MAFS' اولیویا شوکه توسط برت 'Playboy رفتار و معاشقه در اولین

اولیویا و برت's سفر به نظر می رسید برای شروع لرزان در طول فصل 11 والاتر از ازدواج در نگاه اول در پنج شنبه, جول

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

اولیویا و برت's سفر به نظر می رسید برای شروع لرزان در طول فصل 11 والاتر از ازدواج در نگاه اول در پنج شنبه, جولای 15. پس از تماشای قسمت او گذاشته او را به واکنش در یک روکش برای ما هفتگی.

این خیلی سورئال قادر به تماشای این همه پشت این احساس که ما فیلم برداری یک میلیون سال پیش! همچنین holy moly من در تلویزیون! بیایید حق را به آن ،

Married at First Sight Olivia Breaks Down Premiere
اولیویا از 'ازدواج در نگاه اول'. جولی Verlindon عکاسی

بنت و آملیا
بنت بسیار زیبا در،! دوستان او به نظر می رسید به اخبار خوب و او به نظر می رسد امیدوار کننده در روند. خواهر او خوشحال به نظر می رسید برای او بیش از حد. من عاشق آملیا و acro یوگا و یک مرد باند. او شگفت انگیز صدا و من واقعا دوست دارم که او می خواهد یک مادر اقامت در خانه شوهر. دوست او نگران به نظر می رسید که آنها نمی خواهد بازی خود را با کسی که می بیند او سمت هنری اما من فکر می کنم کارشناسان میخ آن را با تطبیق خود با بنت.

مایل و کارن
من تا به حال هیچ ایده که کارن برخورد با او ex داشتن یک کودک با شخص دیگری. من 100 درصد باید دیوار تا بیش از حد. من خوشحالم که او تا به حال او را دوست دارد برای پشتیبانی از آن را به عنوان بزرگ به خود بگویید مادر در مورد گرفتن همسان. من فکر می کنم کتی و مادر من می خواهم همراه بزرگ! به عنوان مایل پدربزرگ و مادربزرگ خود را که برای ازدواج شده است 55 سال(!) شایان ستایش و حمایت. آنها فقط می خواهم برای دیدن مایل خوشحال بود و نگرانی های معتبر — آن را برای تلفن های موبایل مانند مایل و کارن زندگی و اخلاق و اهداف اضافه کردن.

چوبی و Amani
من نمی توانم باور امانی یافت سابق او ازدواج کرده بود. دوستیابی فوق العاده سخت در نلا! چوبی, در ضمن, به نظر می رسد مانند یک عاشقانه نا امید کننده است و او را بزرگ ، او به نظر می رسد مانند او را در یک نقطه در زندگی خود را که در آن او آماده است برای اینکه از دوستان او به نظر نمی رسد فکر می کنم او آماده است به حل و فصل کردن — واکنش های خود را به نوعی خنده دار است.

هنری و کریستینا
کریستینا و هوش هیجانی — همه باید بگویم که yassss. گل مبالغه اما من امیدوارم هنری اقدام به خرید گل او. آن چنان شیرین است که مادر او را در راه رفتن پایین راهرو. من فکر می کنم هنری تر خواهد بود محفوظ از کریستینا استفاده می شود. زندگی سخت تغییرات هستند و نه سرگرم کننده هنگامی که شما لازم نیست که هر کسی وجود دارد برای حمایت از شما را از طریق آن. من فکر می کنم Christina و هنری قطعا تکمیل هر یک از دیگر.

Married at First Sight Olivia Breaks Down Premiere
برت و اولیویا از 'ازدواج در نگاه اول'. جولی Verlindon عکاسی

برت و من
من خیلی عصبی بود به من بگویید مامان و خوشحالم که او قادر به پایین آمدن چنین کوتاه توجه کنید! من صحبت کردن به مامان من هر روز و ما بسیار نزدیک است. من می توانم به او بگویید همه چیز و چیزی او را نمی خواهید به شنیدن — و اگر مادر نبود, در هیئت مدیره, من نمی توانستم از طریق این فرایند است. به برت پدر خود را به نظر نمی رسد هیجان زده و خواهر و برادر خود را ندارد و بسیار به می گویند -- به نظر می رسد در چهره خود را به آن می گویند. همه آنها به نظر می رسید شوکه شده بود که او حتی در نظر گرفتن ازدواج با توجه به قدمت تاریخ است. برت و آمار ... من هیجان زده برای دیدن آنچه که او برنامه ریزی شده است ... "برای ما است."

لباس و توکس خرید
برداشت اول از همه چیز است و همه ما در این زمان بسیار جدی است. من دوست دارم که برت انتخاب ساده سیاه و سفید, اما من باید اعتراف که در حال مشاهده این بخش سخت بود. آن است که سرد نیست به شنیدن در مورد تمام گذشته خود را تاریخ و لغو از تاریخ. این باعث می شود من احساس می کنم مثل او شاید آماده نیست و به حل و فصل کردن.

خرید لباس برای من استرس زا باشد. من فکر کردم من می خواهم قادر به راه رفتن و پیدا کردن یک لباس راحتی. من خوشحال بودم که مادر من قادر به بود در آنجا با من — آماده شدن برای عروسی در دو هفته بسیار پر تنش است و من فکر می کنم خرید لباس واقعا ازدواج یک واقعیت است. من رها کنید که شخص دیگری سعی در یک دسته از لباس. کارن تا به حال بسیاری از نگرانی ها اما من دوست داشتم که او وجود دارد برای حمایت از او.

لیسانس و لیسانس احزاب
جالب بود به پرواز بر روی دیوار در بچه ها ، New Orleans کوچک است و من فکر می کنم همه نگران بود که آنها ممکن است بدانید که همسر خود را. آن را برای تلفن های موبایل مانند به نظر می رسد همه چیز به برت و معاشقه ... eek! برخی از چیزهایی که برت می گوید آنقدر تکان دهنده به من. او برای تلفن های موبایل مانند یک پلیبوی. من احساس می کنم خیلی بد برای کریستین به عنوان برت به وضوح ساخته شده او را احساس ناراحت کننده. برت به نظر نمی رسد که به این آزمایش بر اساس کارشناسی ،

همانطور که برای حزب ما من دو ثانیه با کشش و بود که مقدار زیادی! کریستینا به نظر نمی رسد خوشحال می شود در حزب لیسانس. آن چیزی است که هر یک از ما را انجام دهد اما فقط بهترین ها را از آن -- ما در حال ملاقات با همسران برای اولین بار و جشن با دوستان ما!

Married at First Sight Olivia Breaks Down Premiere
برت از 'ازدواج در نگاه اول'. عمر

روز عروسی
من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه اولین واکنش! گرفتن مو و آرایش انجام می شود ساخته شده همه چیز شروع به فرو رفتن در. هر کس به نظر می رسد اعتماد به نفس و شاد به ازدواج با یک غریبه. من نمی دانم که چگونه من احساس می کنم اگر من در کارن کفش. من نمی دانم اگر من می خواهم که راه می رفت پایین راهرو اگر من می دانستم که شوهرم, نام ها و رسانه های اجتماعی. قطعا طول می کشد به دور از تجربه. من احساس می کنم بد است که او تا به حال برای مقابله با این احساسات در روز عروسی خود را. آن روز به اندازه کافی دشوار بود که بدون استرس اضافه شده. من فکر می کنم او خواهد بود غافلگیر زمانی که او می شود در انتهای راهرو — اگر او باعث می شود آن را وجود دارد!

ازدواج در نگاه اول ايران در طول عمر چهارشنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de