مارتین Gugino بوفالو از معترضان تحت فشار قرار دادند به زمین و مجروح توسط پلیس منتشر شد, پس از نزدیک به یک ماه در بیمارستان

آلبانی, n. y. — 75-سال-پیر مردی که به زمین سقوط کرد و پس از تحت فشار قرار دادند توسط بوفالو افسران پلیس در ماه

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399

آلبانی, n. y. — 75-سال-پیر مردی که به زمین سقوط کرد و پس از تحت فشار قرار دادند توسط بوفالو افسران پلیس در ماه ژوئن منتشر شد سهشنبه از یک بیمارستان محلی است.

مارتین Gugino پایدار آسیب مغز و جمجمه شکسته مربوط به ژوئن 4 حادثه ای که باعث اعتراض ملی که منجر به دستگیری دو افسر به اتهام حمله و عمدا او را هل دادن.

وکیل کلی Zarcone گفت: Gugino منتشر شد از Erie County مرکز پزشکی است و "دوره نقاهت در مکان نامعلومی به منظور اطمینان از حفظ حریم خصوصی خود."

"مارتین می خواهد برای تشکر از تمام کارکنان بیمارستان استثنایی فداکاری و حرفه ای. او واقعا فوق العاده مراقبت از خود و برای که او سپاسگزار" Zarcone در بیانیه ای گفت. "من قادر به دیدن مارتین امروز و او به نظر می رسد بزرگ است."

واقعیت را بررسی کنید: مارتین Gugino, تجمع اعتراضی در بوفالو دستگير شد 4 بار — نه 300

به طور منظم از معترضان در بوفالو در پلیس آب و هوا و مسائل Gugino با نزدیک شدن پلیس در نزدیکی Buffalo City Hall در طول یک تظاهرات پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس زمانی که او رانده شد و سقوط کرد به عقب دوست داشتنی سر خود را بر روی پیاده رو, فیلم نشان داد.

Gugino شده در بیمارستان پس از حادثه و با او صحبت کرده است publicly.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در در مورد ژوئن 9 در یک توییت, نشان می دهد Gugino می تواند یک "antifa provocateur."

"75 ساله مارتین Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

مارتین Gugino: مرد تحت فشار قرار دادند به زمین توسط بوفالو پلیس 'می آید از یک صلح سنت'

به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, Gugino نوشت: در متن پیام به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه: "هیچ نظر دیگر از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. فقط از ICU. باید بازیابی در نهایت. Thx."

وکیل او گفت Gugino هم اکنون می توانید راه رفتن با برخی از کمک و وضعیت خود است و انتظار می رود به منظور بهبود با بقیه.

"من به او کارت ها و نامه های ارسالی به دفتر من و او گفت که او هنوز هم احساس خوشحال در ادامه حمایت و آرزوهای خوب "مثل آن بود که روز کریسمس'" Zarcone گفت.

او افزود: "مارتین گفت که او خوشحال است که در پیشرفت های ساخته شده تا کنون برای حفاظت از ایمنی از معترضان مسالمت آمیز موضوع های نزدیک و عزیز را به قلب خود را. او جهات بار از اقتدار قرار بر اجرای قانون است اما به نظر می رسد به جلو به ادامه اجرای تغییرات سیستمیک برای از بین بردن خشونت پلیس."

دنبال یوسف Spector در توییتر: @GannettAlbany

این مقاله در ابتدا در ظاهر ایالت نیویورک تیم: مارتین Gugino, Buffalo تظاهر کنندگان 'به نظر می رسد بزرگ' پس از انتشار بیمارستانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن