Lisa Rinna سایه Lori Loughlin, اولیویا جید بیش کالج رسوایی

هیچ قایقرانی لازم است! Lisa Rinna had a heart-to-heart با دخترش آملیا خاکستری Hamlin در چهار شنبه, مه 6 قسمت ا

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

هیچ قایقرانی لازم است! Lisa Rinna had a heart-to-heart با دخترش آملیا خاکستری Hamlin در چهار شنبه, مه 6 قسمت از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز به عنوان 18 سال اعمال شده به کالج در کالیفرنیا پس از کوتاه ماندن در شهر نیویورک است.

"من را از طریق دقیقا آنچه شما انجام داده ایم تا به این نقطه" لیزا 56 گفت: به آملیا که پاسخ داد "من به همه ریاضی مورد نیاز برای انتقال به USC اما این طوری که زمانی که من در, من نمی خواهد به یکی دیگر از کلاس ریاضی. من ریاضی من اعتبار برای کالج."

Lisa Rinna Throws Shade at Lori Loughlin and Olivia Jade Giannulli Over College Scandal
Lisa Rinna براوو

با پوزخند روی صورت, براوو شخصیت یک فرصت دیدم به شوخی در مورد در سراسر کشور پذیرش کالج رسوایی و ضبط آن است.

"خوب, 'cause i'm not gonna قرار دادن شما در یک ماشین پارو زنی و گرفتن یک عکس از شما" لیزا پکتیا میباشد اشاره به اتهام اقدامات Lori Loughlin و دختران اولیویا جید Giannulli و بلا Giannulli. (لری و همسرش, Mossimo Giannulliباید التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده است که آنها پرداخت می شود $500,000 به دروغ تعیین دختران خود را به عنوان USC خدمه تیم قرار دهند. این زن و شوهر هستند به دلیل در دادگاه در ماه اکتبر.)

Lisa Rinna Throws Shade at Lori Loughlin and Olivia Jade Giannulli Over College Scandal 1
Lori Loughlin and Olivia جید Giannulli مت بارون/شاتر

آملیا سرگرم شد توسط مادرش, شوخی, با این حال. "بود که به اشتباه می گویند" او interjected. "من در تلاش برای رسیدن به USC اینجا. و اجازه دهید نیست."

پس از دو برابر شدن بیش با خنده لیزا روشن "من شوخی! من هرگز تا به حال انجام آن است. من نمی خواهد."

آملیا که قبلا با حضور در مدرسه جدید خصوصی تحقیقاتی در دانشگاه نیویورک جایی که او مورد مطالعه غذایی, تغذیه و روانشناسی. اما او تصمیم گرفت به حرکت به عقب به لس آنجلس پس از مبارزه با اضطراب و اختلال در غذا خوردن در حالی که هزاران مایل دور از خانواده اش.

"من فکر می کنم آنچه که در این بحث برای آملیا اگر او در آنجا ماند در نیویورک زندگی خود" لیزا گفت: در یک اعترافی در چهار قسمت. "او تبدیل به خودکشی? خواهد او را یک انتخاب بد در تقسیم دوم به دلیل افسردگی ؟ شما نمی f–k در اطراف با آن زمانی که شما یک نوجوان."

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن