MAGA کمین از لیز چنی نتیجه معکوس

تصویر عکس توسط The Daily Beast/گتیبرای اولین بار کنگره بیشتر MAGA مشروط در روز سه شنبه تصمیم به آزمایش این قان

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
تصویر عکس توسط The Daily Beast/گتی

برای اولین بار کنگره بیشتر MAGA مشروط در روز سه شنبه تصمیم به آزمایش این قانون که در کنگره لیز چنی (R-WY) تنها با مشخصات بالا جمهوریخواه که می تواند انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و دور با آن.

در پایان روز تلاش خود را به حال ساخته شده کاملا روشن است که چنی در واقع می تواند هنوز دور با آن—حداقل در حال حاضر—با شهرت خود را تا حد زیادی صدمه ندیده است.

در یک بسته-درب نشست آمریکا—اول خود را به طور کامل در فرد جلسه از اوایل مارس—چند نمایندگان مجلس که در حال حاضر خود را به عنوان unflinchingly وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان این فرصت را برای اجرای آنچه رخ داد برخی به عنوان یک هماهنگ سطح پهن هرچیزی در رتبه سوم خانه خواه. با توجه به سیاست مظنونان حمله به دانشگاه مت Gaetz (R-FL), جیم اردن (R-OH) و تراشه Roy (R-TX) و دیگران مورد حمله قرار شنی بودن اندازه کافی حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و دستور کار خود را برای حمایت از دکتر Anthony Fauci و برای حمایت اولیه چلنجر به Rep. توماس Massie (R-KY) در میان چیزهای دیگر.

پس از اخبار این نشست را شکست Gaetz معنادار توسط علنا خواستار چنی از موقعیت خود به عنوان صندلی کنفرانس. "لیز چنی کار کرده است در پشت صحنه (و در حال حاضر در برابر realDonaldTrump و دستور کار خود ایم" Gaetz. "لیز چنی باید گام پایین و یا حذف شود." تماس تکثير شد با بهنگام انتشار یک قسمت از Gaetz پادکست "داغ طول می کشد با مت Gaetz."

حداقل یکی از مشخصات بالا ساکن Trumpworld به وضوح شنیده تماس: پسر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور piggybacked در Gaetz را صدای جیر جیر و گفت: "ما در حال حاضر یکی از میت رامنی ما لازم نیست دیگر." مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور مؤثر و خوبی متصل رقم در خانه اوباما در محافل.

اما به عنوان شنی اشاره کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن است "نه یک عضو از خانه جمهوریخواه کنفرانس."

در نهایت هیچ یک از Gaetz گروه از rabblerousers حمایت تماس خود را برای حذف چنی از پست خود—حتی کسانی که گزارش پخش نارضایتی خود را در برابر او صبح روز سه شنبه.

در واقع یکی پس از دیگر کسانی که بنا به گزارش ها درگیر این موضوع را تغییر داد.

"من متمرکز در ساخت مطمئن شوید که رئیس جمهور برنده انتخابات مجدد و کمک به ما را به عقب اکثریت است. من می خواهم به ماندن در آن متمرکز شده است که باید به آنچه که ما انجام می دهیم" گفت: اردن, وقتی پرسید که آیا او تا به حال اعتماد به نفس در چنی.

"ما تا به حال خوب قوی مکالمه خصوصی" Roy گفت:—و به نام چنی یک دوست "فقط مانند تمام دیگر همکاران در این کنفرانس هستند. ما در حال رفتن به دریافت مشغول ساخت مطمئن شوید که ما در حال رفتن به برنده شدن در این سقوط است."

و تشکر. لی Zeldin (R-NY) بود که در این نشست اما به مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده و نیز کاهش یافته است به طعمه را در چنی گفتن Daily Beast, "من و بعد فورا رفت واز همراه با او در تمام مدتی که او اینجا بوده است. و من تعامل با او, که در آن ما در تراز وسط قرار دارد در مسائل شده است تنها مثبت است."

دیگر جمهوری خواهان chided فشار: Rep. Paul Mitchell (R-MI) که بازنشسته است گفت: این یک بیت "افراطی" به تلاش برای سرنگونی چنی بر دیدگاه های خود را بر مغلوب ساختن پیشی جستن. "او انجام آنچه او فکر می کند درست است" گفت: Mitchell. "من نه آن امضاء آن را فقط در صورتی که معیار استفاده می کنیم فکر نمی کنم حمایت بی چون و چرا از رئیس جمهور است که در شرح شغل از صندلی کنفرانس."

مغلوب ساختن پیشی جستن خود در ضمن نمی علنا وزن در گرد و غبار و تا به امروز هرگز علنا حمله چنی در این سبک بی رحم او رفته پس از دیگر جمهوری خواهان وی را به عنوان انتقادی از او. کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در چنی و اوباما در نشست.

با این می شود ولایت تا حد زیادی سکوت چنی به پایان رسید روز pocketing ستایش عمومی از متحدان و حمایت کامل از عربستان رهبر کوین مک کارتی که به نظر می رسد در کنار او در یک کنفرانس مطبوعاتی و اعلام کرد "ما مفتخر هستیم به عنوان صندلی کنفرانس."

بخش خصوصی بیش از حد بسیاری از جمهوری خواهان seethed در اپتیک از صریح نر قانونگذاران پس از رفتن بسیار قابل مشاهده جمهوری خواه زن. "که در آن حزب تلاش در حال حاضر ؟ با زنان گفت:" یک خانه جمهوریخواه aide. "و طرح بازی است که پس از بالا زن منتخب حزب جمهوری خواه در کنگره?"

"وجود دارد صفر اشتها" گفت: یکی دیگر از خانه جمهوریخواه دستیار "برای خلاص شدن از تنها زن در رهبری است."

در واقع بعید بود که یک جا از خانه محافظه کاران که در طول تاریخ با عشق به سر و صدا رهبران خود را در هر معنی تلاش برای سرنگونی شنی. اما برای اولین بار عکاسی در آن ممکن است حاکی از آینده تلاطم در درون حزب جمهوری خواه—به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب است که بسیاری بر این باورند که شنی است و موقعیت خودش را به منجر شود.

زمان حمله بود که بیارتباط به هر بیت از اخبار و یا تحریک توسط چنی بود "کاملا عمدی" با توجه به خانه سابق جمهوری خواه مشاور که صحبت خواست نامش فاش نشود به توصیف کنفرانس دینامیک آزادانه.

"این هم نابجا و کاملا شخصی. چنی یک حامی قوی از رئیس جمهور می خواهد او را به نفع خود در ماه نوامبر و مسلما محافظه کارانه تر از آن غوغای گفت:" aide. "اما کسانی که در افزایش نفوذ زیرا رئیس جمهور تهمت شخصی و پانچ-محور سیاست روشن ساخته است امروز آنها را نمی خواهد بی سر و صدا اگر او می افتد در ماه نوامبر. مبارزه برای آینده حزب جمهوری خواه شکسته است به باز کردن است."

سوم-ترم کنگره تمایل به عقب راندن بر مغلوب ساختن پیشی جستن در همه—که در آن او به راحتی می تواند سکوت و یا حمایت از او افزایش داده است به پچ پچ که او در حال برنامه ریزی برای آینده ای که در آن حزب است نقل مکان کرد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

او انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی افزایش یافته است به این سطح از کسی مثل رامنی که رای با دموکرات ها در یک استیضاح چنی ناودان به طور دائم آسیب رساندن به این کشور است. با توجه به انتقالها مانند megyn kelly, چنی رای داده است اغلب با مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار حرفه ای خود را از مخالفان سوال از وفاداری او به رئیس جمهور مانند Gaetz که زمان خود را در کاخ سفید لانه سگ در ماه ژانویه بیش از خود را با مشخصات بالا مبارزه برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت در ایران است.

اما در درون خانه هاشمی تهمت تشویق بخش چنی را در برابر انتقادهای تند گیر کرده خارج به خصوص وقتی که می آید به تهمت امنیت ملی پلت فرم و خرده مجادلات رئیس جمهور reflexively لگد کردن به طور منظم از قرار دادن او در مقایسه با جمهوری خواهان مانند اردن که انداخته اند در بسیاری خود را به وضوح با رئیس جمهور که ارتباط خواهد بود سخت به لرزش بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به او در ماه نوامبر.

در واقع برگ برنده سیاسی و اقبال به یک نقطه کانونی بسته-درب بحث صبح روز سه شنبه با چنی منتقدان را متهم او را تضعیف رئیس جمهور شانس در انتخاب مجدد و گفت: او یک "بازیکن تیم." چنی بالا جمع آوری کمک افسر در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین گزارش parried حملات با ظریف حفاری در رقبای او مایل Gaetz شانس خود را جدید مستند HBO و بالا بردن اردن در گذشته شهرت به عنوان چیزی جز یک بازیکن تیم.

اما خروج از آن جلسه چنی مصور به همین دلیل او شده است قادر به گرفتن تا کنون در حالی که مسکن انتقاد از رئیس جمهور—چیدن خود را در میدان جنگ در جنگهای.

"ما تا به حال تبادل انداز" چنی به خبرنگاران گفت: گفت نه یک کلمه در مورد آنچه که او فقط می خواهم مواجه است. "من فکر می کنم این همه روشن ما متحد از نظر شناخت خطر... اگر جو بایدن شد رئيس جمهور انتخاب شد. ما صحبت در مورد معاون رئیس جمهور بایدن چاک شومر و نانسی پلوسی و نوع امریکا ما می تواند زندگی در اگر آنها پیروز شویم. که واقعا تمرکز آن است. ما تا به حال سالم و تبادل نظر."

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن