دادستان منهتن مراحل پایین, پایان دادن به ایستادگی کردن با دادستان کل بر

1 / 2دادستان منهتن مراحل پایین, پایان دادن به ایستادگی کردن با دادستان کل Barrجفری برمن خروجی دادگاه فدرال منه

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399
1 / 2

دادستان منهتن مراحل پایین, پایان دادن به ایستادگی کردن با دادستان کل Barr

جفری برمن خروجی دادگاه فدرال منهتن در نیویورک

توسط سارا N. لینچ و کارن Freifeld

واشنگتن/نیویورک (رویترز) - stand-off بیش از استقلال این کشور مهم ترین دادستان دفاتر به پایان رسید در روز شنبه زمانی که جفری برمن به توافق گام به آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک دفتر که تا به حال بررسی شده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودلف جولیانی.

برمن را تایید خروج خود را پس از دادستان کل ویلیام بار به او گفت که او تا به حال از کار اخراج شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در بر درخواست و که برمن را دست برداشت شماره 2 معاون متحده وکیل آدری اشتراوس را تبدیل به اقدام آمریکا وکیل تا زمانی که جایگزینی دائمی نصب شده است.

تحت Strauss' رهبری برمن گفت: این دفتر می تواند در ادامه آن "سنت یکپارچگی و استقلال است."

برمن که شناخته شده است برای تعقیب ترین بالا مشخصات تروریسم موارد وال استریت جرائم مالی و فساد دولت است نه, خودداری از مصرف در آمار و ارقام در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار.

آن نظارت دادستان مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل تحت تعقیب دو جولیانی همکاران و راه اندازی یک کاوشگر به جولیانی در ارتباط با تلاش های خود را برای حفاری تا خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن و دشمنان سیاسی در اوکراین است.

جولیانی است و نه به طور رسمی متهم شده است از هر گونه خطا.

بن بست با برمن به شرح زیر آخرین در یک سری از حرکت های Barr که منتقدان می گویند به معنای سود تهمت سیاسی و تضعیف استقلال از وزارت دادگستری.

آن را نیز می آید به عنوان تهمت به دنبال پاکسازی مقامات به عنوان نه به طور کامل حمایت از او. در هفته های اخیر او را اخراج یک سری از ناظران آژانس از جمله یکی که نقشی کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در اوایل این سال است.

این ردیف با برمن آغاز شد و اواخر روز شنبه هنگامی که بار به طور غیر منتظره اعلام کرد که برمن بود پله پایین خواهد بود و جایگزین ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay Clayton.

برمن با این حال با صدور بیانیه ای از خود گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد پله پایین تا سنا تایید جانشین او و که او دفتر تحقیقات ادامه خواهد داد.

روز جمعه بار گفت که او تا به حال برداشت کریگ Carpenito ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیوجرسی به عنوان اقدام آمریکا وکیل تا کلیتون را تایید.

اما در نامه ای در روز شنبه به برمن, بر بازگشت-ردیابی از این طرح گفت اشتراوس را بیش از در یک اقدام ظرفیت.

یکی سابق منطقه جنوب دادستان صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: بار اولیه تصمیم به نصب Carpenito بود "بزرگ خروج" از عمل طبیعی است.

در این نامه بر گفت: "شگفت زده و کاملا نا امید" توسط برمن بیانیه در اواخر جمعه شب در که او حاضر به ترک شغل خود را و او را متهم برمن از انتخاب "عمومی عینک بیش از خدمات عمومی."

"من خواسته اند رئیس جمهور برای حذف شما از امروز و با او انجام داده است تا" بار گفت.


"من نمی درگیر'

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Fox News Channel او تایید بر درخواست و گفت: "نمی دانم جولیانی بررسی شده بود توسط برمن اگر چه او تا به حال به عنوان خوانده شده که به تازگی.

"اگر (بر) می خواهد برای انجام کاری ... من نمی درگیر" مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت:. "اما رئیس جمهور برای امضای یک سند که در آن من حدس می زنم شما آن را OK. و او می خواهد برای اجرای عملیات خود و که خوب با من."

پرسید: اگر بار گفت: چرا او می خواست به آتش برمن تهمت گفت: "ما با صرف زمان بسیار کمی صحبت کردن در مورد آن, اما من احترام زیادی برای دادستان کل Barr."

اگر چه برمن توافق به مذاکرات در روز شنبه آن را به پایان نمی سیاسی جنجال چرخش در اطراف خود را بسیار غیر معمول شلیک. آن بر می آید پس از مداخله در ماه فوریه به مقیاس یک محکومیت توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین راجر سنگ بیش از مشاوره حرفه ای دادستان.

سپس در ماه مه بر خواسته از یک قاضی فدرال به رد پرونده جنایی در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین دوباره باعث سوال در مورد اینکه آیا او اقدام رئیس جمهور علاقه شخصی.

Jerrold Nadler رئیس دموکرات-کنترل قضایی مجلس کمیته گفت که او راه اندازی کرده است رسیدگی به برمن را فسخ است.

معاون نانسی پلوسی گفت: شلیک به نظر میرسد که "پایه و نادرست انگیزه" در حالی که نماینده دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا, دایان فاینستاین, خواست پانل رئیس حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام برای راه اندازی یک تحقیق "سیاسی دخالت در کار وزارت دادگستری."

قرار دادن یک نور افکن در دادستان منطقه جنوبی نیویورک یک کتاب جدید توسط جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی مدعی است که رئیس جمهور یک بار وعده داده شده ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان او را به قتل دادستان در برمن را که بررسی یکی از بانک های ترکیه هالک بانک برای طفره رفتن از تحریم های ایالات متحده علیه ایران است.

"رئیس جمهور گفت: اردوغان در یک نقطه, نگاه, کسانی که دادستان در نیویورک اوباما به مردم است. صبر کنید تا من مردم و پس از آن ما مراقبت از این.'" بولتون گفت: ABC News در قبل از ضبط مصاحبه مجموعه به هوا در روز یکشنبه.

برمن را در نهایت امن و کیفرخواست علیه این بانک و پرونده در حال انجام است.

Barr در نامه خود به برمن گفت که خروج خود را نمی خواهد مانع تحقیقات در حال انجام و هر گونه اتهامات نادرست و دخالت در یک صورت باید با مراجعه به وزارت دادگستری بازرس کل.


(گزارش شده توسط سارا N. لینچ در واشنگتن و کارن Freifeld در نیویورک; گزارش های اضافی توسط Alexandra Alper, Andrea Shalal و کتنگا جانسون در واشنگتن و ناتان لین در ویلتون, کانکتیکات; ویرایش توسط Noeleen Walder و دانیل والیس)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب