به روز رسانی زنده از آخر هفته تظاهرات: مرد به ضرب گلوله به مرگ در Austin, پلیس سیاتل اعلام شورش مسلحانه شبه نظامیان در لوییویل

تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی ادامه داد: در سراسر کشور روز شنبه با شرایط تنش اتفاق می افتند در شهرستانها

توسط KETABKHOOOON در 5 مرداد 1399

تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی ادامه داد: در سراسر کشور روز شنبه با شرایط تنش اتفاق می افتند در شهرستانها از جمله Austin, Texas, Louisville, Kentucky, سیاتل, واشنگتن, Aurora, Colorado, اوکلند, کالیفرنیا و شیکاگو, ایلینوی.

در لوییویل دو مخالف به شدت مسلح گروههای شبه نظامی آمد و در چند ده متری از هر یک از دیگر, اما اجتناب از خشونت است. در سیاتل شهر پلیس اعلام کرد یک شورش با استناد به "آسیب مداوم و خطرات ایمنی." در Austin, مقامات می گویند که یک نفر به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در مرکز شهر اعتراض کردند. و در شیکاگو pro-پلیس و ضد گروه پلیس فریاد زد: در هر یک از دیگر, اما جدا مسالمت آمیز پس از "به رنگ آبی" اعتراض.

ادامه تظاهرات آمده است که ماموران فدرال اعزام به شهرستانها عمده در یک "موج" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که با هدف مهار خشونت اسلحه. که دخالت جرقه واکنش از هر دو معترضان و مقامات محلی است.

در برخی از مناطق کشور راهپیمایی برگزار شد در حمایت از پلیس. در میان آنها: در سن آنجلو تگزاس صدها نفر از مردم نشان داد تا روز شنبه برای شرکت در پشت آبی راه رفتن در حمایت از مأموران اجرای قانون.

بیشتر تحولات این هفته:

  • در اوکلند آتش مشتعل شد داخل آالمدا کانتی برتر دادگاه در تظاهرات عصر روز دوشنبه پلیس می گویند.

  • پلیس سیاتل گزارش در جریان درگیری با معترضان. یک افسر در بیمارستان بستری شد "با پا آسیب ناشی از مواد منفجره" و حداقل 25 نفر دستگیر شده اند که پلیس شهر توییتی شنبه شب.

  • در لوئیزویل پلیس تایید شنبه که سه نفر از اعضای یک گروه شبه نظامی زده بودند با تیراندازی هنگامی که کسی تفنگ مرخص شد در حالی که شرکت در تظاهرات روز شنبه.

  • یک قاضی در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست برای محدود کردن ماموران فدرال اقدامات زمانی که آنها بازداشت مردم در طول شبانه تظاهرات. بود در پی در هفته گذشته توسط اورگان دادستان کل الن روزنبلوم بیش ماموران فدرال اقدامات در پورتلند.

در اینجا نگاهی به آنچه امروز اتفاق می افتد:

لویی

دو مخالف به شدت مسلح گروههای شبه نظامی آمد و در چند ده متری از هر یک از دیگر در مرکز شهر لوییویل در روز شنبه در یک زمان بن بست به پایان رسید که بدون خشونت اما مشخص شده تشدید بعد از دو ماه مداوم اعتراض به تیراندازی پلیس از یک زن سیاه و سفید.

بیش از 300 نفر از اعضای مستقر در آتلانتا, سیاه, ارتش NFAC یا "نه F**king اطراف ائتلاف" آمد به لویی خواستار عدالت برای 26 ساله Breonna تیلور یک ER تکنسین بود که به ضرب گلوله توسط ماموران در ماه مارس است.

این گروه نزدیک به 50 راست "سه Percenter" شبه نظامیان عضو بودند نیز به شدت مسلح. پلیس نگه داشته و دو طرف از هم جدا و تنش در نهایت از بین می رود. هر دو شبه نظامیان گفته بود آنها می خواستند برای جلوگیری از خشونت است.

فریادهای "Black lives matter" شنیده می شد از طریق مرکز شهر. یک مرد فریاد زد: "آتش نیست مگر اینکه شما را اخراج كرد."

پلیس تایید کرد سه نفر از اعضای NFAC زده بودند با تیراندازی هنگامی که کسی تفنگ مرخص شد در حالی که شرکت در تظاهرات روز شنبه. هر سه قربانی رفت و به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. وجود دارد هیچ مظنون در این زمان پلیس گفت:.

این تظاهرات به دنبال یک جمعه اعتراض که در آن 76 نفر دستگیر شده بودند پس از راه اندازی بداهتا بلوک و مسدود کردن بازار و خیابان در مرکز شهر. اعتراض شده بود سازمان به عنوان یک راهپیمایی برای آزادی و فعالان خواسته های ذکر شده برای صاحبان کسب و کار از جمله استخدام بیشتر متناسب تعدادی از کارگران است.

تظاهرات آمده که فشار ایجاد شده در کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون به عنوان دفتر کار خود به بررسی قتل تیلور بود که غیر مسلح در آپارتمان او هنگامی که لویی پلیس او را یک شب در ماه مارس است. Black Lives Matter فعالان در میان کسانی که خواستار آن است که ماموران متهم می شود در مرگ است.

شیکاگو

روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد استقرار اضافی ماموران فدرال به شیکاگو چندین تظاهرات صورت گرفت شنبه وجود دارد.

در سمت غرب به شهرستان, ده ها تن از مردم پیوست رهبری جوانان "عشق مارس" به یاد قربانیان خشونت اسلحه و تماس برای defunding از اداره پلیس شیکاگو.

مرکز شهر ده ها تن از pro-پلیس معترضان — بسیاری از پوشیدن ماسک صورت — برای جمع آوری یک "بازگشت آبی" تجمع در محل سابق از یکی از شهرستان را دو مجسمه کریستف کلمب که به طور موقت گرفته شده در اوایل روز شنبه پس از برخورد خشونت آمیز بین پلیس و معترضان وجود دارد هفته قبل.

ضد فعالان در سراسر خیابان را به عنوان ده ها تن از افسران دوچرخه ایستاده بود و بين دو گروه که گاهی اوقات درگیری مختصر را لغو کردند.

شنبه شب یک جوانان-رهبری اعتراض یخ ادغام با زندگی موضوع تجمع خواستار defunding از پلیس.

خاخام Michael بن یوسف یک فعال سیاسی و سمت جنوب ساکن که سازمان سیاه زندگی موضوع اعتراض گفت: معترضان خواستار شدند در این شهرستان به کاهش اداره پلیس را از 1.8 میلیارد بودجه و به جای سرمایه گذاری در سلامت روان, خدمات, عمومی, مدارس, مسکن و کسب و کارهای کوچک.

صدها نفر از معترضان راهپیمایی در مرکز شهر شیکاگو — تحت ال ریل قطار و از طریق اتومبیل — برای چند ساعت نگه داشتن نشانه هایی است که گفت: "DHS عوامل نه خوش آمدید" و مناجات با نام "Breonna تیلور" و "جورج فلوید."

یکی از شیکاگو پل همراه میشیگان خیابان دیده می شد برداشته شنبه شب — یادآور هنگامی که پل برداشته شد در پایان ماه مه اعتراض و غارت مرکز شهر. دفتر شهردار بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه چرا آن برداشته شد.

10 p. m. CDT شنبه حدود صد باقی مانده معترضان جمع شده بودند پشت در محل سابق کلمبوس مجسمه که در آن نرم افزار-پلیس تجمع کرده بودند قرار گرفته و پیش از آن در روز.

"ما نمی باید به مبارزه شنیده شود" گفت: Lamar Whitfield یک سمت جنوب ساکن پس از پنج ساعت راهپیمایی مسالمت آمیز. "این آسان برای دریافت در مبارزه با, اما این راهی نیست که ما شنیده خواهد شد. ما باید به صحبت می کنند."

Austin

حداقل یک نفر کشته شد, در تیراندازی در مرکز شهر آستین تگزاس در شنبه شب در میان سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اعتراض با توجه به Austin-Travis County EMS.

با توجه به Facebook Live ویدیو ضبط شده توسط یک معترض در ساعت-طولانی مارس, ماشین بوق شنیده میشد قبل از هشت اثر شلیک گلوله انداخته بودند. چند فریاد معترضان بلافاصله در زمان پوشش.

به گفته پلیس مظنون است که در بازداشت و همکاری با مقامات.

اوکلند

آتش مشتعل شد داخل آالمدا کانتی برتر دادگاه اواخر شنبه نیز صدها نفر در اوکلند جمع شده بودند در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

پلیس اوکلند توییتی که آشوبگران در تظاهرات خراب موانع تخریب ایستگاه پلیس و ضرب و شتم ماموران با "آتش بازی و خطرناک پرتابه."

چندین نفر دستگیر شدند به گفته پلیس.

پورتلند

روز جمعه هزاران نفر از مردم با تجمع در خیابان ساعت پس از ایالات متحده قاضی را تکذیب کرد, اورگان, درخواست برای محدود کردن ماموران فدرال اقدامات زمانی که آنها بازداشت مردم در تظاهرات که roiled شهر و چاله چاله مقامات محلی در برابر تهمت و دولت.

مداوم جمعیت از معترضان باقی مانده خارج از دادگاه فدرال به ساعات اولیه روز شنبه به عنوان آتش بازی به ضرب گلوله کشته شدند در ساختمان و plumes از گاز اشک آور, توزیع, توسط ایالات متحده عوامل درنگ بالا. یک فرد چاقو گرفته و به بیمارستان کشته شده است. یک مظنون در بازداشت است.

همچنین جمعه در منطقه اورگان, ایالات متحده دفتر دادستان اعلام کرد که 18 معترضان روبرو خواهد شد فدرال اتهامات از جمله آزار فدرال افسران و عدم تطابق با یک نظم قانونی.

دو ماه پس از مرگ جورج فلوید, تظاهرات در پورتلند شده اند مداوم و تنش های اخیر و پس از تشدید unnamed ماموران فدرال در بینام و وسایل نقلیه شروع به دستگیری معترضان. به تازگی در چهارشنبه شهردار تد ویلر بود اشک آور و گاز کشته فدرال افسران همراه با جمعیت زیادی پس از او تلاش برای ساعت به آرامش عصبانی فعالان خواستار پلیس اصلاحات.

سیاتل

اداره پلیس سیاتل اعلام شورش شنبه گزارش جمعیت پرتاب سنگ در افسران متعدد آتش سوزی و آسیب به کسب و کار.

"با توجه به آسیب مداوم و امنیت عمومی خطرات مرتبط با این حادثه SPD است آن اعلام شورش" بخش توییتی در اواخر بعد از ظهر شنبه.

سیاتل معترضان را آغاز کرده بود در این تجمع و راهپیمایی بیش نژادی و بی عدالتی بعد از ظهر شنبه مسالمت آمیز است. هزاران نفر از معترضان جمع شده بودند در نزدیکی مرکز شهر سیاتل در همبستگی با هموطنان تظاهرکنندگان در پورتلند اورگان که در آن تنش با اجرای قانون فدرال باید آب پز ،

در ابتدا هیچ نشانه ای از اجرای قانون در نزدیکی مارس. بعد سیاتل پلیس گفت: از طریق توییتر است که حدود ده نفر نقض ساخت و ساز سایت برای شهرستان کینگ جوانان بازداشتگاه. همچنین به گفته پلیس معترضان را شکست ویندوز در یک پادشاه دادگاه شهرستان تسهیلات.

وزارت امنیت داخلی اتحاد اعزام یک تیم از ماموران به سیاتل به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر دور جدید اعتراضات در انتظار این آخر هفته به عنوان دولت فدرال اجرای قانون رد پای همچنان به گسترش در شهرستانها عمده ایالات متحده.

مقامات گفت: تعدادی از افسران حدود ده ندارد و در مقایسه با بیش از 100 اعزام به پورتلند که در آن تظاهرات علیه خشونت پلیس در ادامه از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

با اضافی تظاهرات برنامه ریزی شده روز شنبه و یکشنبه سیاتل شهردار جنی Durkan درخواست برای اعتراض به رد خشونت و تخریب است که خدشه دار نمایش عمومی چهار شنبه و پنج شنبه.

ریچموند

ریچموند پلیس اعلام غیر قانونی مجمع در اواخر شنبه شب پس از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان دفتر مرکزی آن در مرکز شهر.

با توجه به Richmond Times-Dispatch پس از این بیانیه اعلام شد, برخی از معترضان شکست ویندوز از کامیون کمپرسی که تا به حال استفاده شده است برای جلوگیری از این منطقه در نزدیکی مقر پلیس. یکی از معترضان مجموعه یکی از کمپرسی کامیون های آتش نشانی, پلیس گفت:.

با توجه به بار-اعزام پلیس با استفاده از عوامل شیمیایی و flashbang نارنجک به زور جمعیت بیش از 200 برای پراکنده کردن.

پلیس بعد گفت که ریچموند آتش نشانی خاموش کامیون کمپرسی فروغ. ایالتی ویرجینیا پلیس نشان داد که آن نیز کمک امن منطقه است.

ریچموند آتش در پاسخ به Chipotle Mexican Grill که تعیین شده بود در آتش سوزی در فن منطقه, با توجه به بار-اعزام. پنجره ها از رستوران, و همچنین کسانی که تقریبا در تمام اطراف کسب و کار در هم شکسته شد روزنامه گزارش شده است.

ریچموند پلیس توییتی یک تصویر نشان دادن تکه های آسفالت و سنگ و D باتری که گفتند معترضان انداخت در افسران. آنها همچنین در توییتی تصویری از یک افسر دادن آتش سوزی شده است که مجموعه ای بر روی یک تشک در وسط کری خیابان نیز در فن منطقه.

پلیس ایالتی گفت: هیچ آسیب وجود دارد گزارش شده است.

شفق قطبی

یک ماشین سوار را از طریق یک جمعیت و یک معترض به ضرب گلوله کشته شد روز شنبه در حومه دنور در حومه شفق قطبی در طول تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی است.

شفق قطبی اداره پلیس گفت در توییتر که معترضان راه رفتن در بزرگراه بین ایالتی 225 شنبه هنگامی که یک وسیله نقلیه را از طریق.

به گفته پلیس یک معترض اخراج یک سلاح قابل توجه حداقل یک نفر که گرفته شد به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات است.

مقامات گفت: وسیله نقلیه یدک کشیده و آنها در حال بررسی است. معترضان همچنین شکست ویندوز به دادگاه مراجعه و آتش آغاز شده بود در یک دفتر, پلیس گفت:. غیر قانونی مجمع اعلام شد و پلیس دستور داد معترضان به ترک منطقه را, مقامات گفت.

تنش بوده است افزایش در تظاهرات اخیر علیه نژادی و بی عدالتی از مقامات فدرال فرستاده شد برای سرکوب تظاهرات در پورتلند اورگان است. پلیس اعلام کرد یک شورش در سیاتل در روز شنبه.

اعتراضات برانگیخته توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر سفید برگزار شد او را به روی زمین با زانو به پشت گردن خود را نیز برجسته دیگر موارد کشنده خشونت پلیس.

در کلرادو معترضان شده اند جلب توجه به مرگ الیاس McClain بود که توسط پلیس متوقف در حالی که قدم زدن در یک خیابان شفق در ماه اوت سال 2019 پس از 911 تماس گیرنده گزارش او را به عنوان مشکوک. پلیس قرار می گیرد و او را در ببرن و امدادگران اداره 500 میلی گرم کتامین یک آرام بخش برای آرام کردن او. او رفت و به ایست قلبی شد و بعد از اعلام مرگ مغزی گرفته و حمایت از زندگی کردن.

کمک: Chris Kenning هیز گاردنر و بن توبین لویی پیک مجله; Colin Murphey سان آنجلو استاندارد بار; فضل Hauck, Trevor هیوز, Kevin Johnson و لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروز; دولتمرد; آسوشیتد پرس

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: اعتراض به روز رسانی: مرد کشته شده در Austin; پلیس سیاتل اعلام شورش; لویی مسلح ارتشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de