LaNease آدامز رو 'نژادپرستانه واکنش,' تبدیل به قرص پس از 'لیسانس'

LaNease Adams حسن نیت ارائه میدهد LaNease Adams/Instagramاشتراک گذاری داستان خود را. اگر چه LaNease Adams تا ب

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
LaNease Adams Details Racist Backlash After The Bachelor Season 1
LaNease Adams حسن نیت ارائه میدهد LaNease Adams/Instagram

اشتراک گذاری داستان خود را. اگر چه LaNease Adams تا به حال زمان زیادی را در طول فصل 1 از لیسانسرقابت برای قلب الکس میشلهنگامی که او به خانه آمد و شروع به خواندن نفرت همه چیز تغییر کرده است.

"در 23 نوع فکر من درک زندگی است. اما پس از آن که نشان می دهد اتفاق افتاد من دیگر درک هر چیزی. من نمی فهمم خودم. من نمی تواند اعتماد مردم و به عنوان کسی که همیشه نگاه به خارج برای اعتبار سنجی که تحقق به من ضربه سخت" او نوشت: در یک وبلاگ برای سلامت زنان در دوشنبه, جولای 6. "به محض این که دوره کارشناسی شروع به من ضربه با یک دوز از واقعیت است."

سابق واقیعت ستاره اول زن بوسه میشل در نشان می دهد و پس از این قسمت پخش شد او آمد در سراسر این عکس از بوسیدن آنها در یک supremacist سایت. زیر آن را "وحشتناک دیدگاه نوشته شده است در مورد چگونه نفرت انگیز آن بود که مردم از دو مسابقه بوسیدن در نشان می دهد."

او به یاد می آورد از دیدن عکس ها و نظرات به عنوان "واقعا ترسناک" و اشاره به او احساس "درماندگی" در لحظه.

LaNease Adams Rachel Lanzillotto and Alex Michel on The Bachelor LaNease Adams Details Racist Backlash After The Bachelor Season 1
LaNease آدامز Rachel Lanzillotto و الکس میشل در 'کارشناسی است.' ABC/کریگ SJODIN

"نیز وجود دارد وبلاگ ها گفت: مسائل مانند" چه کسی این دختر فکر می کنم او دوستیابی لیسانس?' من شوکه شده بود تمام نژادپرستانه واکنش شدید آنلاین. من حدس می زنم آن را چون من ساده," چشمه جوانی, داخل حمام, صاحب نشان داد. "از کالیفرنیا و به خصوص از Los Angeles, من نمی دانم که در سراسر کشور وجود دارد هنوز هم خیلی نژاد پرستی. همچنین تغییرات شما به عنوان یک فرد زمانی که شما متوجه است که برخی از مردم وجود دارد که واقعا نفرت شما—و نه برای هر چیزی که شما گفته اید یا انجام داده است. آنها نفرت شما فقط به خاطر این مسابقه شما با متولد شدند. من احساس خشم; من احساس غم و اندوه است. در همان زمان برخی از افراد در جامعه ناراضی بودند با من آشنایی یک مرد سفید پوست در تلویزیون و یا به طور کلی."

پس مردم شروع به شناخت خود را از نشان می دهد او شروع به داشتن اضطراب و حملات هراس. به علاوه, او هنوز هم احساس "صدمه دیده و رد" برای تبدیل کردن توسط Michel.

"من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که مردم اغلب نادیده می گیرند و پس از آن است که یک تلویزیون نشان می دهد: دل شکستگی است. پس از نشان دادن برای اولین بار یکی از لیسانس تولید لیزا Levensonگفت: من وجود دارد یک درمانگر من می توانم صحبت کنم اما من فقط هرگز او را تا در آن پیشنهاد" آدامز ادامه داد. "قطار تا به حال اساسا در حال حاضر در سمت چپ ایستگاه که در آن نقطه — من فقط از دست داده است. من به پایان رسید تا رفتن را از طریق یک افسردگی و من پا به دور از همه چیز. من شروع به خود درمانی با نوشیدن و مصرف قرص و من نمی خوردن."

در نهایت اقدامات او و رهبری او را در بیمارستان که Adams تماس او را "پایین ترین نقطه است."

"قرص ها مرا فراموش کرده ام در مورد من درد و غم و اندوه... اما بود که تنها رفع موقت. تخمگذار در بیمارستان, من فکر کردم شما با قرار دادن اعتماد خود را و ایمان خود را به هر کس دیگری. و در حال حاضر نگاه شما اینجا توسط خودتان—در مورد مرگ اساسا.'" او نوشت. "من در بیمارستان بستری به طول انجامید حدود یک هفته به اندازه کافی برای شکستن من از چرخه خود-درمانی. پس از من منتشر شد و من شروع به دیدن یک درمانگر بر اساس این هفته. من این را برای چند سال در نهایت حرکت به ماهانه جلسات و من به آرامی شروع به زندگی من برگشت تحت کنترل است."

این بازیگر افزود: "برای شروع به درمان من همچنین به عنوان خوانده شده یک تن از کتاب و دو زندگی من را تغییر داد: چهار موافقت نامه ها و هنر حکمت دنیوی. کسانی که کتاب واقعا به من کمک کرد یاد بگیرند که در مورد زندگی و نحوه مقابله. من هم بسیاری از روزنامه نگاری چون من تا به حال برای ساخت خودم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب