به بیرون درز CDC سند در تضاد پنس ادعا می کنند که ایالات متحده coronavirus موارد 'ثابت'

واشنگتن — حتی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس نوشت: در وال استریت ژورنال op-ed شنبه منتشر شده است که corona

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

واشنگتن — حتی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس نوشت: در وال استریت ژورنال op-ed شنبه منتشر شده است که coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا "ثابت" یک سند تولید شده که در همان روز توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و گردش به دیگر سازمان های دولتی هشدار می دهد که عفونت در ایالات متحده افزایش یافته و بیش از 18 درصد است.

"موارد تثبیت بیش از دو هفته گذشته با میانگین روزانه مورد رای در سراسر ایالات متحده انداختن به 20,000 — پایین از 30000 در مارس و 25,000 در مه" پنس نوشت: روز شنبه در op-ed که رئیس جمهور در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر.

در عین حال سی دی را در تاریخ 16 ژوئن COVID-19 پاسخ به روز رسانی به نظر می رسد به رنگ تیره تر از پرتره از دولت از همه گیر با نقشه نشان دادن بسیاری از شهرستانها در ایالات متحده در حال تجربه افزایش نرخ coronavirus. از چهره های برجسته یک نمودار نشان می دهد که این نرخ در ایالات متحده از افزایش coronavirus با استفاده از سه روز به طور متوسط 18.3 درصد است. مقایسه دو تا از سخت ترین ضربه کشورها کاهش نرخ بر اساس همین سه روز به طور متوسط: برزیل موارد پایین آمد 27 درصد و روسیه کاهش یافته است و تقریبا 7 درصد است.

نه سی دی و نه پنس را در پاسخ به یک درخواست برای نظر. پنس باقی مانده است سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار است اما همه پژمرده از نمایش در هفته های اخیر. نیروی کار آخرین جلسه عمومی بود و در اواخر ماه مارس هر چند اعضای آن هنوز هم به طور منظم.

در یک نشست خبری جمعه, CDC مدیر رابرت Redfield نشان داد که برخی از افزایش تعداد مورد نتیجه از گسترده تر تست در امکانات است که تا به حال شیوع زیادی مانند خانه های پرستاری زندانها و گوشت پردازش امکانات, اما حتی است که "نه توضیح همه چیز است."

CDC به روز رسانی مشخص شده است به عنوان یک "داخلی" دولت سند به معنی آن است که در نظر گرفته نمی شود منتشر شده است. اخبار یاهو به دست آمده یک کپی از این گزارش بود که توزیع در درون دولت از همان روز پنس را op-ed منتشر شد.

توضیح متن همراه با سی دی نقشه ها نیز به نظر می رسد در تضاد با پنس را خوش بینانه پیام در مورد کوروناویروس. "وجود دارد باقی می ماند تعداد زیادی از استان ها که بار همچنان به رشد و یا در افزایش بروز فلات از جمله در وایومینگ, آیووا, واشنگتن و کالیفرنیا و در بخش هایی از جنوب غربی و جنوب شرقی" CDC سند می خواند در یک عنوان همراه با یک نقشه نشان دادن swaths بزرگ کشور به عنوان هر دو در "افزایش بروز" یا "بازگشت" برای coronavirus موارد است.

جداگانه نقشه نشان دادن تعداد موارد جدید اشاره می کند که "افزایش بروز بیماری در طی این 2 هفته باقی مانده گسترده از جمله در شمال شرق (و در منطقه شهر نیویورک) در جنوب غرب, جنوب شرقی, DC مناطق اطراف شیکاگو و بخش هایی از کالیفرنیا, مینه سوتا, آیووا, واشنگتن است."

پنس را op-ed همچنین به نظر می رسد در همان روز وال استریت ژورنال مقاله ای زد بر اساس مصاحبه با دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص که صدا به مراتب بیشتر دیدگاه بدبینانه در مورد کشور پیشرفت از معاون رئیس جمهور است.

"مردم در حفظ و صحبت کردن در مورد موج دوم" Fauci به این روزنامه گفت. "ما هنوز در موج اول."

Fauci نیز مورد مناقشه این ایده که تست به تنهایی حساب برای افزایش اخیر در ایالات متحده موارد ادعا به طور منظم ساخته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

با وجود واگرایی در مورد اینکه آیا COVID-19 نفر در ایالات متحده را "تثبیت" پنس و CDC به نظر می رسد همگام وقتی که می آید به ارقام نشان به طور قابل توجهی کاهش نرخ مرگ و میر. پنس نوشت که "در پنج روز گذشته مرگ و میر پایین و به کمتر از 750 در روز کاهش چشمگیر 2500 یک بعد از چند هفته پیش و گریه به دور از 5,000 یک روز که برخی پیشبینی میکردند."

با توجه به CDC اسناد و نرخ مرگ و میر کاهش یافته است در حدود 22 درصد بر اساس قبل از سه روز به طور متوسط. جدید مرگ و میر را به 646 حتی پایین تر از پنس اشاره کرد هر چند متوسط تعداد مرگ و میر CDC سند می گوید که در 829.

جانا زمستان کمک گزارش به این داستان.


پوشش تصویر بند انگشتی عکس: Doug میلز/نیویورک تایمز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: "جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن