعث یک دوم ویرانگر موج عفونت در این بیماری همه گیر است که در حال حاضر آلوده 4.7 میلیون نفر است.

این آژانس سازمان ملل متحد روز دوشنبه شروع می شود مجازی بهداشت جهانی مجمع به کمک نمودار یک دوره خروج از بحران است که دیده می شود ژاپن تبدیل شدن آخرین به رکود به رکود اقتصادی در حالی که فدرال رزرو هشدار داده شدید ما رکود.

هنگامی که بدترین آمار کشور جهان در ایتالیا روز دوشنبه در زمان خود آخرین مرحله در یک محتاط تدریجی بازگشت به حالت عادی اجازه می دهد کسب و کار و کلیساها برای بازگشایی پس از دو ماه مستند.

در جریان نماز جمعه فرانسیس صحبت از "شادی" از شروع مجدد خدمات آن را "نشانه ای از امید برای همه جامعه" به عنوان سنت پیتر انداخت درب آن باز به بازدید کنندگان است.

'آماده'

واتیکان کشور مستقل تحت محاصره در قلب رم به کار گرفته شده است همان anti-virus اقدامات ایتالیا که اعمال سخت مستندات پس از یک گیج کننده افزایش COVID-19 کشته و عفونت هایی که غرق بیمارستان.

در حالی که کافه و رستوران آرایشگری و فروشگاه ها اجازه خواهد داشت به دوباره باز کردن در ایتالیا در روز دوشنبه همه صاحبان شروع به پریدن کرد در این فرصت را به مشتریان دوباره.

"هر دو آنها آماده برای رفتن و یا آنها ندارد و قدرت اقتصادی برای انجام این کار گفت:" مائورو یک کارگر ساختمانی sipping قهوه در تنها کافه باز در رم پیازا Navona.

در یونان رئیس کاترینا Sakellaropoulou جزء اولین دیدار تاریخی آکروپلیس آتن به عنوان سایت های باستان شناسی در سراسر کشور بازگشایی شد و بعد از دو ماه.

اسپانیا نیز به مجموعه های بیشتر سهولت آن مستند اقدامات در حالی که در آلمان صورت گرفته در چند مرحله نسبت به بازگشت به حالت عادی از جمله از سرگیری آن از بالا به لیگ برتر فوتبال — اما با خالی استادیوم.

با یک چشم و در تقلیل اقتصادی طوفان به راه انداخته با بحران رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواهد در حال حاضر قصد دارد به پا زدن شروع به اتحادیه اروپا فعالیت بعد شنبه.

آمریکای جنوبی و آفریقا و ضربه سخت

با وجود این خوش بینی در بخش هایی از اروپا همه گیر مرگبار همچنان در مارس داشتن ادعا کرد بیش از 315,000 زندگی می کند. مرگ و میر در برزیل به شدت افزایش یافته و در روزهای اخیر و با بیش از 241,000 عفونت های رسیده بیش از آخر هفته آمریکای جنوبی بزرگترین کشور در حال حاضر چهارم-بالاترین caseload در جهان است.

در حالی که رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است یک حریف سرسخت از مستندات این ادعا آنها را بی ارزش صدمه زدن به اقتصاد برزیل, کارشناسان و رهبران منطقه ای هشدار داده اند که زیرساخت های بهداشت و درمان می تواند به سقوط.

رهبر راست در کنار چندین وزیر استقبال صدها نفر از هواداران در برازیلیا پایتخت در روز یکشنبه در سرپیچی از اجتماعی فاصله اقدامات گفتن این جمعیت که این ویروس محدودیت های بیش از حد بود.

آمریکای لاتین و کارائیب را ثبت بیش از نیم میلیون عفونت تقریبا نیمی از آنها در برزیل و در آنجا در حال رشد است هشدار در مورد تاثیر این ویروس بر روی حداقل ممتاز در منطقه است.

اکوادور گزارش اولین COVID-19 مورد در یکی از آن بومی آمازون قبایل تعمیق بحران در یکی از آمریکای جنوبی ترین-آمار کشور است.

نیکاراگوئه کارکنان بیمارستان باید گفت این کشور در نظام سلامت است که با غرق بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی و بستگان می گویند اجساد عزیزان هستند که carted در وانت کامیون برای "بیان تدفین" بدون رضایت خود را.

"عزاداران مجبور به تعقیب کامیون با تابوت به پیدا کردن جایی که عزیزان خود را در حال دفن" مخالفان و ائتلاف ملی در بیانیه ای گفت: افشاگری در پنهان کاری دولت.

بستگان "تهدید های پلیس و یا طرف مقابل باید به طوری که آنها نمی گفتن حقیقت در مورد علل مرگ" آن را گفت.

نیز وجود دارد grim داده ها در آفریقا که در آن تعدادی از عفونت های رز به سرعت در حال.

آفریقای جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 1,160 جدید کروناویروس عفونت بالاترین روزانه تعداد پس از اولین مورد ثبت شده در ماه مارس با در نظر گرفتن مجموع به 15,515 — بالاترین در این قاره.

در آسیا و هند و تمدید آن مستند پوشش 1.3 میلیارد نفر به پایان ممکن است آن را به عنوان گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در عفونت های روز یکشنبه.

اقتصادی عمیق, درد

این بیماری همه گیر را ترک کرده است اقتصاد جهان رو به سوی بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ ژاپن اعلام آن رکود اقتصادی پس از 2015 — شواهد جدید از عمیق اقتصادی آسیب.

در میان سخت ترین ضربه بخش است که سفر به عنوان مرز بسته ناودان به محدود کردن انتقال و بدون زواید هواپیمایی غول Ryanair هشدار داد این انتظار تقریبا 50 درصد کمتر مسافران در این سال در زیر 80 میلیون نفر است.

به بزرگترین اقتصاد جهان نیز رفتن به رنج می برند عظیم رکود ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول هشدار داد.

"داده های ما را ببینید برای این سه ماهه به پایان می رسد که در ماه ژوئن خواهد بود بسیار بد است. وجود دارد می تواند کاهش در فعالیت های اقتصادی بزرگ افزایش در بیکاری" پاول گفت.

او اضافه کرد که بهبودی کامل ممکن است اتفاق می افتد بدون COVID-19 واکسن.

در آمریکا ویروس hotspot نیویورک اندرو کومو فرماندار خواست عمومی برای حفاظت از دولت آزمایشی بازگشایی توسط فعالانه به دنبال coronavirus آزمون خود را تحت یک سواب بینی در برنامه زنده تلویزیونی یکشنبه.

در یکی بروکلین پارک محافل شد اسپری رنگ بر روی چمن برای تشویق اجتماعی فاصله میان مردم basking در آفتاب بهار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب