مگان فاکس و Machine Gun Kelly نگه داشتن دست ها در پورتوریکو: عکس

مگان فاکس و مسلسل کلی نگاه کرد خوشحال هم آنها آرام در یک رفت و آمد مکرر لوکس در پورتوریکو در پنج شنبه, جولای 1

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

مگان فاکس و مسلسل کلی نگاه کرد خوشحال هم آنها آرام در یک رفت و آمد مکرر لوکس در پورتوریکو در پنج شنبه, جولای 17.

این ترانسفورماتور بازیگر 34 و رپر 30 که نام واقعی ریچارد Colson بیکر, پرواز به جزیره کارائیب در چهار شنبه 15 ژوئیه برای از سرگیری فیلمبرداری در فیلم نیمه شب در Switchgrass.

راندال امتاست که خود کارگردان در اولین crime, thriller, shared a photo on Instagram نشان دادن او و نامزد لالا کنت با فاکس و MGK که اسلحه خود را پیچیده در اطراف و فاکس دستیار مدیسون Bigosو همچنین بازیگران, Lukas Haas و امیل هیرش.

تیراندازی در این فیلم بسته شده بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما امت 49 هیجان زده بود به اتحاد دوباره با بازیگران, شرح, عکس, "پس از چهار ماه از هم جدا! ممنون به پشت در #puertorico فیلمبرداری با این بازیگران! تطبیق با این دنیای جدید! تمام قرنطینه با هم!"

روباه و کلی را در مجموعه ای از این فیلم در ماه مارس و رفت با رابطه آنها مدت کوتاهی پس از شوهرش برایان آستین گرینتایید کرد در ماه مه که این جفت ارز در حال تقسیم پس از 10 سال از ازدواج.

"آنها شروع کردن به دوستان و ارتباط آنها رشد از وجود" یک منبع قبلا گفته Us Weekly. "مگان فکر می کند MGK واقعا مرد سرد و رابطه خود را تبدیل به بیشتر عاشقانه است. آنها در حال لذت بردن از صرف زمان بیشتر و بیشتر با هم و یک ارتباط قوی."

سبز, 47, که سهام سه پسر نوح, 7, Bodhi 6 و سفر 3 — با روباه در, پدر وظیفه در مالیبو در حالی که همسر خود جدا شده است در پورتوریکو. این بورلی هیلز 90210 آلوم مشترک یک عکس در Instagram در شنبه, جولای 18, نشان دادن بچه ها در استخر با همسر نصف برادر Kassius, 18 که سبز سهام با نامزد Vanessa Marcil.

این "...با برایان آستین گرین" پادکست میزبان بود که خال خال دست در دست با مدل تینا لوئیس در یک ناهار در تاریخ دوشنبه, جولای 13 گفت: در پادکست خود را در ماه مه که وجود دارد هیچ "خائنانی" در تقسیم خود با فاکس و گفت که برای همیشه او را دوست دارم و من می دانم که او همیشه عشق من."

پایین ببینید عکس روباه و کلی در پورتوریکو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب