تعقیب جنایتکاران جریان برای مسلح به دندان UConn دانشجویی می خواستم برای قتل

Connecticut State Policeکانکتیکات پلیس تمیز کاری یک پارک دولت روز یکشنبه در جستجوی یک دانش آموز کالج مشکوک به

توسط KETABKHOOOON در 4 خرداد 1399
Connecticut State Police

کانکتیکات پلیس تمیز کاری یک پارک دولت روز یکشنبه در جستجوی یک دانش آموز کالج مشکوک به طرز وحشیانه ای به قتل یک خانم 62 ساله که او را سوار و سپس با شکستن را به یک خانه به سرقت اسلحه.

"آیا رویکرد" پلیس ایالتی عمومی هشدار داد که با مگس کش زدن افسران swarmed Osbornedale پارک ایالتی در دربی شکار برای 23 ساله پیتر مانفردونیا.

اجرای قانون zeroed در پارک بعد از مانفردونیا است که ثبت نام در دانشگاه کانکتیکات ظاهرا رها شده از یک ماشین به سرقت رفته وجود دارد پس از یک تصادف.

"ساکنان خواسته هوشیار باشند که این مظنون در نظر گرفته شده است مسلح و بسیار خطرناک" دربی پلیس هشدار داد در Facebook post.

پلیس به دنبال داشته شده است مانفردونیا پس جمعه هنگامی که او را ترک صحنه وحشیانه حمله به دو مرد مسن تر.

سینتیا DeMers که شوهر تئودور کشته شد و گفت: هارتفورد کورانت که مانفردونیا شده بود راه رفتن راه خود را در Willington و نیاز به سوار شدن به موتور سیکلت خود را.

"این می توانست هر کسی که به او پیشنهاد یک سوار," او به این روزنامه گفت. "این می توانست هر یک از همسایگان من ، آن را فقط اتفاق افتاده است به من."

دقیقه پس از شوهرش و همسایه سمت چپ با شک و مرد یافت شد. DeMers نمی تواند زنده کرد و به پلیس گفت: دومین قربانی صدمات بسیار جدی شد. آنها توصیف نیست صدمات.

اعتقاد بر این است که شنبه شب مانفردونیا شکست را به یک خانه در Willington, دامنگیر طولانی تفنگ و تپانچه و ماشین که بعدها در بر داشت در نزدیکی پارک.

مانفردونیا—که 6 پا-3, 240 پوند و پوشیدن خاکستری تی شرت خاکستری sweatpants—از سندی هوک بخش از ایالت کانکتیکات است. UConn تایید او با ثبت نام در آن دانشکده فنی و مهندسی/دانشکده کسب و کار و برنامه است.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب