MAFS' کارن جزئیات روز عروسی: مایل بودی و من 'خوش'

مایل و کارن در 'ازدواج در نگاه اول' جنبشی محتواکارن بود مردد قبل از راه رفتن پایین راهرو به دیدار مایل در طول

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
Married at First Sight Karen Details Overwhelming Wedding Day To Miles
مایل و کارن در 'ازدواج در نگاه اول' جنبشی محتوا

کارن بود مردد قبل از راه رفتن پایین راهرو به دیدار مایل در طول چهار شنبه, جولای 22, قسمت ازدواج در نگاه اول. پس از تماشای قسمت او گذاشته او را به واکنش در یک روکش برای ما هفتگی.

تماشای روز عروسی من بود که بسیار چالش برانگیز است. من به یاد داشته باشید که بسیار بیمار و غرق شده است. من در حال حاضر سوال من تصمیم به اعتماد این روند و بزرگترین ترس من این بود که من می دانم شوهرم. که به ترس تبدیل شد بخشی از واقعیت ساعت قبل از من راه می رفت پایین راهرو. اگر چه من نمی دانم مایل شخصا, من می دانستم که دقیقا همان است که او زمانی که متوجه شدم نام خود را — نلا است که کوچک!

بدیهی است کسی که ساخته شده است یک اشتباه زمانی که آنها فرستاده می شود متن را با نام او اما اعتماد به غریبه ها به بازی من بعد از یک اشتباه که قدر ساخته شده بود و نه آسان به انجام است. این فقط یک برنامه تلویزیونی برای بینندگان اما برای من این زندگی واقعی است. بر اساس آنچه من می دانستم که در مورد مایلز و چیزی که من می دانستم که در مورد خودم حق دور من تا به حال احساسات متناقضی در مورد اینکه آیا این بازی کار می کنند.

او جوان تر از آنچه که من تا به حال خواسته کارشناسان و به نظر می رسید بیشتر احساسی است که مشترک زیادی در مشخصات خود را. در گذشته من بیشتر کشیده شده و به مردانی که کمی بیشتر محفوظ است. من هم یک مطلب خصوصی فرد و من نمی به طور معمول برای این است که "در کانون توجه است." من فکر نمی کنم مایل بود یک پسر بد با هر وسیله ای اما هنوز هم من تا به حال نگرانی است, طبیعی است که, درست است ؟

با وجود نگرانی های من, من می خواهم برای پیدا کردن عشق و تصمیم به سعی کنید و اعتماد روند. هنگامی که من به محراب مایل بود خوش تیپ در فرد و از همه مهمتر او به نظر می رسید بسیار اندیشمندانه است. پس از گرفتن برخی از زمان به تنهایی با شوهر جدید من شروع به احساس بسیار راحت تر با او از من انتظار می رود. در ما عروسی ما تا به حال بسیاری از لحظات بزرگ است که دوربین نمی گرفتن. آن را واقعا به معنای زیادی به من! ما تا به حال بسیار سرگرم کننده و هر دو توافق کرده بودیم غافلگیر شده توسط ما منطبق است.

Brett and Olivia on Married at First Sight
برت و اولیویا در 'ازدواج در نگاه اول' جولی Verlinden عکاسی

همانطور که برای زوج های دیگر اولیویا نگاه بسیار جذاب در لباس و برت نگاه بزرگ در خود توکس. او فقط باعث می شود من لبخند! او نامگذاری یک ستاره به صورت شوهر او خیلی سرد و ساقدوش عروس در لباس من منفجر دور. به علاوه چگونه دوستداشتنی بود آن را به ببینید که چگونه هیجان زده او و برت بودند در محراب زمانی که آنها متوجه شدم که آنها تا به حال یک عشق مشترک برای گربه ؟

آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای امانی و چوبی را به یک اتصال از لحظه ای که قفل شده چشم (و آنها را افسانه). من لذت بردم از دیدن یکی دیگر از دیدگاه وودی — لحظات با خانواده او و پسر عموی او سخنرانی واقعا گرم قلب من و واقعی حمایت از Amani خانواده و دوستان عالی بود بیش از حد.

آملیا و بنت هم چنین روح خلاق و من عاشق تماشای دوستان خود را به یاد او از نحوه خاص او در روز عروسی خود را. در حالی که یک چرخه مرا, من فکر کردم آن را کامل معرفی آملیا شخصیت! حق کردن خفاش, این دو به نظر می رسید مانند یک مسابقه ساخته شده در بهشت است. اما زمانی که من آنها را دیدم در محراب و متوجه شدم که آنها به نظر می رسد به تشخیص یکی از دیگری من فک کاهش یافته است. به نظر می رسد مانند من تنها عروس, چه کسی می دانست که داماد او بود — و من نمی توانم صبر کنید چه اتفاقی می افتد بعدی.

ازدواج در نگاه اول ايران در طول عمر چهارشنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن